Program for Hvidovre Christmas Race 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvidovre Christmas Race 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Frihedens Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2022 to 3. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
6 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Emilie Nyegaard |
2001 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
186 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
183 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Mira Capito |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
122 |
|
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
228 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
230 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
231 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Sofie Lind |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
107 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
229 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
195 |
|
Mia Krüger |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
194 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
90 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
52 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
224 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
91 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
82 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
176 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
179 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
20 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
79 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
81 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
83 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
27 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
22 |
|
Clara Langsager |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
137 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
120 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:02.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
25 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
37 |
|
Flora Bogø |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Cammille Zoe Rølling |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
170 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
29 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2022 17:59.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|