Program för UGP 1 2023, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-99 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Born |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
No participants |
|
17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
7 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
16 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
153 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
576 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
369 |
|
Vladislav Mashkov |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
544 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
558 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
567 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
556 |
|
Albin Eriksson-Stubbans |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
557 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
532 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
150 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
530 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Linus Kramar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
550 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-27 11:02:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|