Program for Kringelsim 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Lördag 18/2 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.00-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Fjärilsim Mixed 12 oy
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
2 |
|
Emina Velic |
2012 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Ludvig Sandberg |
2011 |
NYKÖPING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Alicia Themel Andersson |
2013 |
SÖDERTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
5 |
|
Agnes Roos |
2011 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Anna-Lo Backlund |
2012 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
7 |
|
Linnéa Undhjem |
2012 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Fjärilsim Mixed 12 oy |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2 |
|
Svea Nordin |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Nova Carlbring |
2011 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
4 |
|
Oscar Robertsson Gottfriedz |
2013 |
SÖDERTÄLJE |
53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Eira Bäärnhielm Thaing |
2012 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
6 |
|
Alva Kläppe |
2011 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
7 |
|
Brandon Norell |
2011 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Fjärilsim Mixed 12 oy |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Lina Haraldsson |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Siri Larsson |
2011 |
ESKILSTUNA |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
4 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
SPIF SF |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Alva Sohlén |
2012 |
ESKILSTUNA |
47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
6 |
|
Jonathan Sanum Larsson |
2011 |
STRÄNGNÄS |
49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
7 |
|
Linn Wahlstedt |
2014 |
SÖDERTÄLJE |
53.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-18 09:04:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|