2021-09-20   22:02:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  09:54   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Koskelo  2005    259          40.56   
  Nurmijrven Uinti                   
Karla Tiainen  2005    228          42.32   
  Vanders                   
Vilma Lepphaara  2005    174          46.30   
  Octopus Lohja                   
Vilja Saarinen  2005    148          48.86   
  Riihimen Uimaseura                   
Malin Lindblom  2006    144          49.32   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Helmi Kkel  2006    107          54.31   
  Keravan Uimarit                   
Jeanette Ingberg  2006    89          57.83   
  Octopus Lohja                   
Melissa Miettinen  2005    85          58.63   
  Vanders                   
Alma Hrkk  2005    84          58.82   
  Vanders                   
10  Milla Strandberg  2005    81          59.63   
  Vanders                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Liinu Louhikoski  2004    417          34.61   
  Vanders                   
Emilia Lyyra  2003    405          34.95   
  Vanders                   
Sonja Lehtinen  2003    339          37.08   
  Helsingin Uimarit                   
Aino Paju  2003    316          37.96   
  Vanders                   
Annukka Pihkamki  2004    308          38.29   
  Riihimen Uimaseura                   
Ella Pitkkangas  2003    269          40.06   
  Vanders                   
Iida Heikkinen  2004    266          40.16   
  Uinti Imatra                   
Ella Uusitalo  2003    265          40.26   
  Jmsnkosken Jyry                   
Nessa Jrvinen  2004    264          40.28   
  Uimaseura Aquila                   
10  Julie Nikkil  2003    259          40.52   
  Vanders                   
11  Vlada Guljajeva  2004    258          40.60   
  Hyvinkn Uimaseura                   
12  Emma Loponen  2003    243          41.41   
  Vanders                   
13  Saga Jatkola  2004    239          41.66   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
14  Edla Wuori  2003    238          41.71   
  Nurmijrven Uinti                   
15  Laura Nissi  2004    229          42.26   
  Vanders                   
16  Ida Lehtovaara  2003    214          43.20   
  Uimaseura Aquila                   
17  Milla Salminen  2003    195          44.53   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
18  Sonja Salmimies  2004    191          44.84   
  Nurmijrven Uinti                   
19  Oona Lehtola  2003    180          45.72   
  Tuusulan Uimaseura                   
20  Siiri Reinonen  2004    180          45.78   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
21  Helmiina Toivonen  2004    176          46.14   
  Simmis Grani                   
22  Iida Savulahti  2004    174          46.28   
  Riihimen Uimaseura                   
23  Maria Rintala  2003    155          48.12   
  Vanders                   
24  Roona Karola  2004    149          48.71   
  Keravan Uimarit                   
25  Oona Kupari  2004    146          49.00   
  Octopus Lohja                   
26  Sanni Valtanen  2004    135          50.35   
  Vanders                   
27  Sara Pantsu  2003    131          50.83   
  Vanders                   
28  Peppi Siurola  2004    91          57.31   
  Vanders                   
29  Emmi Aarresuo  2003    91          57.41   
  Riihimen Uimaseura                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iida Nyman  2002    526          32.03   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Sofia Nieminen  2002    493          32.72   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Saara Svahn  2001    459          33.52   
  Jmsnkosken Ilves                   
Vilma Kotola  2001    443          33.91   
  Uimaseura Aquila                   
Jenni Rantanen  2001    435          34.12   
  HTU Stadi                   
Charlotte Ingberg  2002    423          34.43   
  Octopus Lohja                   
Sara Virtanen  2002    421          34.48   
  Swimming Jyvskyl                   
Jenny Nieminen  2001    405          34.93   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Kiia Toikka  2001    347          36.79   
  Uimaseura Aquila                   
10  Roosa Lehtola  2001    340          37.02   
  Tuusulan Uimaseura                   
11  Anna Ketola  2001    337          37.15   
  HTU Stadi                   
12  Sofia Harju  2002    312          38.11   
  Keravan Uimarit                   
13  Fanni Kansonen  2001    311          38.15   
  Uimaseura Aquila                   
14  Hanni Riikonen  2002    299          38.67   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
15  Nikita Ravalt  2002    296          38.77   
  Riihimen Uimaseura                   
16  Janita Brunila  2002    296          38.78   
  Uimaseura Aquila                   
17  Jonna Salminen  2001    291          38.98   
  Nurmijrven Uinti                   
18  Petra Mkiaho  2001    260          40.51   
  Uimaseura Aquila                   
19  Lotta Husu  2001    252          40.94   
  Hyvinkn Uimaseura                   
20  Venla Hmlinen  2001    251          40.96   
  Octopus Lohja                   
21  Iisa Kp  2002    223          42.59   
  Uimaseura Aquila                   
22  Amanda Ahlgren  2001    218          42.92   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
23  Raakel Koivisto  2001    216          43.10   
  Vesihelmen Uimaseura                   
24  Viivi Hakamki  2002    206          43.72   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
25  Marianne Uusitalo  2001    201          44.08   
  Octopus Lohja                   
26  Jenna Kilpelinen  2001    173          46.36   
  Vanders                   
27  Kaisli Korpisaari  2002    171          46.53   
  Riihimen Uimaseura                   
28  Aino Vepslinen  2001    110          53.90   
  HTU Stadi                   
Wilma Walther  2001              DNF   
  HTU Stadi                   
Jenny Kareinen  2002              DSQ   
  Keravan Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nina Haltia  1999    649          29.86   
  Vanders                   
Nea-Amanda Heinola  2000    642          29.97   
  Nummelan Kisaajat                   
Noora Kukkonen  1999    578          31.04   
  TaTu Tampere                   
Lotta Aho  1999    532          31.91   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Taru Rilla  2000    528          31.99   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Noora Poutanen  1999    511          32.33   
  TaTu Tampere                   
Emilia Kokko  1999    504          32.48   
  Vanders                   
Pinja Peippo  1999    496          32.65   
  Vanders                   
Nelli Uusitalo  1999    488          32.84   
  Jmsnkosken Jyry                   
10  Emma-Lotta Tynkkynen  1999    443          33.91   
  TaTu Tampere                   
11  Vanessa Pnnighaus  1999    432          34.20   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
12  Julia Korva  1999    427          34.34   
  Octopus Lohja                   
13  Erika Kattilakoski  2000    360          36.32   
  Octopus Lohja                   
14  Ida Trnqvist  1999    304          38.42   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
15  Erja Tiljander  2000    301          38.56   
  Hyvinkn Uimaseura                   
16  Kerttu Virtanen  2000    301          38.58   
  TaTu Tampere                   
17  Noora Kanerva  2000    269          40.02   
  Simmis Wanda                   
17  Pinja Hnninen  2000    269          40.02   
  Vanders                   
19  Piia Kaivola  1999    243          41.40   
  Cetus Espoo                   
20  Elina Heino  1999    229          42.26   
  Simmis Grani                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Venlinen  1995    624          30.26   
  Vanders                   
Salla Puhtimki  1998    577          31.05   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Tiina Soukka  1996    527          32.00   
  TaTu Tampere                   
Katja Malmi  1998    505          32.46   
  Vanders                   
Suvi Taskinen  1998    492          32.74   
  Simmis Wanda                   
Mari Kausiala  1997    468          33.29   
  TaTu Tampere                   
Sara Lehtolainen  1996    457          33.55   
  Gladius Kirkkonummi                   
Ada Alajsk  1998    443          33.92   
  TaTu Tampere                   
Sanni Malinen  1998    433          34.17   
  Cetus Espoo                   
10  Jasmin Kumpulainen  1998    303          38.48   
  Octopus Lohja                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  09:54 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mio Heinola  2005    96          50.78   
  Nummelan Kisaajat                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Danil Seksenov  2004    256          36.73   
  Vanders                   
Dang Le Nhut  2003    242          37.41   
  Vanders                   
Tatu Saareks  2003    187          40.78   
  Nurmijrven Uinti                   
Akseli Leppnen  2004    156          43.27   
  Simmis Grani                   
Miro Merinen  2003    152          43.62   
  Vanders                   
Olavi Mnnist  2003    151          43.80   
  Riihimen Uimaseura                   
Isak Jatkola  2003    149          43.95   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Juuso Rahikainen  2003    146          44.27   
  Keravan Uimarit                   
Petri Shkolny  2003    129          46.11   
  Riihimen Uimaseura                   
10  Leevi Kervinen  2003    117          47.67   
  Uimaseura Aquila                   
11  Antti Malmberg  2003    111          48.43   
