Resultater for Kidz Meet 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 18:22 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Kamilla Figurski | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:35.61 | ||||||
2 | Andrea Jørgensen | 2008 | Hillerød Svømmeklub | 1:44.09 | ||||||
3 | Ida Fiala Kohl | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:47.64 | ||||||
4 | Emilie Støttrup-Andersen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:50.65 | ||||||
5 | Pauline Munk-Hansen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:50.74 | ||||||
6 | Julie Kaisa Hartvigsen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:52.02 | ||||||
7 | Victoria Pedersen | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:52.63 | ||||||
8 | Camilla Schnabl | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:53.65 | ||||||
9 | Filippa Siim | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:55.86 | ||||||
10 | Victoria A.h. Kamstrup | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:59.20 | ||||||
11 | Carmen Victoria Hansen | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:11.24 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:22 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 18:22 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sebastian R. Bjerg | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 1:34.54 | ||||||
2 | Mathias Garset Petersen | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 1:38.11 | ||||||
3 | Nicolai Hertz | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 1:42.23 | ||||||
4 | Lucas Hermann-Grund | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | 1:44.44 | ||||||
5 | Mikkel Rasmussen | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 1:45.48 | ||||||
6 | Storm Købke | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 1:45.81 | ||||||
7 | Johan Paaske | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 1:45.88 | ||||||
8 | Sebastian Kjær Sørensen | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 1:48.95 | ||||||
9 | Adam Østergaard Holst | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 1:51.87 | ||||||
10 | Otto Holbøll Danquart | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 1:52.88 | ||||||
11 | Malik Hessellund | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 2:05.55 | ||||||
12 | Christopher Perplies Nielsen | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 2:19.36 | ||||||
- | Marcus Westmark Holm | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Nuoyan Jiang | 2007 | Hillerød Svømmeklub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:22 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 18:22 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2010 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mia Halskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 45.76 | ||||||
2 | Emma Nørskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 50.53 | ||||||
3 | Therese Dommer | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 51.64 | ||||||
4 | Freja Unold | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 53.17 | ||||||
5 | Kristine Heegaard | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 54.02 | ||||||
6 | Anna Borchorst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 56.43 | ||||||
7 | Anna Bjerre Pedersen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 57.08 | ||||||
8 | Rosa May Franco-Koed | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 58.41 | ||||||
9 | Agnethe Overgaard | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 58.53 | ||||||
10 | Victoria Nørgaard | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:03.12 | ||||||
11 | Frederikke Sofie Munk-Hansen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:03.38 | ||||||
12 | Andrea Christoffersen | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:04.67 | ||||||
13 | Isabella Schmidt-Jacobsen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:05.46 | ||||||
14 | Thilde Ptak | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:05.48 | ||||||
15 | Anna Hjuler Britze | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 1:07.58 | ||||||
16 | Izabella Dembinska-Eker | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:11.81 | ||||||
17 | Lucca Hegested | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:12.66 | ||||||
18 | Livia Kirstine Holst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:15.09 | ||||||
19 | Mille Klæbel Blomsterberg | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:19.89 | ||||||
20 | Emmy Poulsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:22.29 | ||||||
21 | Caroline Tegllund Blaabjerg | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 1:22.78 | ||||||
22 | Natasja Dalsgaard Dam | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:30.89 | ||||||
