Program for Höstsimiaden 2022, Åkersberga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2022, Åkersberga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF & Åkersberga |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 dec 2022 till den 4 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
716 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
715 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
752 |
|
Daisy Andreasson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
714 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
601 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
608 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
596 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
712 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
616 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
605 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
719 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
713 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
609 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
718 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
607 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
52 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Moa Fröderberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
603 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Freja Kroll Hallin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
614 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
23 |
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
510 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
705 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
25 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
611 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
617 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
720 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
220 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
626 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
708 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
47 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
799 |
|
Moa Sparf |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
221 |
|
Tyra Söderman |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:29.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
717 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-02 20:30:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|