  Octopus Lohja                   
12  Oliver Hanhimki  2003    104          49.49   
  Octopus Lohja                   
13  Tomi Suoknuuti  2004    104          49.55   
  Octopus Lohja                   
14  Henri Taneli Korpi  2004    97          50.61   
  Octopus Lohja                   
15  Casper Heikkinen  2003    94          51.20   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Aleksi Kokkonen  2004    79          54.29   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
17  Joonas Nieminen  2003    49          1:03.65   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Aleksi Pehkonen  2004              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Santeri Berggren  2003              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kalle Mkinen  2002    374          32.36   
  Vanders                   
Kasper Envalds  2001    331          33.70   
  Vanders                   
Nico Nieminen  2002    259          36.60   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Lenni Kukkonen  2001    191          40.47   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Martti Rautell  2002    151          43.77   
  Octopus Lohja                   
Harri Connell  2001    97          50.73   
  Vanders                   
Samuel Syrjnen  2002    96          50.78   
  Vanders                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Antti Hakkarainen  2000    529          28.83   
  TaTu Tampere                   
Vin Kilpelinen  1999    526          28.90   
  TaTu Tampere                   
Leo Kuusela  1999    494          29.50   
  Uimaseura Aquila                   
Pyry Nurmilo  1999    399          31.67   
  TaTu Tampere                   
Miska Kurvinen  1999    379          32.21   
  Uimaseura Aquila                   
Lauri Ytti  1999    359          32.80   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Torsti Tujunen  2000    282          35.56   
  HTU Stadi                   
Daniel Kotov  2000    275          35.84   
  Vanders                   
Joni Lytkorpi  2000    113          48.15   
  Vanders                   
Markus Heino  2000              DSQ   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kevin Kroon  1997    676          26.57   
  Vanders                   
Elmo Kiuru  1997    651          26.91   
  Keravan Uimarit                   
Jyri Lhde  1996    632          27.18   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Niklas Reunanen  1998    631          27.20   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Tristan Forslund  1998    568          28.16   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Jon Lundgren  1998    531          28.80   
  Simmis Wanda                   
Oskar Mkel  1998    525          28.91   
  Octopus Lohja                   
Jimmy Nyberg  1996    490          29.58   
  TaTu Tampere                   
Mikko Suova  1997    456          30.31   
  Uinti Tampere                   
10  Mika Katajisto  1997    455          30.33   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Juha Hyvrinen  1998    444          30.57   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
12  Artturi Kaarlenkaski  1997    444          30.58   
  Uinti Tampere                   
13  Eetu Nrhi  1998    425          31.03   
  Octopus Lohja                   
14  Lassi Ruohonen  1998    419          31.17   
  Simmis Grani                   
15  Tino Laine  1998    375          32.33   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
16  Miika Mentaus  1998    365          32.63   
  Cetus Espoo                   
Miro Torola  1995              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Robin Bucher  1997              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:09 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  10:19   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Boglrka Bdi  2005    218          50.90   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Karla Tiainen  2005    211          51.49   
  Vanders                   
Vilma Vannas  2006    160          56.37   
  Vanders                   
Tatiana Sukhareva  2005    156          56.87   
  Vanders                   
Louna Kasvio  2006    154          57.18   
  Simmis Grani                   
Milla Kiviranta  2006    153          57.30   
  Vanders                   
Janica Nieminen  2005    134          59.77   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Malin Lindblom  2006    134          59.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Helmi Kkel  2006    132          1:00.11   
  Keravan Uimarit                   
10  Alma Hrkk  2005    119          1:02.31   
  Vanders                   
11  Iina Rissanen  2005    61          1:17.87   
  Vanders                   
Ada Oila  2005              DSQ   
  Vanders                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Winona Forslund  2003    351          43.45   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Liinu Louhikoski  2004    293          46.12   
  Vanders                   
Henrietta Lfgren  2003    277          47.03   
  Keravan Uimarit                   
Sonja Lehtinen  2003    264          47.79   
  Helsingin Uimarit                   
Susanna Kuisma  2003    240          49.27   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Essi Kallunki  2004    194          52.89   
  Vanders                   
Essi Kortelainen  2003    181          54.11   
  Vanders                   
Meri Kultaranta  2004    171          55.21   
  Riihimen Uimaseura                   
Maria Rintala  2003    163          56.10   
  Vanders                   
10  Jenna Vekka  2004    160          56.43   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Sanni Hakkarainen  2003    160          56.45   
  Nummelan Kisaajat                   
12  Ella Happonen  2003    159          56.59   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
13  Silja Eloranta  2004    150          57.61   
  Vanders                   
14  Aava Mattila  2003    134          59.91   
  Vanders                   
15  Gabriella Linna  2004    130          1:00.45   
  Vanders                   
16  Silja Lehtonen  2004    124          1:01.34   
  Vanders                   
Oona Eriksson  2004              DNF   
  Vanders                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
Siiri Vesanen  2004              DSQ   
  Vanders                   
  SW 7.6 Vr uintisykli (=1 ksiveto, 1 potku), paitsi knnkseen / maaliin tullessa               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annika Tietz  2001    587          36.60   
  HTU Stadi                   
Saija Mikkonen  2001    573          36.91   
  Tuusulan Uimaseura                   
Eevi Kotiranta  2001    563          37.11   
  Uimaseura Aquila                   
Ida Grundstrm  2002    446          40.12   
  Vanders                   
Vilma Hottinen  2002    435          40.45   
  Simmis Wanda                   
Oona Ahinko  2001    430          40.61   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Anni Eloranta  2001    428          40.68   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Millariina Bruce  2001    406          41.39   
  Uimaseura Aquila                   
Venla Suihkonen  2002    392          41.88   
  Octopus Lohja                   
10  Ada Aartela  2002    378          42.38   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Roosa Lehtola  2001    364          42.94   
  Tuusulan Uimaseura                   
12  Iida Koskiluoto  2002    319          44.85   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
13  Liia Louhikoski  2001    315          45.02   
  Vanders                   
14  Nikita Ravalt  2002    309          45.34   
  Riihimen Uimaseura                   
15  Sanni Kilponen  2001    284          46.64   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
16  Kiira Vuorinen  2001    282          46.71   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
17  Alina Hakkarainen  2002    272          47.31   
  Vesihelmen Uimaseura                   
18  Nelli Vartiainen  2002    256          48.24   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
19  Marianne Uusitalo  2001    255          48.29   
  Octopus Lohja                   
20  Yasmin Laouari  2001    242          49.16   
  Vanders                   
21  Kaisli Korpisaari  2002    241          49.26   
  Riihimen Uimaseura                   
22  Jenna Kilpelinen  2001    225          50.40   
  Vanders                   
23  Aada Pukki  2002    190          53.31   
  Uimaseura Aquila                   
24  Laura Hautamki  2002    128          1:00.71   
  Vanders                   
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lotta Risnen  1999    651          35.36   
  Keravan Uimarit                   
Pinja Partinen  1999    616          36.03   
  Joensuun Uimaseura                   
Johanna Suova  1999    542          37.60   
  Uinti Tampere                   
Milla-Marita Anttila  2000    434          40.49   
  Uimaseura Aquila                   
Sanni Peltola  1999    432          40.54   
  Swimming Team Riksu                   
Anna Hatunen  2000    391          41.90   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Marianne Lehvil  1999    369          42.71   
  Simmis Grani                   
Hanna Karlson  1999    339          43.95   
  Simmis Grani                   
Sara Lehtinen  1999    328          44.43   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
10  Elina Nieminen  2000    327          44.47   
  Uimaseura Aquila                   
11  Elisa Hildn  1999    259          48.09   
  HTU Stadi                   
12  Sanni Kuitunen  2000    181          54.12   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Roosa-Maria Tempakka  2000              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Kontturi  1998    483          39.07   
  Cetus Espoo                   
Katja Malmi  1998    424          40.78   
  Vanders                   
Helmi Kapiainen  1998    308          45.39   
  Cetus Espoo                   
Julia Hyvnen  1998    265          47.70   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:19 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  10:37   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Antti Musikka  2005    138          53.05   
  Vanders                   
Samu Kauppinen  2005    132          53.72   
  HTU Stadi                   
Urho Kkel  2005    107          57.58   
  Keravan Uimarit                   
Joni Routamo  2005    103          58.42   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Sampo Nord  2005    103          58.48   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Uusikumpu  2003    250          43.47   
  Simmis Wanda                   
Juho Elia Marjala  2003    189          47.72   
  Keravan Uimarit                   
Otto Ahvonen  2003    181          48.39   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Akseli Leppnen  2004    180          48.53   
  Simmis Grani                   
Elias Kallonen  2003    166          49.85   
  Vanders                   
Jesse Lintusalo  2004    164          50.03   
  Vanders                   
Joona Lehtonen  2003    154          51.05   
  Vanders                   
Niko Pivinen  2004    152          51.33   
  Riihimen Uimaseura                   
Otto Kuusisto  2004    147          51.93   
  Nurmijrven Uinti                   
10  Oskari Toivonen  2004    135          53.42   
  Vanders                   
11  Heikki Tirkkonen  2003    122          55.25   
  Uimaseura Aquila                   
12  Joakim Kuhlberg  2004    113          56.65   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
13  Eeti Virolainen  2004    99          59.21   
  Octopus Lohja                   
14  Aleksi Kokkonen  2004    96          59.83   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
15  Aapo Ahlroos  2004    78          1:03.93   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Oskari Niemi  2001    334          39.49   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Henri Hakkarainen  2001    263          42.79   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Teemu Ekblad  2001    240          44.12   
  Octopus Lohja                   
Lenni Kukkonen  2001    235          44.39   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Aaro Mrsyl  2001    217          45.61   
  Vanders                   
Aleksanteri Nord  2002    198          46.98   
  Vanders                   
Sebastian Stenbacka  2002    183          48.21   
  Octopus Lohja                   
Juuso Vastamki  2002    166          49.80   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Aaron Utulahti  2002    129          54.18   
  Nummelan Kisaajat                   
10  Birger Niskanen  2002    117          55.91   
  Keravan Uimarit                   
Tapio Uzal  2001              DNF   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karuveha  1999    665          31.41   
  TaTu Tampere                   
Juho Seppl  1999    549          33.47   
  Simmis Wanda                   
Henri Kyyr  1999    528          33.91   
  Vanders                   
Juha Jernvall  2000    518          34.14   
  Uimaseura Aquila                   
Santeri Kaasinen  1999    496          34.62   
  TaTu Tampere                   
Ville Laukkanen  1999    421          36.58   
  Keravan Uimarit                   
Saku Laakkonen  1999    371          38.15   
  Vanders                   
Roope Koski  1999    363          38.41   
  Octopus Lohja                   
Jarkko Lehtola  1999    356          38.67   
  Keravan Uimarit                   
10  Santeri Oripelto  1999    339          39.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juha Kollin  1993    725          30.51   
  Vanders                   
Mikael Laakso  1997    725          30.52   
  Riihimen Uimaseura                   
Sami Pakarinen  1992    676          31.24   
  Vanders                   
Miro Torola  1995    623          32.10   
  Vanders                   
Tristan Forslund  1998    505          34.43   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Teemu Saarinen  1995    429          36.34   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Mikko Suova  1997    414          36.77   
  Uinti Tampere                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:37 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  11:17   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lilli Louhikoski  2002    505          2:43.18   
  Vanders                   
Isabel Hagelin  2001    497          2:44.07   
  Simmis Wanda                   
Millariina Bruce  2001    489          2:44.96   
  Uimaseura Aquila                   
Iida Nyman  2002    466          2:47.60   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Ida Grundstrm  2002    442          2:50.58   
  Vanders                   
Pippi Nordstrm  2001    439          2:50.98   
  Helsingin Uimarit                   
Sofia Nieminen  2002    437          2:51.19   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Aada Pohjala  2001    406          2:55.42   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Charlotte Ingberg  2002    403          2:55.82   
  Octopus Lohja                   
10  Jenni Rantanen  2001    369          3:01.11   
  HTU Stadi                   
11  Sanni Kilponen  2001    354          3:03.60   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
12  Taru Vannas  2003    353          3:03.80   
  Vanders                   
13  Aino-Olivia Arola  2002    333          3:07.36   
  Uimaseura Aquila                   
14  Noona Rantanen  2002    323          3:09.25   
  Vanders                   
15  Annika Toiviainen  2002    321          3:09.76   
  Vanders                   
16  Anniina Uusitalo  2001    315          3:10.98   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
17  Ella Hurtta  2003    315          3:11.01   
  Uimaseura Aquila                   
18  Hanni Riikonen  2002    302          3:13.69   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
19  Lotta Husu  2001    296          3:14.93   
  Hyvinkn Uimaseura                   
20  Aino Koskelo  2005    294          3:15.41   
  Nurmijrven Uinti                   
21  Liia Louhikoski  2001    294          3:15.45   
  Vanders                   
22  Aino Paju  2003    284          3:17.57   
  Vanders                   
23  Emmi Uotila  2002    278          3:19.06   
  Nokian Pyry                   
24  Yasmin Laouari  2001    272          3:20.54   
  Vanders                   
25  Ronja Hellberg  2003    236          3:30.07   
  Riihimen Uimaseura                   
26  Aada Rissanen  2004    234          3:30.68   
  Vanders                   
27  Johanna Luukkonen  2001    231          3:31.64   
  Hyvinkn Uimaseura                   
28  Helena Viitasalo  2001    222          3:34.37   
  Simmis Grani                   
29  Karla Tiainen  2005    215          3:36.71   
  Vanders                   
30  Vilma Lepphaara  2005    209          3:39.00   
  Octopus Lohja                   
31  Maria Pesso  2002    202          3:41.43   
  Simmis Grani                   
32  Maija Hinkkala  2005    172          3:53.31   
  Riihimen Uimaseura                   
33  Vilja Saarinen  2005    153          4:02.73   
  Riihimen Uimaseura                   
34  Sara Mulari  2002    150          4:04.36   
  Simmis Grani                   
35  Erika Andreasen  2002    149          4:04.97   
  Simmis Grani                   
36  Miia iks  2003    147          4:06.10   
  Riihimen Uimaseura                   
Carolina Bckstrm  2001              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
Saga Jatkola  2004              DSQ   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Amanda Saari  2000    578          2:36.02   
  TaTu Tampere                   
Aliisa Liukkonen  1999    557          2:37.89   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Marilla Parhiala  2000    539          2:39.63   
  Gladius Kirkkonummi                   
Wilma Andreasen  2000    525          2:41.05   
  Simmis Grani                   
Lotta Aho  1999    503          2:43.41   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Anni Halonen  1999    489          2:44.94   
  Riihimen Uimaseura                   
Taru Rilla  2000    473          2:46.73   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Jessika Lehtonen  1999    315          3:10.94   
  Cetus Espoo                   
Sanni Kuitunen  2000    282          3:18.13   
  Hyvinkn Uimaseura                   
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Henna Kainulainen  1998    582          2:35.62   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Emma Hllfors  1998    569          2:36.79   
  TaTu Tampere                   
Tiina Soukka  1996    392          2:57.54   
  TaTu Tampere                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  11:17 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  11:47   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jaakko Reinonen  2001    439  1:13.11        2:34.15   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Eetu Einto  2001    411  1:12.65        2:37.64   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
Kasper Envalds  2001    377  1:18.56        2:42.20   
  Vanders                   
                     
Mikael Virtanen  2002    369  1:19.90        2:43.35   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Kalle Mkinen  2002    369  1:17.69        2:43.42   
  Vanders                   
                     
Eerik Tikkakoski  2001    368  1:17.16        2:43.44   
  TaTu Tampere                   
                     
Joona Lehtonen  2001    364  1:18.00        2:44.06   
  TaTu Tampere                   
                     
Atte Lasmio  2001    348  1:20.75        2:46.58   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Konsta Sepp  2001    345  1:21.38        2:47.12   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
10  Pekka Vilmunen  2001    325  1:23.29        2:50.39   
  TaTu Tampere                   
                     
11  Pirkka Perkola  2001    308  1:21.33        2:53.51   
  TaTu Tampere                   
                     
12  Aaro Mrsyl  2001    290  1:21.06        2:57.07   
  Vanders                   
                     
13  Ville Savulahti  2003    243  3:07.76        3:07.76   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
14  Atte-Mikael Ahonp  2001    238  3:09.01        3:09.01   
  TaTu Tampere                   
                     
15  Aatu Harju  2002    237  1:28.04        3:09.37   
  Helsingin Uimarit                   
                     
16  Viktor Ivanov  2004    211  3:16.77        3:16.77   
  Team Kasatka                   
                     
17  Tino Lukkaroinen  2002    210  3:17.05        3:17.05   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
18  Leevi Kervinen  2003    194  1:42.70        3:22.42   
  Uimaseura Aquila                   
                     
19  Santeri Berggren  2003    193  1:39.00        3:22.63   
  Octopus Lohja                   
                     
20  Juuso Rahikainen  2003    179  3:27.76        3:27.76   
  Keravan Uimarit                   
                     
21  Kasimir Riihel  2002    177  1:44.51        3:28.48   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
22  Aleksi Alanko  2003    170  1:44.04        3:31.48   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
23  Muhammed Tantula  2002    169  1:46.64        3:31.64   
  Simmis Grani                   
                     
24  Mio Munsterhjelm  2002    166  1:42.97        3:33.08   
  Simmis Grani                   
                     
25  Henri Taneli Korpi  2004    144  1:54.27        3:43.57   
  Octopus Lohja                   
                     
26  Aleksi Pehkonen  2004    133  1:54.17        3:49.28   
  Octopus Lohja                   
                     
27  Sebastian Bun  2002    79  1:51.05        4:32.75   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Aki Hakkarainen  2003              DSQ   
  Keravan Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
Carl-Victor Vaenerberg  2002              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
Jan Byskov  2004              DSQ   
  Simmis Hyvinge-Hyvink                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Tomi Suoknuuti  2004              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 7.3 Eriaikainen ksien palautus               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kustaa Yli-yh  2000    481  1:10.74        2:29.58   
  Simmis Grani                   
                     
Pessi Lnsirinne  2000    446  1:12.82        2:33.36   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Teemu Viitanen  2000    426  1:14.41        2:35.68   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Jesse Koskinen  1999    414  1:12.10        2:37.17   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Otto Sepp  1999    408  1:15.99        2:37.95   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Tuomas Saraneva  2000    361  1:19.82        2:44.54   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Lauri Ytti  1999    360  1:15.40        2:44.75   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Mikael Lhde  2000    351  1:17.22        2:46.04   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Sami Seppl  2000    315  1:21.48        2:52.13   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
10  Tuomas Kivist  2000    264  1:26.49        3:02.56   
  Vanders                   
                     
11  Leo Rytvuori  1999    229  1:31.53        3:11.58   
  TaTu Tampere                   
                     
Niko Somila  1999              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lhdn / knnksen jlkeen tuleva)               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Elmo Kiuru  1997    562  1:06.65        2:21.98   
  Keravan Uimarit                   
                     
Lassi Ruohonen  1998    481  1:12.68        2:29.58   
  Simmis Grani                   
                     
Eetu Nrhi  1998    464  1:13.50        2:31.34   
  Octopus Lohja                   
                     
Frans Antila  1998    314  1:22.14        2:52.46   
  Cetus Espoo                   
                     
Tristan Forslund  1998              DSQ   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  11:47 
 
