Program for Triton Open 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Anna-Marie Christiansen |
1990 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
243 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
148 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
11 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
126 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
13 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
49.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|