Program för DM ÅRGANG LANGBANE 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tirsdag 17.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holstebro Badeland |
Arrangør |
SvømDanmark og Holstebro Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
27. jun 2023 to 30. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer
|
B Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
1 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
VI39 |
3:04.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
AAS - Lyseng |
3:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
3 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
KVIK |
3:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
HOVEDSTAD |
3:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
5 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
HOVEDSTAD |
3:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
SIGMA-ALL |
3:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
HERLEV |
3:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
SIGMA-BIRK |
3:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
A Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
ODDER |
3:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
HOVEDSTAD |
3:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
|
Nanna Rosendal Høgh |
2010 |
AGF |
2:55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
4 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
GLADSAXE |
2:53.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
5 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
GENTOFTE |
2:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
6 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
MK31 |
2:59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
HOVEDSTAD |
3:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
492 |
8 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
SVØMSK |
3:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-06-2023 14:55.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holstebro Svømme Club |
|
|
|
|