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  12:34   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilhelmiina Leppnen  2003    403          1:12.31   
  Simmis Grani                   
Ida Lehtovaara  2003    393          1:12.91   
  Uimaseura Aquila                   
Julie Nikkil  2003    362          1:14.97   
  Vanders                   
Saima Huovinen  2003    338          1:16.71   
  Helsingin Uimarit                   
Ella Uusitalo  2003    337          1:16.72   
  Jmsnkosken Jyry                   
Annukka Pihkamki  2004    333          1:17.07   
  Riihimen Uimaseura                   
Kreetta Uusitalo  2003    321          1:17.99   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Taru Vannas  2003    311          1:18.86   
  Vanders                   
Nessa Jrvinen  2004    307          1:19.16   
  Uimaseura Aquila                   
10  Julia Tuura  2004    305          1:19.37   
  Riihimen Uimaseura                   
11  Helmiina Toivonen  2004    304          1:19.42   
  Simmis Grani                   
12  Iida Heikkinen  2004    297          1:20.08   
  Uinti Imatra                   
13  Oona Lehtola  2003    292          1:20.47   
  Tuusulan Uimaseura                   
14  Ella Pitkkangas  2003    284          1:21.29   
  Vanders                   
15  Laura Nissi  2004    272          1:22.40   
  Vanders                   
16  Vlada Guljajeva  2004    269          1:22.78   
  Hyvinkn Uimaseura                   
17  Henrietta Lfgren  2003    265          1:23.15   
  Keravan Uimarit                   
18  Emma Loponen  2003    263          1:23.38   
  Vanders                   
19  Olivia Sorvari  2003    263          1:23.40   
  HTU Stadi                   
20  Beata Niskanen  2004    262          1:23.41   
  Keravan Uimarit                   
21  Saga Jatkola  2004    262          1:23.46   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
22  Milla Salminen  2003    259          1:23.83   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
23  Jenna Boman  2003    254          1:24.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
24  Siiri Reinonen  2004    247          1:25.07   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
25  Boglrka Bdi  2005    234          1:26.64   
  Vesihelmen Uimaseura                   
26  Milla Strandberg  2005    234          1:26.70   
  Vanders                   
27  Viljaana Myllrinen  2004    232          1:26.93   
  Uinti Imatra                   
28  Iida Savulahti  2004    228          1:27.37   
  Riihimen Uimaseura                   
29  Vilma Lepphaara  2005    224          1:27.98   
  Octopus Lohja                   
30  Tiia Kuisma  2003    223          1:28.01   
  Hyvinkn Uimaseura                   
31  Saana Tertsunen  2003    223          1:28.02   
  Riihimen Uimaseura                   
32  Nella Kukkonen  2003    221          1:28.35   
  Keravan Uimarit                   
33  Essi Kallunki  2004    218          1:28.74   
  Vanders                   
34  Anastasia Kotova  2003    214          1:29.28   
  Vanders                   
35  Melissa Miettinen  2005    212          1:29.50   
  Vanders                   
36  Silja Hieto  2003    206          1:30.41   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
37  Maija Hukkanen  2003    206          1:30.42   
  HTU Stadi                   
38  Sanni Hakkarainen  2003    195          1:32.02   
  Nummelan Kisaajat                   
39  Louna Kasvio  2006    194          1:32.22   
  Simmis Grani                   
40  Sara Pantsu  2003    192          1:32.51   
  Vanders                   
41  Sanni Valtanen  2004    192          1:32.59   
  Vanders                   
42  Tatiana Sukhareva  2005    189          1:32.98   
  Vanders                   
43  Silja Eloranta  2004    186          1:33.61   
  Vanders                   
44  Essi Kortelainen  2003    185          1:33.74   
  Vanders                   
45  Heta Hakkarainen  2005    183          1:34.10   
  Keravan Uimarit                   
46  Oona Kupari  2004    173          1:35.82   
  Octopus Lohja                   
47  Aava Mattila  2003    173          1:35.83   
  Vanders                   
48  Ella Vilenius  2004    173          1:35.86   
  Vanders                   
49  Gabriella Linna  2004    168          1:36.78   
  Vanders                   
50  Nanna Sinerkari  2004    167          1:37.01   
  Keravan Uimarit                   
51  Lotta Laine  2003    155          1:39.45   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
52  Peppi Siurola  2004    149          1:40.79   
  Vanders                   
53  Ella Happonen  2003    142          1:42.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
54  Emmi Aarresuo  2003    134          1:44.34   
  Riihimen Uimaseura                   
55  Meri Kultaranta  2004    133          1:44.55   
  Riihimen Uimaseura                   
56  Clara Korkeamki  2006    133          1:44.62   
  Vanders                   
57  Miia iks  2003    133          1:44.68   
  Riihimen Uimaseura                   
58  Saara Seppl  2005    120          1:48.24   
  Nummelan Kisaajat                   
59  Ada Oila  2005    116          1:49.44   
  Vanders                   
60  Vilma Vannas  2006    107          1:52.38   
  Vanders                   
61  Jeanette Ingberg  2006    94          1:57.48   
  Octopus Lohja                   
62  Milla Kiviranta  2006    93          1:57.67   
  Vanders                   
Olivia Kailanko  2004              DNF   
  Simmis Grani                   
Oona Eriksson  2004              DNF   
  Vanders                   
Sade Lukkaroinen  2004              DNF   
  Riihimen Uimaseura                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
Hanna Kauhanen  2003              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Iina Rissanen  2005              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Janica Nieminen  2005              DSQ   
  Hyvinkn Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Saara Svahn  2001    518          1:06.51   
  Jmsnkosken Ilves                   
Meri Lauronen  2002    515          1:06.66   
  Uimaseura Aquila                   
Kiia Toikka  2001    509          1:06.89   
  Uimaseura Aquila                   
Sara Virtanen  2002    505          1:07.08   
  Swimming Jyvskyl                   
Nora Kosonen  2001    494          1:07.57   
  TaTu Tampere                   
Jade Huhtamaa  2002    486          1:07.95   
  Helsingin Uimarit                   
Enni Lahtinen  2002    483          1:08.11   
  Uinti Tampere                   
Aino Pajari  2001    468          1:08.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Vilma Hottinen  2002    461          1:09.14   
  Simmis Wanda                   
10  Iida Nyman  2002    457          1:09.34   
  Vesihelmen Uimaseura                   
11  Annika Toiviainen  2002    456          1:09.39   
  Vanders                   
12  Pippi Nordstrm  2001    449          1:09.76   
  Helsingin Uimarit                   
13  Elina Palojrvi  2002    436          1:10.43   
  Uinti Tampere                   
14  Vilma Kotola  2001    431          1:10.74   
  Uimaseura Aquila                   
15  Aada Pohjala  2001    424          1:11.13   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Laura Visnen  2001    420          1:11.34   
  Uimaseura Aquila                   
17  Siiri Friman  2001    417          1:11.48   
  Riihimen Uimaseura                   
18  Riia Hiltunen  2002    415          1:11.60   
  Riihimen Uimaseura                   
19  Ada Aartela  2002    413          1:11.76   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
20  Charlotte Ingberg  2002    410          1:11.91   
  Octopus Lohja                   
21  Ciia Korkeamki  2001    407          1:12.08   
  Vanders                   
22  Emmi Laitinen  2001    402          1:12.38   
  Helsingin Uimarit                   
23  Elisabeth Marie Salm  2002    380          1:13.73   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
24  Minna Laitinen  2002    376          1:13.99   
  HTU Stadi                   
25  Emilia Sjlund  2002    372          1:14.25   
  Vanders                   
26  Nikita Ravalt  2002    366          1:14.68   