- | Emily Sira Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emma Majo Schmiegelow | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Rebecca Kornerup | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Lilja Valentiner | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | crawlben i start | |||||
- | Rebekka Kirkeskov-Frederiksen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | flere flyben i start | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:22 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:13 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | August Drucker | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 45.91 | ||||||
2 | Carl August Scheel | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 46.58 | ||||||
3 | Mads Bruhn Aaby | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 47.41 | ||||||
4 | Sebastian S. Sørensen | 2008 | Hillerød Svømmeklub | 49.36 | ||||||
5 | Lucas Ammons | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 49.70 | ||||||
6 | Jeppe Bruun-Møller | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 50.93 | ||||||
7 | Robert Nordby | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 52.36 | ||||||
8 | Emil Slente Türck | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 52.47 | ||||||
9 | Emil Arnum Kofoed | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 53.53 | ||||||
10 | David Pereira | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 53.90 | ||||||
11 | Sophus Fosbøl | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 54.41 | ||||||
12 | Niels Andreasen | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 55.50 | ||||||
13 | Frederik Mortensen | 2008 | Hillerød Svømmeklub | 56.14 | ||||||
14 | Sinus Andersson | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 56.88 | ||||||
15 | Malte Scott Jensen | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 58.72 | ||||||
16 | Tobias Hanson | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 59.04 | ||||||
17 | Silas Grevelund | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 59.58 | ||||||
18 | William Moe Sørensen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:00.54 | ||||||
19 | Lucas Kristiansen | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:01.35 | ||||||
20 | Jonathan Nathansen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:03.82 | ||||||
21 | Nicolas Spurre | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:04.95 | ||||||
22 | Jonathan Znaty | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:08.42 | ||||||
23 | Sebastian Gordon Shapley | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:09.13 | ||||||
24 | Frederik Milling Poulsen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:13.95 | ||||||
- | Andreas Langkilde | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Anton Wichmann Christensen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Laurits Radmer Nygaard | 2008 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Louie Moes Blom | 2009 | Hillerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Bastian Eggert | 2009 | Hillerød Svømmeklub | DSQ | crawlben v/15m | |||||
- | Benjamin Svensson | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | flere flyben i start | |||||
- | Christian Tronier | 2009 | Hillerød Svømmeklub | DSQ | crawlben v/15m | |||||
- | Elmer Fevejle Andersen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | arme ført til hofte | |||||
- | Mathias Flygenring | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:13 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:14 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2019 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Julia Semklo | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 28.69 | ||||||
2 | Esther Lindemark Hinrichsen | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 30.42 | ||||||
3 | Emma Tvedergaard Blöndal | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 31.03 | ||||||
4 | Miriam Bjørnholt | 2011 | Hillerød Svømmeklub | 32.33 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:14 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:14 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2019 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | William Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 26.22 | ||||||
2 | Nikolaj Kornev Petersen | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 27.96 | ||||||
3 | Herman Ludvig Scheel | 2011 | Søllerød Svømmeklub | 28.44 | ||||||
4 | Christoph Lykke Piil Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 28.53 | ||||||
5 | Aksel Otto Duelund-Hansen | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 29.21 | ||||||
6 | Enoch Frederik Homoki | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 32.61 | ||||||
7 | Elias Brøndum Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 34.13 | ||||||
8 | Nicklas Ellgaard-Jensen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 35.07 | ||||||
9 | Noah Christensen | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 35.75 | ||||||
10 | Victor Søegaard | 2011 | Søllerød Svømmeklub | 39.43 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:14 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:14 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Kamilla Figurski | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 3:07.84 | ||||||
2 | Andrea Jørgensen | 2008 | Hillerød Svømmeklub | 3:18.35 | ||||||
3 | Victoria Pedersen | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 3:26.61 | ||||||
4 | Pauline Munk-Hansen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 3:27.86 | ||||||
5 | Ida Fiala Kohl | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 3:48.05 | ||||||
- | Julie Kaisa Hartvigsen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emilie Støttrup-Andersen | 2008 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | ESB v25 | |||||
- | Victoria A.h. Kamstrup | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | svøm på mave v/75m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:14 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:14 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sebastian R. Bjerg | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:51.76 | ||||||
2 | Mathias Garset Petersen | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:59.51 | ||||||
3 | Nicolai Hertz | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 3:07.97 | ||||||
4 | Adam Østergaard Holst | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 3:10.42 | ||||||
5 | Johan Paaske | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 3:12.81 | ||||||
6 | Lucas Hermann-Grund | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | 3:22.81 | ||||||
7 | Otto Holbøll Danquart | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 3:31.78 | ||||||
8 | Oliver Deren | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 4:04.42 | ||||||
- | Marcus Westmark Holm | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Mads Nissen | 2007 | Hillerød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:14 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:50 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 9, 100m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mia Halskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:28.14 | ||||||
2 | Emma Nørskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:31.63 | ||||||
3 | Anna Bjerre Pedersen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:40.69 | ||||||
4 | Therese Dommer | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:44.42 | ||||||
5 | Kristine Heegaard | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:48.54 | ||||||
6 | Freja Unold | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:50.99 | ||||||
7 | Anna Borchorst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:51.44 | ||||||
8 | Rosa May Franco-Koed | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:52.72 | ||||||
9 | Victoria Nørgaard | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:58.33 | ||||||
10 | Agnethe Overgaard | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 1:58.51 | ||||||
11 | Frederikke Sofie Munk-Hansen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:59.18 | ||||||
12 | Anna Hjuler Britze | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 2:10.96 | ||||||
13 | Rebekka Kirkeskov-Frederiksen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 2:21.67 | ||||||
14 | Livia Kirstine Holst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 2:23.88 | ||||||
15 | Lilja Valentiner | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 2:32.97 | ||||||
16 | Emmy Poulsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 2:43.59 | ||||||
- | Camilla Schnabl | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:41.21 | EXTRA | |||||
- | Filippa Siim | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:54.02 | EXTRA | |||||
- | Emily Sira Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emma Majo Schmiegelow | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Rebecca Kornerup | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Carmen Victoria Hansen | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | ryg ej afslut ryglig | |||||
- | Lucca Hegested | 2010 | Hillerød Svømmeklub | DSQ | ryg ej afslut ryglig | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:50 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:14 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 10, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Carl August Scheel | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:28.06 | ||||||
2 | August Drucker | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:29.13 | ||||||
3 | Sebastian S. Sørensen | 2008 | Hillerød Svømmeklub | 1:30.01 | ||||||
4 | Mads Bruhn Aaby | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:30.69 | ||||||
5 | Emil Arnum Kofoed | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 1:33.07 | ||||||
6 | Jeppe Bruun-Møller | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:37.75 | ||||||
