Program for Silverdoppet 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sala Sparbanks Silverdoppet 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lärkans Sportcenter |
Arrangör: |
Sala Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 maj 2023 till den 18 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
62 |
|
Ida Lindblom |
2001 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Anna Sisell |
2003 |
Simsällskapet Mora |
SWE |
1:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
My Semstrand |
2004 |
Nora Simsällskap |
SWE |
1:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
18 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:08.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Alicia Kraft |
2007 |
Hedemora Simsällskap |
SWE |
1:09.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
63 |
|
Moa Lindblom |
2008 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Molly Larsson |
2008 |
Simsällskapet Mora |
SWE |
1:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
60 |
|
Alice Agemalm-Westman |
2009 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Sofiia Yelikhova |
2010 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Julia Hurtig |
2009 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Inez Arosenius |
2010 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Ayda Berhane |
2010 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Selma Hjortvid |
2009 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Ingeborg Wigren |
2009 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-16 17:53:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|