Program for Bockstensdoppet 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Simstadion |
Arrangör: |
Varbergs Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 jul 2023 till den 9 jul 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
400m Frisim Herrar Öppen Klass |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freker Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:04.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:05.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Henry Israelsson |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:16.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
438 |
|
Måns Bengtsson |
2006 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
4:19.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
540 |
|
Andreas Toft Aase |
2008 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:25.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
496 |
|
Viktor Auno |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Tim Nageus |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
4:29.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
328 |
|
Albin Rilby |
2004 |
Simklubben S02 |
SWE |
4:33.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
102 |
|
Algot Augustsson Spets |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:35.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Lucas Larsson |
2006 |
Göteborg Sim |
SWE |
4:36.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
461 |
|
Hugo Svensson |
2008 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
4:40.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Leonidas Tsoposidis |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
4:44.03 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
555 |
|
Teodor Galtung Aasen |
2006 |
Skien SK |
NOR |
4:46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
327 |
|
Adam Ellison |
2008 |
Simklubben S02 |
SWE |
4:49.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Rasmus Bäcke |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
4:51.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
410 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
4:52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
259 |
|
Marcus Kvarnhäll |
2006 |
Simklubben Laxen |
SWE |
4:52.45 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
20 |
539 |
|
Teo Østby |
2010 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:54.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Max Johansson |
2008 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
4:56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
4:56.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
522 |
|
Andreas Steen Møllerop |
2009 |
Lambertseter SK |
NOR |
5:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
499 |
|
Brage Lundeker Bjørnstad |
2008 |
Lambertseter SK |
NOR |
5:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
292 |
|
Jonas Bjerklund |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:32.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
554 |
|
Jonatan Galtung Aasen |
2008 |
Skien SK |
NOR |
5:33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
306 |
|
Hugo Bergelin |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:33.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
212 |
|
Oliver Behre |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
5:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
195 |
|
Oliver Schlyter |
2009 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
5:50.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
341 |
|
Gustav Möller |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
6:06.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
273 |
|
Anton Karlsson |
2011 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-07-09 11:16:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Föreningen Varbergs Sim |
|
|
|
|