Ohjelma Herning Open 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Herning Svømmehal |
Arrangør |
Herning Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. mar 2023 to 26. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer
|
Indledende 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
|
Emilie Ask |
2010 |
HERNING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Anna Vedel |
2008 |
SKANDERBOR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Isabella Rønn Svinth |
2009 |
HERNING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
1 |
|
Hannah Mlijevska Boe |
2009 |
KORAL |
3:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
HERNING |
3:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
KOLDING |
3:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
SILKEBORG |
3:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Emilie Randrup |
2009 |
SILKEBORG |
3:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
HERNING |
3:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Jasmin Sand Eskesen |
2009 |
HERNING |
3:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
8 |
|
Amalie Hundahl Gravesen |
2009 |
THISTED |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Maria Berg |
2010 |
KOLDING |
3:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
2 |
|
Rebecca Pedersen |
2008 |
KORAL |
3:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Nina Frederikke Toft |
2010 |
SILKEBORG |
3:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Stine Pedersen |
2008 |
KOLDING |
3:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
HERNING |
3:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
6 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
KOLDING |
3:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
7 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
ÅRHUS 1900 |
3:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
8 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
HERNING |
3:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
1 |
|
Marie Thorup |
2006 |
ESBJERG |
2:57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Silke Sejr Elgaard Jørgensen |
2007 |
SILKEBORG |
2:54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
3 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
FREM |
2:52.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
VEJLE |
2:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Silke Stevnhøj Sommer |
2009 |
HERNING |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
6 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
AGF |
2:53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
7 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
HERNING |
2:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
8 |
|
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
KORAL |
3:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
1 |
|
Lærke Damgaard |
2008 |
HORSENS |
2:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
KORAL |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
|
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
ESBJERG |
2:39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Lærke Kristensen |
2007 |
SILKEBORG |
2:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
5 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
HORSENS |
2:38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
SILKEBORG |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
SKIVE |
2:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
8 |
|
Signe Laursen |
2008 |
AALBORG |
2:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Ingrid Kirk Elkjær |
2007 |
SKANDERBOR |
2:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
2 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
THISTED |
2:42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Signe Christensen |
2008 |
KOLDING |
2:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
4 |
|
Olivia Augustinus |
2004 |
THISTED |
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
Maja Marie Bager |
2010 |
AALBORG |
2:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
ESBJERG |
2:40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
7 |
|
Lærke Jervelund |
2007 |
VEJLE |
2:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
8 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
HORSENS |
2:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Damer |
Indledende 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Julie Norman Ramer |
2007 |
AAS - Lyseng |
2:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Nanna Højstrøm |
2007 |
KOLDING |
2:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
THISTED |
2:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
4 |
|
Nicoline Aarup Høeg |
2008 |
AALBORG |
2:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
5 |
|
Millie Møller |
2007 |
ESBJERG |
2:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
6 |
|
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
AALBORG |
2:40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
7 |
|
Andrea Skjelmose |
2007 |
HORSENS |
2:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
8 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
IKAST |
2:49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-03-2023 07:22.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Herning Svømmeklub |
|
|
|
|