Program för DM ÅRGANG LANGBANE 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tirsdag 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holstebro Badeland |
Arrangør |
SvømDanmark og Holstebro Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
27. jun 2023 to 30. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
262 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
275 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:54.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
448 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Amalie Øgendahl |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Nanna Rosendal Høgh |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
202 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:02.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
492 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
437 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
141 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
218 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
Caroline Engsbro |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
3:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
247 |
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
3:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
371 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
372 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
110 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
148 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
108 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
461 |
|
Alberte Buhl Pinholt |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
278 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
42 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2023 13:57.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holstebro Svømme Club |
|
|
|
|