2021-10-23   03:02:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Forever Games

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

AAMU1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  15:08   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Erik Nurmi  2001    379  1:11.42        2:37.19   
  Vanders                   
                     
Olli Malmberg  2001    320  1:20.84        2:46.30   
  Octopus Lohja                   
                     
Eetu Einto  2001    308  1:14.44        2:48.45   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
Herman Widbom  2001    292  1:13.27        2:51.51   
  Simmis Grani                   
                     
Pirkka Perkola  2001    223  1:27.59        3:07.57   
  TaTu Tampere                   
                     
Saku Kovanen  2001    215  1:27.69        3:09.76   
  TaTu Tampere                   
                     
Aleksi Seger  2001    198  1:25.20        3:15.21   
  Octopus Lohja                   
                     
Atte-Mikael Ahonp  2001    160  1:36.29        3:29.26   
  TaTu Tampere                   
                     
Aapo Puikkonen  2001    112  1:44.68        3:55.97   
  TaTu Tampere                   
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Santeri Mettl  1999    505  1:06.30        2:22.87   
  TaTu Tampere                   
                     
Joona Korhonen  2000    418  1:11.43        2:32.14   
  TaTu Tampere                   
                     
Eetu Nyman  1999    380  1:08.78        2:36.99   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
Niko Somila  1999    364  1:11.57        2:39.24   
  Simmis Grani                   
                     
Kustaa Yli-yh  2000    358  1:12.22        2:40.11   
  Simmis Grani                   
                     
Valtteri Lausala  1999    334  1:17.13        2:43.89   
  Simmis Grani                   
                     
Miska Kurvinen  1999    321  1:17.39        2:46.13   
  Uimaseura Aquila                   
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tapio Junninen  1995    473  1:07.21        2:26.04   
  Vanders                   
                     
Oskar Mkel  1998    433  1:10.05        2:30.39   
  Octopus Lohja                   
                     
Daniel Viitikko  1996    375  1:06.91        2:37.66   
  Jrvenpn Uintiklubi                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  15:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner