Program for Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Riikka Majander |
1984 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
582 |
|
Emmi-Stina Pirttimäki |
1983 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
611 |
|
Raakel Luoto |
1975 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
613 |
|
Mari Ääri |
1980 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
343 |
|
Ira Uusoksa |
1987 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:01.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
583 |
|
Maria Lehto |
1983 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
312 |
|
sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
FIN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
501 |
|
Veera Pellinen |
1997 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Laura Walden |
1993 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
267 |
|
Kaisa Männistö |
1978 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
302 |
|
Aino Erkinaro |
1995 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
549 |
|
Mari Kasvio |
1970 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
216 |
|
Riikka Kari |
1989 |
Lapuan Virkiä |
FIN |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
226 |
|
Petra Thodin |
1968 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Sanna Piiroinen |
1973 |
Brahean Uimarit |
FIN |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
350 |
|
Anne-Mari Käräjämies |
1964 |
Hydra Platypus |
FIN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
619 |
|
Anu Tolvanen |
1982 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Harriet Lindfors |
1993 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
341 |
|
Päivi Steffen |
1971 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200 |
|
Reetta Pyykkö |
1986 |
Brahean Uimarit |
FIN |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
201 |
|
Maria Heikkinen |
1983 |
Brahean Uimarit |
FIN |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
241 |
|
Katariina Linha |
1997 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
272 |
|
Leena Rasinaho |
1965 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Sari Sipari |
1975 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
324 |
|
Leena Rahko |
1993 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
464 |
|
Hanna-Katariina Seikola |
1985 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
551 |
|
Salla Valtari |
1985 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
276 |
|
Hanna Mäkinen |
1976 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
645 |
|
Liisi Sakala |
1991 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
153 |
|
Liisi Koskelainen |
1979 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
437 |
|
Saara Vehmaa |
1995 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
336 |
|
Emma Kyrklund |
1991 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
557 |
|
Sari Nurmi |
1967 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
59 |
|
Raisa Ala-Lipasti |
1974 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
600 |
|
Taina Martikainen |
1978 |
Elite Uinti ry |
FIN |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
344 |
|
Päivi Halme |
1964 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
219 |
|
Minna Luomakortes-Klutas |
1967 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
498 |
|
Tarja Salmimies |
1971 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
85 |
|
Sini Sohlberg |
1979 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
327 |
|
Liisa Rantatulkkila |
1982 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
1:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
407 |
|
Minna Karhama |
1966 |
Vanders |
FIN |
1:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
333 |
|
Suvi-Tuulia Törönen |
1979 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
587 |
|
Anu Hanhinen |
1966 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
529 |
|
Maikki Torsti |
1963 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
417 |
|
Meri Santaholma |
1964 |
Vanders |
FIN |
1:27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
115 |
|
Kaarina Markkula |
1952 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
554 |
|
Minttu Mustonen |
1978 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
142 |
|
Minna Männikkö |
1989 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
1:50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
358 |
|
Pirkko Siikarla |
1946 |
Uintiklubi Nereus |
FIN |
1:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
503 |
|
Pirjo-Leena Pitkänen |
1945 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
1:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
504 |
|
Anna Maija Pyrrö |
1941 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
2:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
68 |
|
Mari Tervonen |
1968 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
152 |
|
Johanna Haverinen |
1973 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Annamari Saure |
1960 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
552 |
|
Satu-Maarit Urtti |
1982 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
469 |
|
Anu Uhotoinen |
1986 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
526 |
|
Kaisla Kollanus |
1993 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
40 |
|
Jenna Johansson |
1980 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
137 |
|
Ulla Hurula |
1965 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
172 |
|
Liisa Tirkkonen |
1963 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Eevi Keronen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Marika Tasala |
1973 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
452 |
|
Johanna Rauta |
1971 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
537 |
|
Liisa Puranen |
1982 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
69 |
|
Katja Andreev |
1972 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
214 |
|
Terhi Saarenpää |
1994 |
Lapuan Virkiä |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
475 |
|
Jonna Ijäs |
1987 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 16.27.21 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|