Program för UGP1 2023, Falköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Odenbadet |
Arrangör: |
VSSF & Falköpings SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
28 |
|
Max Schimmel |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
2:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Edvin Pettersson |
2008 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
2:57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Sean Hjelm |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
3:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Vincent Rosholm |
2008 |
Simklubben 1970 |
SWE |
3:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
3:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
2008 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
3:17.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Filip Andersson |
2010 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
3:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Malte Tyrberg |
2009 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
3:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Nabil Kayal |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
3:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Bosse Lövbrand |
2008 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
3:33.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Jack Eriksson |
2010 |
Simklubben 1970 |
SWE |
3:38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Vilgot Larsson |
2008 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:49.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
19 |
|
Elliott Kantola |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Liam Grahn |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
90 |
|
Anton Mattsson |
2009 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-27 19:36:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|