Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
167 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
213 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
207 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
175 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
211 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
80 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
84 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
74 |
|
Signe Kjær Jacobsen |
1994 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
133 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
110 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
215 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
99 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
98 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
51 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
21 |
|
Freya Marcinek Vinther |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
53.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
20 |
|
Selma Kristensen |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
47 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
162 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
154 |
|
Ingrid Kjær Geisler |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
46 |
|
Dina Baioumy |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
155 |
|
Filippa Strand |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
16 |
|
Ronja Villadsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
152 |
|
Ayo Vonsild Vestergaard |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
158 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
157 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
156 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
76 |
|
Sarah Bøving Pedersen |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
89 |
24 |
|
Emily Hansen |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
90 |
17 |
|
Karolina Reitz Christiansen |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
91 |
221 |
|
Filippa Kjær |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
92 |
22 |
|
Luna Reimann |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
93 |
25 |
|
Caroline Lelling |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
168 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Rasmus Jørgensen |
1989 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
109 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
132 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
108 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
78 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
79 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
86 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
217 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
58 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
60 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
52 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
13 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
14 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
185 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
15 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
23 |
|
Linus Vilhelmsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
34 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
19 |
|
Tristan Troulsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
181 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
153 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
161 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
45 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
18 |
|
Valdemar Vedtofte |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
48 |
|
Fridtjof Rønneberg Hyllested |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
50 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
49 |
|
Kevin Krogh |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
160 |
|
Leopold Fuzellier-Mikkelsen |
2016 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
163 |
|
Jonas Adam Engel El-Zayat |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
159 |
|
Johan Ratzer |
2016 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
75 |
|
Felix Evald Sørensen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
170 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
47 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
51 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
158 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
155 |
|
Filippa Strand |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Ayo Vonsild Vestergaard |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
156 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
157 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
154 |
|
Ingrid Kjær Geisler |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
46 |
|
Dina Baioumy |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
162 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
109 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
209 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
60 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
181 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Tristan Troulsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
153 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Kevin Krogh |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
45 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
163 |
|
Jonas Adam Engel El-Zayat |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
48 |
|
Fridtjof Rønneberg Hyllested |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
68 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
146 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
174 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
112 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
80 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
111 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
133 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
85 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
215 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
145 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
110 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
56 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
149 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
98 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
142 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:07.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
118 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
217 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
194 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
117 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
52 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
144 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
13 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
185 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
15 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
23 |
|
Linus Vilhelmsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x50m Medley Mix (Åben klasse) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
136 |
|
Shark Pacers |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Squirtle Squad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Worcestershire Sauce |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Running on water |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Solrød 1 |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
171 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
173 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
82 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
174 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
214 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
210 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
107 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
211 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
55.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
99 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
164 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
121 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
185 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
181 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Frisvømning Damer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
69 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:09.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
3:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisvømning Herrer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
140 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Rasmus Jørgensen |
1989 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:47.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
194 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:53.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
23 |
|
Linus Vilhelmsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
|
Tristan Troulsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Brystsvømning Damer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
139 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
3:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
85 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Brystsvømning Herrer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
150 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
138 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
4:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
4:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
172 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
82 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
84 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisvømning Damer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
111 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
4:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
6:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
6:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
7:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
107 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
213 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
210 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
47 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
51 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
46 |
|
Dina Baioumy |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
157 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
154 |
|
Ingrid Kjær Geisler |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
152 |
|
Ayo Vonsild Vestergaard |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
158 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
155 |
|
Filippa Strand |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
156 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
17 |
|
Karolina Reitz Christiansen |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
16 |
|
Ronja Villadsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
64 |
24 |
|
Emily Hansen |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
65 |
25 |
|
Caroline Lelling |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
66 |
162 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
67 |
22 |
|
Luna Reimann |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
68 |
221 |
|
Filippa Kjær |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
69 |
21 |
|
Freya Marcinek Vinther |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
70 |
20 |
|
Selma Kristensen |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
217 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
58 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
34 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
181 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
185 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
19 |
|
Tristan Troulsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
15 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
45 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
161 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
49 |
|
Kevin Krogh |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
153 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
163 |
|
Jonas Adam Engel El-Zayat |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Valdemar Vedtofte |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
48 |
|
Fridtjof Rønneberg Hyllested |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Medley Damer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
146 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
145 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
149 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Medley Herrer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
109 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
150 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:48.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
147 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
217 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
194 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
60 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
210 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
33 |
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
51 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
47 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
156 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
154 |
|
Ingrid Kjær Geisler |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
157 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
152 |
|
Ayo Vonsild Vestergaard |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
158 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
155 |
|
Filippa Strand |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
221 |
|
Filippa Kjær |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
17 |
|
Karolina Reitz Christiansen |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
16 |
|
Ronja Villadsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
20 |
|
Selma Kristensen |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
64 |
46 |
|
Dina Baioumy |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
65 |
162 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
66 |
22 |
|
Luna Reimann |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
67 |
21 |
|
Freya Marcinek Vinther |
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
141 |
|
Rasmus Jørgensen |
1989 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
209 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
52 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
13 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
28 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
185 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
19 |
|
Tristan Troulsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
181 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
15 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:53.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
34 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
153 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
161 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
163 |
|
Jonas Adam Engel El-Zayat |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Valdemar Vedtofte |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
48 |
|
Fridtjof Rønneberg Hyllested |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
45 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
49 |
|
Kevin Krogh |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4x50m Frisvømning Mix (Åben Klasse) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
136 |
|
Shark Pacers |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Squirtle Squad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Running on water |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Worcestershire Sauce |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Solrød 1 |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Signe Kjær Jacobsen |
1994 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
112 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
127 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
99 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
96 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
176 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
147 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
118 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
194 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
60 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
28 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
13 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
178 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
48.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
43 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
34 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
213 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
211 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
204 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
2:01.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
30 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
55 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
39 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
77 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
208 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
216 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
209 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
148 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
124 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
191 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
187 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
217 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
118 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
31 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
58 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
95 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
117 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
102 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:50.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
28 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
2:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
123 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
27 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
200m Rygsvømning Damer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
125 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
210 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
188 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
193 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:20.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
203 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
190 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
63 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
186 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
177 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
29 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
99 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
4:23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
33 |
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
200m Rygsvømning Herrer (Gruppe A-D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
109 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
199 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
189 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
197 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|