  Riihimen Uimaseura                   
27  Alina Hakkarainen  2002    363          1:14.88   
  Vesihelmen Uimaseura                   
28  Noona Rantanen  2002    360          1:15.10   
  Vanders                   
29  Anni Eloranta  2001    358          1:15.25   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
30  Essi Helle  2002    347          1:16.01   
  Helsingin Uimarit                   
31  Irina Puukko  2001    346          1:16.06   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
32  Iisa Kp  2002    345          1:16.16   
  Uimaseura Aquila                   
33  Sarah Tepponen  2001    340          1:16.56   
  Helsingin Uimarit                   
34  Venla Hmlinen  2001    338          1:16.70   
  Octopus Lohja                   
35  Petra Mkiaho  2001    315          1:18.47   
  Uimaseura Aquila                   
36  Annika Heiskanen  2001    315          1:18.51   
  Riihimen Uimaseura                   
37  Sara Rosqvist  2001    311          1:18.85   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
38  Fanni Kansonen  2001    299          1:19.89   
  Uimaseura Aquila                   
39  Raakel Koivisto  2001    289          1:20.76   
  Vesihelmen Uimaseura                   
40  Viivi Hakamki  2002    286          1:21.06   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
41  Amanda Ahlgren  2001    278          1:21.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
42  Johanna Luukkonen  2001    275          1:22.10   
  Hyvinkn Uimaseura                   
43  Karla Nevalainen  2002    275          1:22.11   
  HTU Stadi                   
44  Aada Pukki  2002    262          1:23.49   
  Uimaseura Aquila                   
45  Jenna Kilpelinen  2001    260          1:23.72   
  Vanders                   
46  Kaisli Korpisaari  2002    229          1:27.24   
  Riihimen Uimaseura                   
47  Nelli Vartiainen  2002    209          1:30.03   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
48  Laura Hautamki  2002    159          1:38.49   
  Vanders                   
Aino Vepslinen  2001              DNF   
  HTU Stadi                   
Henna Saarela  2002              DNF   
  HTU Stadi                   
Marianne Uusitalo  2001              DNF   
  Octopus Lohja                   
Veera Heikkinen  2001              DNF   
  Helsingin Uimarit                   
Ella Hrkk  2001              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea-Amanda Heinola  2000    679          1:00.78   
  Nummelan Kisaajat                   
Pinja Peippo  1999    614          1:02.85   
  Vanders                   
Roza Turunen  2000    611          1:02.95   
  Riihimen Uimaseura                   
Lotta Risnen  1999    586          1:03.84   
  Keravan Uimarit                   
Anniina Perki  1999    586          1:03.86   
  Vanders                   
Hanna Kareinen  2000    577          1:04.18   
  Keravan Uimarit                   
Johanna Suova  1999    532          1:05.92   
  Uinti Tampere                   
Nelli Uusitalo  1999    526          1:06.20   
  Jmsnkosken Jyry                   
Emma Ingberg  1999    522          1:06.35   
  Simmis Wanda                   
10  Roosa Paukku  2000    511          1:06.83   
  Nurmijrven Uinti                   
11  Juuli Miettinen  2000    503          1:07.16   
  Vanders                   
12  Erika Kattilakoski  2000    486          1:07.94   
  Octopus Lohja                   
13  Noora Kanerva  2000    449          1:09.76   
  Simmis Wanda                   
14  Joanna Kekkonen  2000    435          1:10.49   
  Lahden Kaleva                   
15  Ida Trnqvist  1999    423          1:11.15   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Annika Niemi  2000    413          1:11.74   
  Simmis Wanda                   
17  Marianne Lehvil  1999    407          1:12.10   
  Simmis Grani                   
18  Sanni Peltola  1999    355          1:15.43   
  Swimming Team Riksu                   
19  Elina Heino  1999    350          1:15.79   
  Simmis Grani                   
20  Hanna Karlson  1999    336          1:16.81   
  Simmis Grani                   
21  Sara Lehtinen  1999    321          1:17.98   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
22  Ellen Mnttri  2000    282          1:21.44   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
23  Pinja Hnninen  2000    244          1:25.46   
  Vanders                   
Julia Korva  1999              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Venlinen  1995    696          1:00.29   
  Vanders                   
Mari Kausiala  1997    564          1:04.68   
  TaTu Tampere                   
Ada Alajsk  1998    534          1:05.83   
  TaTu Tampere                   
Ella Rantamki  1998    502          1:07.22   
  Porin Uimaseura                   
Sanni Malinen  1998    400          1:12.49   
  Cetus Espoo                   
Jasmin Kumpulainen  1998    383          1:13.58   
  Octopus Lohja                   
Helmi Kapiainen  1998    363          1:14.87   
  Cetus Espoo                   
Julia Hyvnen  1998    321          1:18.02   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  12:34 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  13:04   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Henri Heikkil  2003    326          1:09.07   
  Uimaseura Aquila                   
Danil Seksenov  2004    291          1:11.76   
  Vanders                   
Dang Le Nhut  2003    287          1:12.04   
  Vanders                   
Oskar Turunen  2003    271          1:13.42   
  Riihimen Uimaseura                   
Ville Savulahti  2003    245          1:15.92   
  Riihimen Uimaseura                   
Samuel Rty  2003    231          1:17.42   
  Keravan Uimarit                   
Elias Kallonen  2003    229          1:17.64   
  Vanders                   
Isak Jatkola  2003    222          1:18.46   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Olavi Mnnist  2003    217          1:19.04   
  Riihimen Uimaseura                   
10  Sami Pnk  2003    205          1:20.60   
  Vanders                   
11  Miro Merinen  2003    205          1:20.64   
  Vanders                   
12  Lauri Manninen  2003    204          1:20.70   
  Vanders                   
13  Maksim Vorobiev  2005    195          1:21.88   
  Team Kasatka                   
14  Oliver Hanhimki  2003    193          1:22.16   
  Octopus Lohja                   
15  Casper Heikkinen  2003    187          1:23.07   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Leo Whrn  2005    186          1:23.31   
  Vanders                   
17  Heikki Tirkkonen  2003    184          1:23.60   
  Uimaseura Aquila                   
17  Joakim Kuhlberg  2004    184          1:23.60   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
19  Otto Kuusisto  2004    182          1:23.92   
  Nurmijrven Uinti                   
20  Kalle Sepp  2003    180          1:24.23   
  Riihimen Uimaseura                   
21  Henri Taneli Korpi  2004    176          1:24.83   
  Octopus Lohja                   
22  Tatu Saareks  2003    174          1:25.06   
  Nurmijrven Uinti                   
23  Tino Kaukonen  2004    171          1:25.65   
  HTU Stadi                   
24  Antti Musikka  2005    169          1:25.92   
  Vanders                   
25  Nicklas Jaatinen  2003    168          1:26.11   
  Simmis Grani                   
26  Aleksi Kokkonen  2004    166          1:26.47   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
27  Jesse Lintusalo  2004    162          1:27.10   
  Vanders                   
28  Max Walther  2003    158          1:27.92   
  HTU Stadi                   
29  Otto Ahvonen  2003    156          1:28.24   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
30  Tomi Suoknuuti  2004    152          1:29.09   
  Octopus Lohja                   
31  Antti Malmberg  2003    150          1:29.40   
  Octopus Lohja                   
32  Oliver Mkel  2003    150          1:29.49   
  Vanders                   
33  Eeti Virolainen  2004    144          1:30.59   
  Octopus Lohja                   
34  Niko Akkanen  2003    139          1:31.76   
  Riihimen Uimaseura                   
35  Sampo Nord  2005    138          1:31.85   
  Vanders                   
