Program for Stockholm Knattesim Vinter 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stockholm Knattesim Vinter 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet (25m) |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Stockholms Simfestivals barnlopp! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
262 |
|
Vilda Andersson |
12 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
263 |
|
Sofie Arnö |
12 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Sigrid Berglund |
13 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Alma Brantemark |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Tuva Burström |
12 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Christina Crona |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Nora Lovisa Edin |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Ellinor Ekelund |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Märta Fahlén |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
283 |
|
Julia Figuera |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
97 |
|
Amanda Forsberg |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Jasmine Forsberg |
13 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
265 |
|
Ebba Färnqvist |
12 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
287 |
|
Maria Grigoriadou |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
264 |
|
Petra Hammes |
12 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Asta Heggland Bylund |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Elsa Jannergren |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
332 |
|
Gloria Karlmark |
13 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
84 |
|
Marianne Kleberg |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Alma Leinder |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.19 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
24 |
321 |
|
Maja Linderot |
13 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
345 |
|
Ester Melén |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
55 |
|
Hedvig Nilsson |
13 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Emilia Olsson |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
94 |
|
Melina Sigurdh |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
271 |
|
Wilma Skarstedt |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
334 |
|
Sara Svensson |
13 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
272 |
|
Tuva Wallner |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
173 |
|
Madeleine Wasberg |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Nora Wiksten |
12 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
273 |
|
Liyonie Withana |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
79 |
|
Cecilia Yang |
13 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
286 |
|
Tina Zhang Karlsson |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-19 14:04:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|