Ohjelma Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
1 |
|
Haukiputaan Heitto |
175 |
HAHE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
517 |
2 |
|
JyväsSeudun Uinti |
289 |
JSU |
3:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
3 |
|
VUS/VSS D |
222 |
VUS-VSS |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
621 |
4 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning mix E |
256 |
ÅTUS |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Kuopion Uimaseura 160-199 |
198 |
KuUS |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
RiUS Masters Mix |
208 |
RiUS |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
650 |
7 |
|
EKU |
177 |
EKU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
8 |
|
Cetus Espoo |
231 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
1 |
|
Oulun Uinti |
241 |
OU |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Lahden Uimaseura 2 |
228 |
LaUS |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
3 |
|
NU Masters |
190 |
NU |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
519 |
4 |
|
JyväsSeudun Uinti j´Joukkue 3 |
141 |
JSU |
2:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
561 |
5 |
|
Espoon Kilpauinti E |
240 |
EKU |
2:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
6 |
|
LANE4 3 |
173 |
LANE4 |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
7 |
|
Keravan Uimarit 1 |
225 |
KeUi |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
8 |
|
1 4X50m Seka Mixed E |
247 |
S.C.P. |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
1 |
|
KemPy mix |
152 |
KemPy |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
2 |
|
Uinti Imatra 2 |
147 |
UI |
2:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
3 |
|
Meisterujumise U-Klubi 2 |
245 |
Meisteruju |
2:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
4 |
|
ORCA Helsinki |
175 |
ORCA |
2:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
169 |
LrKT |
2:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
6 |
|
Jyväskylän Aalto 2 |
184 |
Aalto |
2:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
7 |
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
174 |
HäUS |
2:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
8 |
|
Keravan Uimarit 2 |
198 |
KeUi |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
1 |
|
Lappeenrannan Uimarit sekari mix |
138 |
LrU |
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
|
Lahden Uimaseura 1 |
185 |
LaUS |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
3 |
|
1 4X50m Seka Mixed C |
186 |
S.C.P. |
2:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
4 |
|
Vanders |
157 |
Vanders |
2:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
620 |
5 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning mix C2 |
184 |
ÅTUS |
2:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
6 |
|
VUS/VSS C |
196 |
VUS-VSS |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
7 |
|
LANE4 1 |
170 |
LANE4 |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
8 |
|
Meisterujumise U-Klubi 1 |
240 |
Meisteruju |
2:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
1 |
|
Espoon Kilpauinti D |
201 |
EKU |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
2 |
|
Uinti Imatra 1 |
193 |
UI |
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
518 |
3 |
|
JyväsSeudun Uinti j´Joukkue 2 |
104 |
JSU |
2:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
560 |
4 |
|
Espoon Kilpauinti B |
154 |
EKU |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
626 |
5 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning Mix C1 |
161 |
ÅTUS |
1:59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
594 |
6 |
|
Jyväskylän Aalto 1 |
140 |
Aalto |
2:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
7 |
|
JUK MIX |
180 |
JUK |
2:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
8 |
|
LANE4 2 |
127 |
LANE4 |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2023 16.03.58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|