Ohjelma FysioDanmark Water Games 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FysioDanmark Water Games 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse Svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. jun 2023 to 25. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bisca |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Sarah Ingrid H. Jensen |
2007 |
Asker SK |
NOR |
4:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
322 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
4:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
250 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
255 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
325 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
4:46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Ella Christina Fritzner |
2008 |
Asker SK |
NOR |
4:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Rebecca Sun |
2011 |
Asker SK |
NOR |
5:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
310 |
|
Josefine Petersen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Ishanvi Pasari |
2009 |
Asker SK |
NOR |
5:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
159 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
268 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
5:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
305 |
|
Victoria Høybye Olsen |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
149 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
72 |
|
Line Silleborg |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
273 |
|
Sofia Lind Petersen |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
6:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
43 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
6:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
272 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
6:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
153 |
|
Clara Duelund Højstrup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
151 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
160 |
|
Malia Hoffer |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
161 |
|
Rose Ingrid Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
7:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
148 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
7:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
53 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-06-2023 18:14.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|