Program för Falkenberg Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Klitterbadet |
Arrangör: |
Falkenberg Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Penny McAdam |
2014 |
FALKENBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Sara Hansson |
2012 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Astrid Andersson |
2011 |
ÄNGELHOLM |
1:08.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
|
Ella Palmgren |
2012 |
FALKENBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Emma Hansson |
2012 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
7 |
|
Mirelle Havenfalk |
2012 |
FALKENBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Alice Petersen |
2012 |
ÄNGELHOLM |
51.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Elenor Thomasson |
2006 |
HS |
50.60 |
S |
S7 - 5, 3, 8 |
|
84 |
4 |
|
Maja Duzman |
2006 |
FALKENBERG |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Marta Kalina |
2011 |
ÄNGELHOLM |
50.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Moa Jönsson |
2010 |
SK STIMMET |
51.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Agnes Kramer |
1998 |
FALKENBERG |
42.46 |
S |
S7 - 0, 3, 5, 12 |
|
|
57 |
3 |
|
Ella Petersen |
2008 |
ÄNGELHOLM |
40.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Emilia Skybro Wilhelmsson |
2008 |
VÄNERSBORG |
39.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
ÄNGELHOLM |
40.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Ella Stenmark |
2011 |
ÄNGELHOLM |
41.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Linnea Söderstedt |
2010 |
ÄNGELHOLM |
44.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
|
Agnes Ehrenskär |
2010 |
SK STIMMET |
39.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Elly Vendel |
2010 |
ÄNGELHOLM |
32.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Tilda Stenmark |
2007 |
ÄNGELHOLM |
30.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Maya Möllborn |
2007 |
SK LAXEN |
31.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Elsa Olsson |
2009 |
ÄNGELHOLM |
34.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Stina Renström |
2010 |
ÄNGELHOLM |
39.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 12:50:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|