Results for Forever Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 18:57 | |||
Järjestäjä | VANDERS | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Winona Forslund | 2003 | 335 | 1:35.52 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
2 | Liinu Louhikoski | 2004 | 304 | 1:38.68 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Aino Paju | 2003 | 295 | 1:39.68 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Emma Loponen | 2003 | 291 | 1:40.05 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Ida Lehtovaara | 2003 | 285 | 1:40.75 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
6 | Iida Heikkinen | 2004 | 268 | 1:42.85 | ||||||
Uinti Imatra | ||||||||||
7 | Henrietta Löfgren | 2003 | 268 | 1:42.91 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
8 | Saima Huovinen | 2003 | 267 | 1:43.01 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
9 | Siiri Reinonen | 2004 | 257 | 1:44.27 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
10 | Milla Salminen | 2003 | 256 | 1:44.42 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
11 | Oona Lehtola | 2003 | 256 | 1:44.52 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
12 | Emilia Lyyra | 2003 | 214 | 1:50.91 | ||||||
Vanders | ||||||||||
13 | Milla Strandberg | 2005 | 208 | 1:51.85 | ||||||
Vanders | ||||||||||
14 | Viljaana Myllärinen | 2004 | 204 | 1:52.61 | ||||||
Uinti Imatra | ||||||||||
15 | Peppi Siurola | 2004 | 190 | 1:55.31 | ||||||
Vanders | ||||||||||
16 | Karla Tiainen | 2005 | 188 | 1:55.68 | ||||||
Vanders | ||||||||||
17 | Roona Karola | 2004 | 184 | 1:56.58 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
18 | Sara Pantsu | 2003 | 181 | 1:57.12 | ||||||
Vanders | ||||||||||
19 | Nanna Sinerkari | 2004 | 167 | 2:00.36 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
20 | Beata Niskanen | 2004 | 164 | 2:01.14 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
21 | Melissa Miettinen | 2005 | 162 | 2:01.52 | ||||||
Vanders | ||||||||||
22 | Ella Vilenius | 2004 | 144 | 2:06.36 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Essi Kallunki | 2004 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
- | Oona Eriksson | 2004 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
- | Silja Eloranta | 2004 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
- | Jenna Vekka | 2004 | DSQ | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
- | Silja Lehtonen | 2004 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ada Nyström | 2001 | 572 | 1:19.93 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
2 | Annika Tietz | 2001 | 568 | 1:20.13 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
3 | Mikaela Kulmala | 2001 | 510 | 1:23.03 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Oona Ahinko | 2001 | 473 | 1:25.18 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
5 | Saija Mikkonen | 2001 | 461 | 1:25.86 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
6 | Pippi Nordström | 2001 | 454 | 1:26.31 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
7 | Säde Lahtinen | 2001 | 435 | 1:27.59 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
8 | Enni Lahtinen | 2002 | 431 | 1:27.81 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
9 | Jade Huhtamaa | 2002 | 422 | 1:28.47 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
10 | Milla Nikkanen | 2002 | 421 | 1:28.50 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
11 | Ida Grundström | 2002 | 412 | 1:29.17 | ||||||
Vanders | ||||||||||
12 | Anni Eloranta | 2001 | 405 | 1:29.67 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
13 | Isabel Hagelin | 2001 | 396 | 1:30.31 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
14 | Venla Hämäläinen | 2001 | 388 | 1:30.93 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Martta Kitinoja | 2001 | 386 | 1:31.15 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
16 | Jenny Kareinen | 2002 | 380 | 1:31.57 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
17 | Anna Ketola | 2001 | 379 | 1:31.69 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
18 | Sarah Tepponen | 2001 | 363 | 1:33.01 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
19 | Hanni Riikonen | 2002 | 349 | 1:34.18 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
20 | Tiia Strandberg | 2002 | 332 | 1:35.81 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
21 | Ada Aartela | 2002 | 332 | 1:35.85 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
22 | Liia Louhikoski | 2001 | 295 | 1:39.69 | ||||||
Vanders | ||||||||||
23 | Emmi Uotila | 2002 | 288 | 1:40.46 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
24 | Ronja Tuominen | 2001 | 259 | 1:44.06 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
25 | Venla Nieminen | 2001 | 255 | 1:44.55 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
26 | Karla Nevalainen | 2002 | 250 | 1:45.25 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
27 | Nelli Vartiainen | 2002 | 240 | 1:46.70 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
28 | Annika Toiviainen | 2002 | 212 | 1:51.23 | ||||||
Vanders | ||||||||||
29 | Laura Hautamäki | 2002 | 126 | 2:12.22 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Janita Brunila | 2002 | DSQ | |||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Fanny Nyström | 1999 | 593 | 1:18.99 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
2 | Lotta Aho | 1999 | 573 | 1:19.88 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Johanna Suova | 1999 | 538 | 1:21.57 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Emma Ingberg | 1999 | 495 | 1:23.86 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Emmi Kortteinen | 2000 | 405 | 1:29.70 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Anni Halonen | 1999 | 400 | 1:30.02 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
7 | Roosa-Maria Tempakka | 2000 | 394 | 1:30.46 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
8 | Milla-Marita Anttila | 2000 | 375 | 1:31.96 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
9 | Essi Laine | 2000 | 370 | 1:32.39 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
10 | Sanni Peltola | 1999 | 349 | 1:34.24 | ||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
11 | Marianne Lehvilä | 1999 | 347 | 1:34.36 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
12 | Henna Kuivaniemi | 2000 | 343 | 1:34.80 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
13 | Hanna Karlson | 1999 | 342 | 1:34.82 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
14 | Jessika Lehtonen | 1999 | 313 | 1:37.74 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Piia Kaivola | 1999 | 277 | 1:41.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Elisa Hildén | 1999 | 260 | 1:43.97 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
17 | Kerttu Virtanen | 2000 | 217 | 1:50.41 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
18 | Pinja Hänninen | 2000 | 172 | 1:59.31 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ada Alajääskö | 1998 | 544 | 1:21.28 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
2 | Veera Venäläinen | 1995 | 486 | 1:24.36 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Emma Hällfors | 1998 | 470 | 1:25.34 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
- | Vilma Venäläinen | 1996 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 18:57 |