7 | David Pereira | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 1:40.53 | ||||||
8 | Lucas Ammons | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:41.80 | ||||||
9 | Niels Andreasen | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:42.05 | ||||||
10 | Sophus Fosbøl | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:47.28 | ||||||
11 | Malte Scott Jensen | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:48.19 | ||||||
12 | Tobias Hanson | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 1:53.57 | ||||||
13 | Silas Grevelund | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 2:03.98 | ||||||
14 | Nicolas Spurre | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 2:05.71 | ||||||
15 | Frederik Milling Poulsen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 2:11.09 | ||||||
16 | Benjamin Svensson | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 2:11.57 | ||||||
17 | Jonathan Nathansen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 2:15.68 | ||||||
18 | Christian Tronier | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 2:15.90 | ||||||
- | Andreas Langkilde | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Anton Wichmann Christensen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Laurits Radmer Nygaard | 2008 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Elmer Fevejle Andersen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | crawlben i fly | |||||
- | Emil Slente Türck | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | ryg ej afslut ryglig | |||||
- | Jonathan Znaty | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | brystben i fly v20m | |||||
- | Mathias Flygenring | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | ESF arme v20m | |||||
- | Robert Nordby | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | brystben i fly v20m | |||||
- | Sebastian Gordon Shapley | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | crawlben i flystart | |||||
- | Sinus Andersson | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | ESF arme i start | |||||
- | William Moe Sørensen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | flere flyben i bryst | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:14 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:53 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Julia Semklo | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 46.91 | ||||||
2 | Esther Lindemark Hinrichsen | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 50.95 | OD1 | |||||
3 | Miriam Bjørnholt | 2011 | Hillerød Svømmeklub | 50.95 | OD2 | |||||
4 | Emma Tvedergaard Blöndal | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 57.94 | ||||||
- | Caroline Tegllund Blaabjerg | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 58.15 | EXTRA | |||||
- | Isabella Schmidt-Jacobsen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:08.39 | EXTRA | |||||
- | Izabella Dembinska-Eker | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 54.35 | EXTRA | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 19:45 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2019 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Herman Ludvig Scheel | 2011 | Søllerød Svømmeklub | 43.34 | ||||||
2 | William Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 44.75 | ||||||
3 | Christoph Lykke Piil Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 47.71 | ||||||
4 | Nikolaj Kornev Petersen | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 48.27 | ||||||
5 | Elias Brøndum Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 52.83 | ||||||
6 | Nicklas Ellgaard-Jensen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 54.25 | ||||||
7 | Aksel Otto Duelund-Hansen | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 56.14 | ||||||
8 | Enoch Frederik Homoki | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:07.80 | ||||||
- | Noah Christensen | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | ej berør i vending | |||||
- | Victor Søegaard | 2011 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 19:45 |
Resultat Løb 13 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 26 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 22:57 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 13, 4X50m f r i m_finner, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Søllerød Sharks 1 | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 2:10.13 | ||||||
Mia Halskov | 2009 | |||||||||
Pauline Munk-Hansen | 2008 | |||||||||
Anna Bjerre Pedersen | 2009 | |||||||||
Emma Nørskov | 2009 | 2:10.13 | 2:10.13 | |||||||
2 | Ronnie 1 | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:13.63 | ||||||
Victoria Pedersen | 2008 | |||||||||
Kamilla Figurski | 2008 | |||||||||
Ida Fiala Kohl | 2008 | |||||||||
Therese Dommer | 2009 | 2:13.63 | 2:13.63 | |||||||
3 | Ronnie 2 | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:27.31 | ||||||
Freja Unold | 2009 | |||||||||
