Startliste for Triton Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
234 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
89 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
6:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
6:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
5:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
6:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Anna-Marie Christiansen |
1990 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
243 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
148 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
11 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
126 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
13 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
49.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
248 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
122 |
|
William Brigsted Vissing |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
153 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
176 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
194 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
147 |
|
Christian Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
182 |
|
Anna-Marie Christiansen |
1990 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
254 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
180 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
20 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
158 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
165 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
227 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
259 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
208 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
153 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
49.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
228 |
|
Kasper Rokkedal Jønsson |
2014 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
230 |
|
Magnus Ribergaard |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
229 |
|
Louie Møller |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
254 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
259 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
208 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
245 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
176 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Christian Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
153 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
163 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
229 |
|
Louie Møller |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
243 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
182 |
|
Anna-Marie Christiansen |
1990 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
234 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
180 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
179 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
20 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
158 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
148 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
11 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
126 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
165 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
13 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
12 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
227 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
259 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
247 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
253 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
242 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
208 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
128 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
248 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
122 |
|
William Brigsted Vissing |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
16 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
8 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
170 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
15 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
153 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
194 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
239 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
163 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
228 |
|
Kasper Rokkedal Jønsson |
2014 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
229 |
|
Louie Møller |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
230 |
|
Magnus Ribergaard |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
9:53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
10:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
10:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Nana Andersen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
10:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
10:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
10:37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
11:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
11:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1500m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
17:55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
19:49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
28 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Emmeline Sunekær |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Nana Andersen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
26 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
2:39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
173 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
165 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
14 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
98 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
111 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
253 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
77 |
|
August Larsen |
2005 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
2:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
242 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
188 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
191 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
145 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
33 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
189 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
170 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
16 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
17 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
15 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
194 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
105 |
|
Lau Kjellerup |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
2:50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
156 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
100 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
78 |
|
Aske Klaaby |
2013 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
3:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
3:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
76 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
101 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
103 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
102 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
227 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
247 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
248 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
77 |
|
August Larsen |
2005 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
162 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
143 |
|
Mikkel Sivebæk Nielsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
27 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
213 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:58.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:59.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
5:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
179 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
5:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
6:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
245 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
191 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:02.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
194 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
3:49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
78 |
|
Aske Klaaby |
2013 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Nana Andersen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
150 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
127 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:52.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:53.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
165 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
3:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
101 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
102 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
103 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
204 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
128 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:02.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
188 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
17 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
32 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
145 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
213 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Lau Kjellerup |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
1:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
156 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
163 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
78 |
|
Aske Klaaby |
2013 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
143 |
|
Mikkel Sivebæk Nielsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Emmeline Sunekær |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
179 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
42 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
111 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
14 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
98 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
204 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
227 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
August Larsen |
2005 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
2:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
162 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4x100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
255 |
|
VG17 damer |
2006 |
VG 17 |
DEN |
4:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Køge Piger - 1 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Køge Piger - 2 |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Køge Piger - 3 |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Triton Girls |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Søhestene |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Ringsted Ratladies |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
5:47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Køge Piger - 4 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Køge Piger - 5 |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
6:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Ringsted Ratladies 2 |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
6:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
136 |
|
Red Stags |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4x100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
256 |
|
VG17 herrer |
2005 |
VG 17 |
DEN |
3:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Ringsted Ratmen |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Køge Drenge - 1 |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Ringsted Ratmen 2 |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
257 |
|
Triton Boys |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Køge Drenge - 2 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:51.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
249 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Mikkel Sivebæk Nielsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:50.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
105 |
|
Lau Kjellerup |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
239 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
156 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
177 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Emmeline Sunekær |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
138 |
|
Kaja Pedersen |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
127 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
42 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
158 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
12 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:54.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
13 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:56.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
101 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
103 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
14 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
111 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
102 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
98 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
19 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Jakob Schmidt |
1999 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
245 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Mikkel Holm Pedersen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
1:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
243 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
180 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
125 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
41 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
173 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
11 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
199 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
150 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
158 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:47.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
204 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
191 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
188 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
145 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
4:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:53.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
64 |
|
August Juul-Andersen |
2007 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
4:57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
195 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:08.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
5:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
6:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
213 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:51.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
179 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
240 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
52 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
111 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
63 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
98 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
226 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
242 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
245 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
238 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Mikkel Holm Pedersen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
237 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
34 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
187 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
189 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
216 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
107 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
239 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
105 |
|
Lau Kjellerup |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
104 |
|
Igor Sinenko Sergeevich |
2009 |
Køge Svømmeklub |
UKR |
3:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
112 |
|
Simon Lynghøj Bagger |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
164 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
60 |
|
Emmeline Sunekær |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Nana Andersen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
235 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
210 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
190 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
173 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
172 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
192 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
150 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
92 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
231 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
129 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
84 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
63 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
101 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
13 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
14 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
158 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
204 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
247 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
181 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
253 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
55.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
57.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
57.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Tobias Mølbak |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
81 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
188 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Mikkel Holm Pedersen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
164 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
193 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
141 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
186 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
209 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
212 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:02.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
145 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
196 |
|
Matti Suikkanen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
143 |
|
Mikkel Sivebæk Nielsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
10 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
64 |
|
August Juul-Andersen |
2007 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
97 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
176 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
108 |
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
198 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
174 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
236 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
91 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
140 |
|
Frederik Verner Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
133 |
|
Robert Nordby |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
201 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
197 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
Elias Foss Larsen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
156 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
53 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
70 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
200 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
225 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
222 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
224 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
218 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
202 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
223 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
67 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
243 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4x100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
256 |
|
VG17 herrer |
2005 |
VG 17 |
DEN |
4:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Ringsted Ratmen |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Ringsted Ratmen 2 |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Køge Drenge - 1 |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
257 |
|
Triton Boys |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Køge Drenge - 2 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Ringsted Ratmen 3 |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
5:56.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4x100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
255 |
|
VG17 damer |
2006 |
VG 17 |
DEN |
4:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Køge Piger - 1 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Køge Piger - 2 |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Red Stags |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
4:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Ringsted Ratladies |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Søhestene |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Triton Girls |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
114 |
|
Køge Piger - 3 |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Køge Piger - 4 |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Ringsted Ratladies 2 |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
5:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Køge Piger - 5 |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|