Startliste for DM ÅRGANG LANGBANE 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holstebro Badeland |
Arrangør |
SvømDanmark og Holstebro Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
27. jun 2023 to 30. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
248 |
|
Noah Llobel |
2009 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Simon Nyhus |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
415 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
40 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
482 |
|
Storm Sall Okkels |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Marcus Halle |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
467 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
183 |
|
Albert Grove |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Frederik Alfred Duetoft |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
407 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
497 |
|
Christian Abrahamsen |
2009 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Thorsten Hammerich |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
82 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
409 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
317 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
174 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
26 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
419 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
102 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
46 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
457 |
|
Oskar Rugholm |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
291 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
246 |
|
Jonas Szipli Pedersen |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2023 13:57.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holstebro Svømme Club |
|
|
|
|