Carmen Victoria Hansen | 2008 | |||||||||
Camilla Schnabl | 2008 | |||||||||
Filippa Siim | 2008 | 2:27.31 | 2:27.31 | |||||||
4 | Ronnie 3 | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:30.84 | ||||||
Victoria A.h. Kamstrup | 2008 | |||||||||
Anna Hjuler Britze | 2010 | |||||||||
Rosa May Franco-Koed | 2009 | |||||||||
Agnethe Overgaard | 2010 | 2:30.84 | 2:30.84 | |||||||
5 | Søllerød Sharks 2 | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 2:40.86 | ||||||
Lilja Valentiner | 2009 | |||||||||
Kristine Heegaard | 2009 | |||||||||
Julie Kaisa Hartvigsen | 2008 | |||||||||
Emilie Støttrup-Andersen | 2008 | 2:40.86 | 2:40.86 | |||||||
6 | Søllerød Delfiner | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 2:48.42 | ||||||
Anna Borchorst | 2010 | |||||||||
Frederikke Sofie Munk-Hansen | 2010 | |||||||||
Victoria Nørgaard | 2010 | |||||||||
Rebekka Kirkeskov-Frederiksen | 2010 | 2:48.42 | 2:48.42 | |||||||
7 | Ronnie 4 | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 3:01.75 | ||||||
Julia Semklo | 2011 | |||||||||
Izabella Dembinska-Eker | 2009 | |||||||||
Emma Tvedergaard Blöndal | 2011 | |||||||||
Caroline Tegllund Blaabjerg | 2010 | 3:01.75 | 3:01.75 | |||||||
- | Søllerød Søheste | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
Livia Kirstine Holst | 2010 | |||||||||
Rebecca Kornerup | 2010 | |||||||||
Emmy Poulsen | 2010 | |||||||||
Rebekka Kirkeskov-Frederiksen | 2010 | DNS | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 26 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:57 |
Resultat Løb 14 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 26 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 22:57 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 14, 4X50m f r i m_finner, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Søllerød Sharknados 1 | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:02.55 | ||||||
Sebastian R. Bjerg | 2007 | |||||||||
Mathias Garset Petersen | 2007 | |||||||||
Mads Bruhn Aaby | 2008 | |||||||||
Johan Paaske | 2007 | 2:02.55 | 2:02.55 | |||||||
2 | Søllerød Sharknados 2 | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:08.45 | ||||||
Adam Østergaard Holst | 2007 | |||||||||
August Drucker | 2009 | |||||||||
Carl August Scheel | 2009 | |||||||||
Nicolai Hertz | 2007 | 2:08.45 | 2:08.45 | |||||||
3 | Søhestene 1 | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 2:08.61 | ||||||
Storm Købke | 2007 | |||||||||
Sebastian S. Sørensen | 2008 | |||||||||
Sebastian Kjær Sørensen | 2007 | |||||||||
Otto Holbøll Danquart | 2007 | 2:08.61 | 2:08.61 | |||||||
4 | Ronnie 1 | 2007 | Hørsholm Svømmeforening | 2:09.02 | ||||||
Emil Arnum Kofoed | 2008 | |||||||||
Lucas Hermann-Grund | 2007 | |||||||||
Emil Slente Türck | 2008 | |||||||||
Jeppe Bruun-Møller | 2009 | 2:09.02 | 2:09.02 | |||||||
5 | Søhestene 2 | 2007 | Hillerød Svømmeklub | 2:23.78 | ||||||
Mads Nissen | 2007 | |||||||||
Niels Andreasen | 2009 | |||||||||
Oliver Deren | 2007 | |||||||||
Mikkel Rasmussen | 2007 | 2:23.78 | 2:23.78 | |||||||
6 | Søllerød Sharknados 3 | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 2:24.93 | ||||||
Sophus Fosbøl | 2009 | |||||||||
Nicolas Spurre | 2008 | |||||||||
David Pereira | 2008 | |||||||||
Lucas Ammons | 2009 | 2:24.93 | 2:24.93 | |||||||
7 | Ronnie 2 | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:38.50 | ||||||
Robert Nordby | 2009 | |||||||||
Sinus Andersson | 2009 | |||||||||
Silas Grevelund | 2009 | |||||||||
Benjamin Svensson | 2009 | 2:38.50 | 2:38.50 | |||||||
8 | Søhestene 3 | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 2:39.61 | ||||||
Malte Scott Jensen | 2009 | |||||||||
Bastian Eggert | 2009 | |||||||||
Lucas Kristiansen | 2009 | |||||||||
Christian Tronier | 2009 | 2:39.61 | 2:39.61 | |||||||
9 | Søllerød Flyvefisk | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 2:44.24 | ||||||
Jonathan Znaty | 2009 | |||||||||
Christoph Lykke Piil Andersen | 2010 | |||||||||
Elias Brøndum Andersen | 2010 | |||||||||
William Moe Sørensen | 2009 | 2:44.24 | 2:44.24 | |||||||
10 | Søllerød Hajer | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 2:54.26 | ||||||
Herman Ludvig Scheel | 2011 | |||||||||
Victor Søegaard | 2011 | |||||||||
William Hartvigsen | 2010 | |||||||||
Tobias Hanson | 2009 | 2:54.26 | 2:54.26 | |||||||
11 | Ronnie 3 | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 3:13.81 | ||||||
Frederik Milling Poulsen | 2009 | |||||||||
Elmer Fevejle Andersen | 2009 | |||||||||
Noah Christensen | 2010 | |||||||||
Nikolaj Kornev Petersen | 2010 | 3:13.81 | 3:13.81 | |||||||
12 | Søllerød Sværdfisk | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 3:25.21 | ||||||
Sebastian Gordon Shapley | 2009 | |||||||||
Nicklas Ellgaard-Jensen | 2010 | |||||||||
Jonathan Nathansen | 2009 | |||||||||
Mathias Flygenring | 2009 | 3:25.21 | 3:25.21 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 26 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:57 |