Program for Aquarena Race 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 15/4 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30-09.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Aquarena Hällåsen |
Arrangör: |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 apr 2023 till den 15 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Flickor A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Lisen Bergman |
2010 |
HÄRNÖSAND |
2:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Astrid Svensk |
2010 |
SANDVIKEN |
2:55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Kajsa Bergquist |
2009 |
HARNÄS SKU |
2:56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Flickor A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Sandi Jouma |
2010 |
SÖDERHAMN |
2:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Lexie Holmberg |
2008 |
HÄRNÖSAND |
2:46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
HÄRNÖSAND |
2:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Alice Persson |
2008 |
BOLLNÄS SS |
2:45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
HÄRNÖSAND |
2:47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Yara Khasouf |
2010 |
SÖDERHAMN |
2:53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Flickor A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Isolde Lönnefors |
2009 |
HÄRNÖSAND |
2:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Amanda Häll |
2008 |
BOLLNÄS SS |
2:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Tilda Skärström |
2011 |
SANDVIKEN |
2:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Minna Hedlund |
2007 |
HUDIKSVALL |
2:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Arina Nesterova |
2007 |
HARNÄS SKU |
2:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Pellin Fattah |
2010 |
SÖDERHAMN |
2:37.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
7 |
|
Julia Parenmark |
2009 |
HARNÄS SKU |
2:42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Flickor A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1 |
|
Astrid Bandert |
2009 |
HARNÄS SKU |
2:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Elsa Hedenström |
2009 |
SANDVIKEN |
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
BOLLNÄS SS |
2:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Ella Hedlund |
2010 |
HARNÄS SKU |
2:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
7 |
|
Vilda Yngvesson |
2009 |
HARNÄS SKU |
2:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-15 09:13:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|