2021-09-20   23:19:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  14:45   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 12, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Uusikumpu  2003    237          1:25.54   
  Simmis Wanda                   
Henri Heikkil  2003    232          1:26.12   
  Uimaseura Aquila                   
Dang Le Nhut  2003    201          1:30.44   
  Vanders                   
Elias Kallonen  2003    198          1:30.88   
  Vanders                   
Samuel Rty  2003    195          1:31.25   
  Keravan Uimarit                   
Juho Elia Marjala  2003    186          1:32.71   
  Keravan Uimarit                   
Joakim Kuhlberg  2004    177          1:34.35   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Santeri Berggren  2003    174          1:34.73   
  Octopus Lohja                   
Viktor Ivanov  2004    172          1:35.16   
  Team Kasatka                   
10  Lauri Manninen  2003    165          1:36.46   
  Vanders                   
11  Tino Kaukonen  2004    162          1:37.09   
  HTU Stadi                   
12  Jesse Lintusalo  2004    162          1:37.13   
  Vanders                   
13  Leevi Kervinen  2003    161          1:37.25   
  Uimaseura Aquila                   
14  Kalle Sepp  2003    161          1:37.29   
  Riihimen Uimaseura                   
15  Oliver Hanhimki  2003    155          1:38.60   
  Octopus Lohja                   
16  Max Walther  2003    150          1:39.61   
  HTU Stadi                   
17  Antti Musikka  2005    146          1:40.46   
  Vanders                   
18  Oliver Mkel  2003    137          1:42.71   
  Vanders                   
19  Aleksandr Rydovenko  2005    136          1:42.92   
  Team Kasatka                   
20  Saku Ahde  2003    132          1:43.98   
  HTU Stadi                   
21  Sami Pnk  2003    130          1:44.53   
  Vanders                   
22  Aapo Ahlroos  2004    115          1:48.65   
  Vanders                   
23  Petri Shkolny  2003    106          1:51.83   
  Riihimen Uimaseura                   
Johan Krister Fredriksson  2003              DNF   
  HTU Stadi                   
Aleksi Alanko  2003              DSQ   
  Riihimen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Antti Malmberg  2003              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
Niko Akkanen  2003              DSQ   
  Riihimen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 12, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Atte Alila  2001    327          1:16.88   
  Uimaseura Aquila                   
Kasper Envalds  2001    305          1:18.64   
  Vanders                   
Saku Kovanen  2001    300          1:19.10   
  TaTu Tampere                   
Mikael Virtanen  2002    298          1:19.29   
  Riihimen Uimaseura                   
Aaro Mrsyl  2001    287          1:20.28   
  Vanders                   
Eevert Leppnen  2001    283          1:20.61   
  Simmis Grani                   
Atte Lasmio  2001    273          1:21.59   
  Riihimen Uimaseura                   
Herkko Lajas  2001    269          1:22.03   
  Riihimen Uimaseura                   
Matias Hjelm  2002    263          1:22.60   
  Vanders                   
10  Ville Lauslahti  2001    257          1:23.25   
  Simmis Grani                   
11  Tino Vehkalahti  2001    252          1:23.78   
  TaTu Tampere                   
12  Nico Nieminen  2002    252          1:23.84   
  Vesihelmen Uimaseura                   
13  Ville Rissanen  2001    241          1:25.12   
  Vanders                   
14  Aatu Harju  2002    239          1:25.35   
  Helsingin Uimarit                   
15  Iivari Tuomola  2002    232          1:26.14   
  Tuusulan Uimaseura                   
16  Kristoffer Kulju  2001    218          1:27.98   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
17  Elias Saarinen  2002    218          1:28.02   
  Riihimen Uimaseura                   
18  Tuomas Lehtovirta  2001    216          1:28.29   
  Helsingin Uimarit                   
19  Martti Rautell  2002    210          1:29.02   
  Octopus Lohja                   
20  Birger Niskanen  2002    193          1:31.54   
  Keravan Uimarit                   
21  Juuso Vastamki  2002    190          1:32.01   
  Vesihelmen Uimaseura                   
22  Aleksi Vuorio  2002    178          1:34.03   
  Nurmijrven Uinti                   
23  Tino Lukkaroinen  2002    173          1:34.95   
  Riihimen Uimaseura                   
24  Mathias Lindfors  2002    167          1:36.06   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
25  Ville-Veikko Katajisto  2002    153          1:38.86   
  Nurmijrven Uinti                   
26  Aapo Kivioja  2002    152          1:39.15   
  Keravan Uimarit                   
27  Viljami Thnen  2002    150          1:39.52   
  Riihimen Uimaseura                   
28  Sebastian Stenbacka  2002    140          1:42.02   
  Octopus Lohja                   
29  Topias Hildn  2002    129          1:44.59   
  HTU Stadi                   
30  Oscar Kullstrm  2002    108          1:51.15   
  Vanders                   
Tapio Uzal  2001              DNF   
  Vanders                   
Karo Pirkkalainen  2002              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
 
Laji 12, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juho Seppl  1999    475          1:07.88   
  Simmis Wanda                   
Mikael Karuveha  1999    432          1:10.04   
  TaTu Tampere                   
Aapo Eerola  1999    403          1:11.67   
  TaTu Tampere                   
Ville Srkk  2000    377          1:13.28   
  Riihimen Uimaseura                   
Teemu Viitanen  2000    369          1:13.81   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Juha Jernvall  2000    296          1:19.45   
  Uimaseura Aquila                   
Daniel Kotov  2000    275          1:21.45   
  Vanders                   
Roni Trnqvist  2000    264          1:22.55   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Sami Seppl  2000    257          1:23.26   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
10  Torsti Tujunen  2000    174          1:34.81   
  HTU Stadi                   
11  Joni Lytkorpi  2000    148          1:40.13   
  Vanders                   
Valtteri Virkki  1999              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 12, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jon Lundgren  1998    488          1:07.28   
  Simmis Wanda                   
Eetu Nrhi  1998    425          1:10.46   
  Octopus Lohja                   
Tino Laine  1998    372          1:13.60   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Miika Mentaus  1998    372          1:13.63   
  Cetus Espoo                   
Tristan Forslund  1998    347          1:15.38   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Mika Katajisto  1997    298          1:19.28   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  14:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner