Program for Viriilit Vinstat 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 14, 2023 to Jan 14, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m selkäuinti naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Age |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
42 |
|
Raakel Luoto |
48 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Riikka Majander |
39 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
33.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Kaisla Kollanus |
30 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
33.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Laura Walden |
30 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
34.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Anu Ilander |
55 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Harriet Lindfors |
30 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
36.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Emma Thodin |
29 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Petra Thodin |
55 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Julia Laijoki |
45 |
Keravan Uimarit |
FIN |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Paula Niinimäki |
42 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
39.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Taina Martikainen |
45 |
Elite Uinti ry |
FIN |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Saara Viteli |
38 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
40.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Pirjo Sohlo |
39 |
Vanders |
FIN |
42.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Raisa Ala-Lipasti |
49 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
43.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
Sanna Hokkanen |
46 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Sarri Sipilä |
46 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
45.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
33 |
|
Liisi Koskelainen |
44 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
47.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Anu Hanhinen |
57 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
49.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
79 |
|
Emilia Lahtinen |
33 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
50.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
61 |
|
Meri Santaholma |
59 |
Vanders |
FIN |
51.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
|
Katja Andreev |
51 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Roosa Järvinen |
32 |
HTU Stadi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Minna Jääskeläinen |
44 |
Hydra Platypus |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
37 |
|
Suvi Pulkkinen |
35 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Satu Rahkonen |
46 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-14 16:15:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|