2021-09-20   22:07:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  13:44   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Pekka Vilmunen  2001    329  1:29.90        3:06.44   
  TaTu Tampere                   
                     
Eemeli Raninen  2001    328  1:30.74        3:06.72   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Konsta Sepp  2001    308  1:33.32        3:10.54   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Oskari Niemi  2001    308  1:31.58        3:10.54   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
Aleksi Seger  2001    280  1:34.35        3:16.87   
  Octopus Lohja                   
                     
Eemil Pynnnen  2001    233  1:39.23        3:29.11   
  TaTu Tampere                   
                     
Aleksanteri Nord  2002    223  1:42.64        3:32.35   
  Vanders                   
                     
Sebastian Bun  2002    201  1:46.28        3:39.86   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Vladimir Petrov  2006    152  1:55.61        4:01.13   
  Team Kasatka                   
                     
Otto Ahvonen  2003              DSQ   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Otto Sepp  1999    415  1:22.39        2:52.63   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Valtteri Lausala  1999    411  1:22.50        2:53.10   
  Simmis Grani                   
                     
Tuomas Saraneva  2000    315  1:30.78        3:09.19   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Mikko Kuosmanen  2000    311  1:31.53        3:09.92   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Joona Syrjkoski  2000    284  1:35.78        3:15.85   
  TaTu Tampere                   
                     
Christofer Talvitie  1999              DNF   
  Helsingfors Simsllskap                   
                     
Veeti Raivio  2000              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Miro Torola  1995    677  1:10.17        2:26.67   
  Vanders                   
                     
Juha Kollin  1993    567  1:12.20        2:35.58   
  Vanders                   
                     
Artturi Kaarlenkaski  1997    441  1:19.83        2:49.13   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner