Program för Stockholm Knattesim Vinter 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Stockholm Knattesim Vinter 2023
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet (25m) |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Stockholms Simfestivals barnlopp! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Viktor Widestedt |
10 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
4 |
|
Robin Meller |
11 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
5 |
|
Ellen Bergman |
11 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
6 |
|
Emilis Jakubauskas |
11 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
7 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
11 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim Mixed |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
1 |
|
Joris Vanlandewyck |
11 |
VÄSBY SS |
1:54.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Julian Flores |
11 |
SKK |
1:45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
4 |
|
Nova Borensjö |
11 |
VÄSBY SS |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Leia Sandell |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Hampus Siljekvist |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
7 |
|
Arvid Karlqvist |
11 |
JÄRFÄLLA S |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Arman Rana |
11 |
SK NEPTUN |
1:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
9 |
|
Artemij Fissoun |
11 |
SKK |
1:48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
10 |
|
Josef Alfani |
10 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim Mixed |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
1 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
11 |
SKK |
1:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Inés Mitteau-ryr |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Ella Wrang |
11 |
JÄRFÄLLA S |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Caspian Namazi |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Freja Malmqvist |
11 |
SK NEPTUN |
1:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Leah Demirian |
12 |
JÄRFÄLLA S |
1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
7 |
|
Mira Elingsdotter |
11 |
SK NEPTUN |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Freja Ahlén |
11 |
JÄRFÄLLA S |
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
9 |
|
Casper Ramm-Ericson |
11 |
SK NEPTUN |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
10 |
|
Philip Demirian |
11 |
JÄRFÄLLA S |
1:36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-19 08:32:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|