Program for Ran MiniSprint Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Simhallsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 26 mar 2023 till den 26 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Apoteket Bunkeflo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Edith Sjödahl |
2014 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Greten Einarsson |
2011 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Alma Alhaj |
2014 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Ines Mesic Mårtensson |
2011 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Vera Emilsson |
2012 |
VELLINGE-N |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Mariya Alhusami |
2011 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Alice Coletti |
2014 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Ziva Naser |
2012 |
SK RAN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Leonie Ibron |
2013 |
SS IDEN |
1:04.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Ella Högmar |
2013 |
SS IDEN |
1:01.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Noelle Duron Strömstedt |
2013 |
SK LÖDDE |
1:02.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
6 |
|
Nikki Nillund |
2013 |
VELLINGE-N |
1:09.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
7 |
|
Melanie Danielsen |
2012 |
SK SYDSIM |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Greta Lindström |
2012 |
SK RAN |
1:00.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Alexandra Wahlgren |
2011 |
SK RAN |
58.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Felicia Nettleingham |
2013 |
SK RAN |
57.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Olivia Caricato |
2013 |
SK LÖDDE |
58.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
6 |
|
Aira Kulenovic |
2013 |
SK SYDSIM |
59.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
7 |
|
Alara Ismail |
2013 |
ÖSTERLEN |
1:01.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Ellionora Stattin |
2011 |
SS IDEN |
56.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Ella Väänänen |
2012 |
SK LÖDDE |
55.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Emma Hodos |
2011 |
SK LÖDDE |
55.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Selma Möller |
2012 |
VELLINGE-N |
55.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Stella Sjöberg |
2013 |
VELLINGE-N |
56.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Live Thornander |
2013 |
ÖSTERLEN |
57.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Allie Andersson |
2013 |
VELLINGE-N |
54.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Astrid Simonsson |
2012 |
VELLINGE-N |
54.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Hilde Caytali |
2011 |
SK RAN |
53.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Disa Seydlitz |
2011 |
SK RAN |
53.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Maia Nilsson |
2013 |
SK RAN |
54.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Minour Kempe |
2013 |
ÖSTERLEN |
55.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Julia Olsson-Mårtensson |
2012 |
VELLINGE-N |
52.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Julia Gribel |
2012 |
S 71 |
51.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Callie Owusu Nkwantabisa |
2011 |
SK RAN |
50.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Ella Nilsson |
2012 |
ÖSTERLEN |
50.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Lova Nyholm |
2012 |
SK LÖDDE |
52.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Isabella Svensson |
2013 |
SK SYDSIM |
52.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Elvira Holmgren Horrdin |
2011 |
SK RAN |
49.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Shasha Ek |
2012 |
SS IDEN |
47.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Freja Rosberg |
2011 |
VELLINGE-N |
45.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Nora-My Häger |
2011 |
SK RAN |
47.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
2011 |
SK LÖDDE |
48.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Josephine Lindgren |
2011 |
SK LÖDDE |
49.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Töser |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Isabelle Trajkovska |
2011 |
SK RAN |
42.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Jannah Abouramadan |
2013 |
SK RAN |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Tuva Sidnäs |
2011 |
SK LÖDDE |
53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Elise Frost |
2013 |
SK SYDSIM |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Ellen Palmqvist |
2012 |
S 71 |
40.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
7 |
|
Ellen Sjöberg |
2011 |
VELLINGE-N |
44.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-26 11:34:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
|
|
|
|