Startliste for GSK Forårscup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
170 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
113 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
212 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
205 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
196 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
36 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
202 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
12 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
179 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
182 |
|
Olly Grøn Axlev |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
37 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
184 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
44 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
180 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
47 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
51 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
183 |
|
Alma Inge Monrad Wæsel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
158 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
155 |
|
Filippa Strand |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Ayo Vonsild Vestergaard |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
156 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
157 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
154 |
|
Ingrid Kjær Geisler |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
38 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
46 |
|
Dina Baioumy |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
162 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
41 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 20:16.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|