Ohjelma Suviuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Hyvinkäään Sveitsin uimala |
Järjestäjä: |
Hyvinkään uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
17.06.2023 - 17.06.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Sophia Aitamaa |
2012 |
RiUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
2 |
|
Aada Lehtinen |
2010 |
ÅTUS |
3:56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Kaisla Hirvasniemi |
2009 |
NumKis |
3:49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Maria Rautiainen |
2004 |
NumKis |
3:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
5 |
|
Lulu Luukkaa |
2006 |
ÅTUS |
3:34.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Olivia Pääkkö |
2010 |
NumKis |
3:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Vilma Heinonen |
2009 |
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Camilla Marianna Råman |
2010 |
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Hanne Ruotsalainen |
2010 |
SiWa |
3:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
|
Nelli Savisto |
2009 |
UiTa |
3:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
3 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
AQUILA |
3:12.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
4 |
|
Carola Lehtonen |
2009 |
UiTa |
3:10.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
5 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus |
3:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
6 |
|
Linda From |
2008 |
UiTa |
3:13.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
7 |
|
Edith Råtts |
2009 |
UiTa |
3:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
8 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
VUS-VSS |
3:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Rintauinti Naiset |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
1 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTU |
3:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus |
3:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
3 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
ÅTUS |
3:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Sara Myller |
2003 |
TuUS |
2:44.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus |
2:57.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
6 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
HaUS |
3:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
7 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus |
3:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Aino Emilia Kautto |
2009 |
BS-PU |
3:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.06.2023 10.18.44 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|