Program för DiTEC Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Lördag em start 15.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Ryggsim Pojkar 15-16 år
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Freker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
23.69 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
SK Neptun (SWE) |
Kazan (RUS) |
2021-11-02 |
|
|
SJR |
23.78 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS (SWE) |
Stockholm (SWE) |
2018-11-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Arvid Nilsson |
15 |
LANDSKRONA |
44.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
|
William Söderstedt |
16 |
ÄNGELHOLM |
41.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Daniel Hachem |
15 |
SK RAN |
40.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Otto Dackehag |
16 |
LANDSKRONA |
41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Leon Eder |
15 |
SK RAN |
41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Ryggsim Pojkar 15-16 år |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
1 |
|
Alex Blomqvist |
15 |
SK RAN |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Arild Julku |
15 |
HÖGANÄS SS |
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Markas Kalina |
15 |
ÄNGELHOLM |
37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Anton Ekstrand |
15 |
SK LAXEN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
5 |
|
Alex Christell Barry |
15 |
SK RAN |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Daniel Nurislamov |
16 |
FALKENBERG |
37.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Theo Litzén |
15 |
LANDSKRONA |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Viljamas Aniulis |
16 |
KLIPPAN |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Ryggsim Pojkar 15-16 år |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
1 |
|
Otto Lövdahl |
16 |
SK LAXEN |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Kevin Christell Barry |
15 |
SK RAN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
3 |
|
Arvid Johansson |
16 |
SK RAN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Oliver Björk |
16 |
LANDSKRONA |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Noah Nilvé |
15 |
SK LAXEN |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Henry Palm |
15 |
LANDSKRONA |
33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
7 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
16 |
LANDSKRONA |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
8 |
|
Vilgot Andersson |
16 |
FALKENBERG |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 12:26:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|