36  Saku Ahde  2003    137          1:32.10   
  HTU Stadi                   
37  Urho Kkel  2005    133          1:33.07   
  Keravan Uimarit                   
38  Niko Pivinen  2004    130          1:33.78   
  Riihimen Uimaseura                   
39  Aleksi Pehkonen  2004    130          1:33.81   
  Octopus Lohja                   
40  Oskari Toivonen  2004    126          1:34.67   
  Vanders                   
41  Aapo Ahlroos  2004    117          1:37.02   
  Vanders                   
42  Alexey Kirov  2004    116          1:37.48   
  Keravan Uimarit                   
43  Joonas Nieminen  2003    114          1:37.94   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
44  Veikko Kauhanen  2005    101          1:41.84   
  Simmis Grani                   
Jeremy Valkeavuori  2004              DNF   
  Riihimen Uimaseura                   
Johan Krister Fredriksson  2003              DNF   
  HTU Stadi                   
Masih Tantula  2004              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Erik Nurmi  2001    459          1:01.62   
  Vanders                   
Atte Alila  2001    426          1:03.16   
  Uimaseura Aquila                   
Perttu Mikkola  2001    424          1:03.26   
  Nokian Pyry                   
Taneli Lantta  2001    399          1:04.57   
  Vanders                   
Matias Hjelm  2002    396          1:04.76   
  Vanders                   
Kalle Mkinen  2002    395          1:04.82   
  Vanders                   
Nico Nieminen  2002    384          1:05.42   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Olli Malmberg  2001    383          1:05.44   
  Octopus Lohja                   
Tino Vehkalahti  2001    377          1:05.78   
  TaTu Tampere                   
10  Eemeli Raninen  2001    373          1:06.05   
  Helsingin Uimarit                   
11  Iiro Kuusela  2001    352          1:07.31   
  TaTu Tampere                   
12  Tuomas Lehtovirta  2001    330          1:08.78   
  Helsingin Uimarit                   
13  Herkko Lajas  2001    329          1:08.83   
  Riihimen Uimaseura                   
14  Ville Rissanen  2001    306          1:10.54   
  Vanders                   
15  Elias Saarinen  2002    296          1:11.32   
  Riihimen Uimaseura                   
16  Henri Hakkarainen  2001    294          1:11.52   
  Vesihelmen Uimaseura                   
17  Aatu Harju  2002    286          1:12.16   
  Helsingin Uimarit                   
18  Iivari Tuomola  2002    284          1:12.28   
  Tuusulan Uimaseura                   
19  Aapo Puikkonen  2001    281          1:12.60   
  TaTu Tampere                   
20  Oskari Niemi  2001    270          1:13.56   
  Hyvinkn Uimaseura                   
21  Juuso Vastamki  2002    265          1:13.96   
  Vesihelmen Uimaseura                   
22  Teemu Ekblad  2001    257          1:14.73   
  Octopus Lohja                   
23  Kristoffer Kulju  2001    253          1:15.17   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
24  Ville-Veikko Katajisto  2002    251          1:15.33   
  Nurmijrven Uinti                   
25  Mathias Lindfors  2002    235          1:17.02   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
26  Lenni Kukkonen  2001    230          1:17.56   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
27  Onni Jrvinen  2002    226          1:18.05   
  HTU Stadi                   
28  Viljami Thnen  2002    221          1:18.64   
  Riihimen Uimaseura                   
29  Martti Rautell  2002    200          1:21.26   
  Octopus Lohja                   
30  Kasimir Riihel  2002    196          1:21.81   
  Riihimen Uimaseura                   
31  Samuel Syrjnen  2002    190          1:22.71   
  Vanders                   
32  Aapo Kivioja  2002    181          1:24.02   
  Keravan Uimarit                   
33  Oscar Kullstrm  2002    179          1:24.34   
  Vanders                   
34  Aleksi Vuorio  2002    179          1:24.35   
  Nurmijrven Uinti                   
35  Sebastian Stenbacka  2002    177          1:24.61   
  Octopus Lohja                   
36  Aaron Utulahti  2002    171          1:25.52   
  Nummelan Kisaajat                   
37  Topias Hildn  2002    165          1:26.54   
  HTU Stadi                   
38  Karo Pirkkalainen  2002    154          1:28.56   
  HTU Stadi                   
39  Harri Connell  2001    146          1:30.19   
  Vanders                   
40  Emil Arion  2002    140          1:31.57   
  Nummelan Kisaajat                   
41  Janne Mononen  2002    116          1:37.26   
  Vanders                   
Tapio Uzal  2001              DNF   
  Vanders                   
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Santeri Mettl  1999    537          58.51   
  TaTu Tampere                   
Leo Kuusela  1999    518          59.21   
  Uimaseura Aquila                   
Joona Korhonen  2000    504          59.73   
  TaTu Tampere                   
Pyry Nurmilo  1999    502          59.81   
  TaTu Tampere                   
Tuomas Herlevi  1999    502          59.83   
  Helsingfors Simsllskap                   
Henri Kyyr  1999    501          59.85   
  Vanders                   
Aapo Eerola  1999    500          59.89   
  TaTu Tampere                   
Otto Laakso  1999    500          59.92   
  Octopus Lohja                   
Santeri Kaasinen  1999    498          59.98   
  TaTu Tampere                   
10  Eetu Nyman  1999    474          1:00.97   
  Vesihelmen Uimaseura                   
11  Andreas Toivanen  1999    420          1:03.48   
  Octopus Lohja                   
12  Jesse Koskinen  1999    409          1:04.07   
  Riihimen Uimaseura                   
13  Jarkko Lehtola  1999    399          1:04.55   
  Keravan Uimarit                   
14  Roope Koski  1999    369          1:06.30   
  Octopus Lohja                   
15  Ville Laukkanen  1999    366          1:06.43   
  Keravan Uimarit                   
16  Aaro Nygrd  1999    354          1:07.19   
  Octopus Lohja                   
17  Markus Heino  2000    347          1:07.62   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
18  Santeri Oripelto  1999    329          1:08.88   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
19  Tuomas Kivist  2000    317          1:09.70   
  Vanders                   
20  Roni Trnqvist  2000    314          1:09.96   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
21  Daniel Kotov  2000    311          1:10.16   
  Vanders                   
22  Miska Ekstrm  2000    302          1:10.81   
  Octopus Lohja                   
23  Matias Blomfelt  2000    267          1:13.80   
  Helsingin Uimarit                   
24  Torsti Tujunen  2000    245          1:15.98   
  HTU Stadi                   
25  Valtteri Virkki  1999    227          1:17.89   
  HTU Stadi                   
26  Joni Lytkorpi  2000    197          1:21.71   
  Vanders                   
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niklas Reunanen  1998    634          55.36   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Sami Pakarinen  1992    612          55.99   
  Vanders                   
Kevin Kroon  1997    592          56.63   
  Vanders                   
Tapio Junninen  1995    576          57.14   
  Vanders                   
Jimmy Nyberg  1996    526          58.91   
  TaTu Tampere                   
Juha Hyvrinen  1998    518          59.19   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Tristan Forslund  1998    495          1:00.10   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Jani Kemppi  1998    493          1:00.18   
  Uinti Imatra                   
Jere Honkamki  1998    448          1:02.14   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
10  Miika Mentaus  1998    447          1:02.19   
  Cetus Espoo                   
11  Teemu Saarinen  1995    405          1:04.25   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
12  Frans Antila  1998    355          1:07.13   
  Cetus Espoo                   
13  Santeri Lamminp  1998    327          1:09.00   
  Octopus Lohja                   
Roope Lajas  1998              DNF   
  Riihimen Uimaseura                   
Robin Bucher  1997              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:04 
 
