Program for Kringelsim 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Lördag 18/2 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.00-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
3 |
|
Theodor Eliopoulos Vellas |
2009 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Linus Kramar |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
3:22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
SK NEPTUN |
3:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
6 |
|
Franz Ahlm |
2010 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Bröstsim Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Linus Bjelkemark |
2007 |
ESKILSTUNA |
3:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Jonathan Johansson |
2008 |
ESKILSTUNA |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
3 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
BOTK-RÖNN |
2:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Elton Franzén Söderberg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
2:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Olle Jansten |
2007 |
ESKILSTUNA |
2:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
2:48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
SS04 |
3:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
8 |
|
Can Haji |
2008 |
ESKILSTUNA |
3:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-18 09:04:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|