Startliste for Farum Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
2. jun 2023 to 4. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
FarumCu |
1:09.61 |
|
Josephine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 ( |
Farum (DEN) |
05-06-2022 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
511 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
439 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
381 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
163 |
|
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
222 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
225 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
327 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
166 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
313 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
199 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
319 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
252 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
415 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
360 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
400 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
396 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
418 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
416 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
317 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
46 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
417 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
463 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
227 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-06-2023 17:58.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|