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  13:28   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ada Nystrm  2001    579  1:23.05        2:51.20   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Mikaela Kulmala  2001    540  1:24.00        2:55.25   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Oona Ahinko  2001    499  1:25.73        2:59.87   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
Saija Mikkonen  2001    462  1:28.80        3:04.51   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Janita Brunila  2002    445  1:31.59        3:06.91   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Eevi Kotiranta  2001    435  1:29.44        3:08.34   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Ida Grundstrm  2002    428  1:32.16        3:09.30   
  Vanders                   
                     
Milla Nikkanen  2002    425  1:30.32        3:09.76   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
Enni Lahtinen  2002    420  1:30.65        3:10.52   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Millariina Bruce  2001    409  1:32.82        3:12.22   
  Uimaseura Aquila                   
                     
11  Roosa Lehtola  2001    392  1:33.08        3:14.97   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
12  Jenny Nieminen  2001    392  1:32.48        3:15.01   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
13  Anna Ketola  2001    389  1:34.43        3:15.43   
  HTU Stadi                   
                     
14  Jenny Kareinen  2002    388  1:35.50        3:15.54   
  Keravan Uimarit                   
                     
15  Tiia Strandberg  2002    383  1:36.41        3:16.41   
  Simmis Hyvinge-Hyvink                   
                     
16  Hanni Riikonen  2002    371  1:36.02        3:18.49   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
17  Jonna Salminen  2001    366  1:34.83        3:19.44   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
18  Sarah Tepponen  2001    363  1:34.44        3:20.00   
  Helsingin Uimarit                   
                     
19  Winona Forslund  2003    338  1:40.25        3:24.79   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
20  Kiira Vuorinen  2001    330  1:40.30        3:26.53   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
21  Sonja Salmimies  2004    303  1:43.02        3:32.50   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
22  Elisabeth Marie Salm  2002    288  1:43.33        3:35.97   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
23  Liia Louhikoski  2001    281  1:44.60        3:37.76   
  Vanders                   
                     
24  Aino Paju  2003    280  1:45.82        3:38.02   
  Vanders                   
                     
25  Sofia Harju  2002    254  1:47.79        3:45.24   
  Keravan Uimarit                   
                     
26  Ella Pitkkangas  2003    242  1:52.80        3:48.90   
  Vanders                   
                     
27  Emilia Lyyra  2003    210  1:54.27        4:00.08   
  Vanders                   
                     
Annika Tietz  2001              DNF   
  HTU Stadi                   
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Pinja Partinen  1999    486  1:27.64        3:01.53   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Emmi Kortteinen  2000    429  1:30.58        3:09.21   
  Uinti Tampere                   
                     
Roosa-Maria Tempakka  2000    405  1:32.45        3:12.83   
  Simmis Grani                   
                     
Essi Laine  2000    382  1:33.05        3:16.69   
  TaTu Tampere                   
                     
Anna Hatunen  2000    349  1:36.47        3:22.63   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Elina Nieminen  2000    302  1:42.66        3:32.57   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Erja Tiljander  2000    263  1:46.36        3:42.54   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella Rantamki  1998    424  1:27.18        3:09.97   
  Porin Uimaseura                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:28 
 
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  13:44   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Pekka Vilmunen  2001    329  1:29.90        3:06.44   
  TaTu Tampere                   
                     
Eemeli Raninen  2001    328  1:30.74        3:06.72   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Konsta Sepp  2001    308  1:33.32        3:10.54   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Oskari Niemi  2001    308  1:31.58        3:10.54   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
Aleksi Seger  2001    280  1:34.35        3:16.87   
  Octopus Lohja                   
                     
Eemil Pynnnen  2001    233  1:39.23        3:29.11   
  TaTu Tampere                   
                     
Aleksanteri Nord  2002    223  1:42.64        3:32.35   
  Vanders                   
                     
Sebastian Bun  2002    201  1:46.28        3:39.86   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Vladimir Petrov  2006    152  1:55.61        4:01.13   
  Team Kasatka                   
                     
Otto Ahvonen  2003              DSQ   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Otto Sepp  1999    415  1:22.39        2:52.63   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Valtteri Lausala  1999    411  1:22.50        2:53.10   
  Simmis Grani                   
                     
Tuomas Saraneva  2000    315  1:30.78        3:09.19   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Mikko Kuosmanen  2000    311  1:31.53        3:09.92   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Joona Syrjkoski  2000    284  1:35.78        3:15.85   
  TaTu Tampere                   
                     
Christofer Talvitie  1999              DNF   
  Helsingfors Simsllskap                   
                     
Veeti Raivio  2000              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Miro Torola  1995    677  1:10.17        2:26.67   
  Vanders                   
                     
Juha Kollin  1993    567  1:12.20        2:35.58   
  Vanders                   
                     
Artturi Kaarlenkaski  1997    441  1:19.83        2:49.13   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:44 
 
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  14:15   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annukka Pihkamki  2004    283          1:30.14   
  Riihimen Uimaseura                   
Taru Vannas  2003    276          1:30.90   
  Vanders                   
Oona Lehtola  2003    268          1:31.70   
  Tuusulan Uimaseura                   
Iida Heikkinen  2004    268          1:31.79   
  Uinti Imatra                   
Julie Nikkil  2003    262          1:32.42   
  Vanders                   
Aada Rissanen  2004    262          1:32.45   
  Vanders                   
Saima Huovinen  2003    259          1:32.85   
  Helsingin Uimarit                   
Nessa Jrvinen  2004    253          1:33.48   
  Uimaseura Aquila                   
Kreetta Uusitalo  2003    247          1:34.25   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
10  Roona Karola  2004    239          1:35.35   
  Keravan Uimarit                   
11  Laura Nissi  2004    228          1:36.79   
  Vanders                   
12  Sanni Valtanen  2004    226          1:37.09   
  Vanders                   
13  Julia Tuura  2004    224          1:37.40   
  Riihimen Uimaseura                   
14  Ella Hurtta  2003    223          1:37.58   
  Uimaseura Aquila                   
15  Olivia Sorvari  2003    221          1:37.79   
  HTU Stadi                   
16  Beata Niskanen  2004    210          1:39.55   
  Keravan Uimarit                   
17  Maija Hukkanen  2003    208          1:39.75   
  HTU Stadi                   
18  Maria Rintala  2003    206          1:40.20   
  Vanders                   
19  Jenna Boman  2003    205          1:40.29   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
20  Edla Wuori  2003    203          1:40.65   
  Nurmijrven Uinti                   
21  Siiri Reinonen  2004    200          1:41.10   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
22  Viljaana Myllrinen  2004    200          1:41.13   
  Uinti Imatra                   
23  Saana Tertsunen  2003    193          1:42.31   
  Riihimen Uimaseura                   
24  Nella Kukkonen  2003    190          1:42.84   
  Keravan Uimarit                   
25  Sara Pantsu  2003    189          1:42.97   
  Vanders                   
26  Oona Kupari  2004    181          1:44.47   
  Octopus Lohja                   
27  Essi Kortelainen  2003    180          1:44.76   
  Vanders                   
28  Tatiana Sukhareva  2005    174          1:45.91   
  Vanders                   
29  Melissa Miettinen  2005    160          1:48.99   
  Vanders                   
30  Silja Hieto  2003    159          1:49.08   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
31  Gabriella Linna  2004    148          1:51.74   
  Vanders                   
32  Ella Vilenius  2004    147          1:52.09   
  Vanders                   
33  Milla Strandberg  2005    143          1:53.06   
  Vanders                   
Sade Lukkaroinen  2004              DNF   
  Riihimen Uimaseura                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
Ronja Hellberg  2003              DSQ   
  Riihimen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Isabel Hagelin  2001    541          1:12.64   
  Simmis Wanda                   
Noora Kokko  2001    499          1:14.60   
  Helsingin Uimarit                   
Viivi Ruhala  2001    474          1:15.88   
  Riihimen Uimaseura                   
Roosa Lehtola  2001    415          1:19.31   
  Tuusulan Uimaseura                   
Kiia Toikka  2001    395          1:20.63   
  Uimaseura Aquila                   
Ciia Korkeamki  2001    384          1:21.41   
  Vanders                   
Jade Huhtamaa  2002    382          1:21.55   
  Helsingin Uimarit                   
Saara Svahn  2001    371          1:22.31   
  Jmsnkosken Ilves                   
Noona Rantanen  2002