2021-09-20   22:56:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  10:19   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Boglrka Bdi  2005    218          50.90   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Karla Tiainen  2005    211          51.49   
  Vanders                   
Vilma Vannas  2006    160          56.37   
  Vanders                   
Tatiana Sukhareva  2005    156          56.87   
  Vanders                   
Louna Kasvio  2006    154          57.18   
  Simmis Grani                   
Milla Kiviranta  2006    153          57.30   
  Vanders                   
Janica Nieminen  2005    134          59.77   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Malin Lindblom  2006    134          59.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Helmi Kkel  2006    132          1:00.11   
  Keravan Uimarit                   
10  Alma Hrkk  2005    119          1:02.31   
  Vanders                   
11  Iina Rissanen  2005    61          1:17.87   
  Vanders                   
Ada Oila  2005              DSQ   
  Vanders                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Winona Forslund  2003    351          43.45   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Liinu Louhikoski  2004    293          46.12   
  Vanders                   
Henrietta Lfgren  2003    277          47.03   
  Keravan Uimarit                   
Sonja Lehtinen  2003    264          47.79   
  Helsingin Uimarit                   
Susanna Kuisma  2003    240          49.27   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Essi Kallunki  2004    194          52.89   
  Vanders                   
Essi Kortelainen  2003    181          54.11   
  Vanders                   
Meri Kultaranta  2004    171          55.21   
  Riihimen Uimaseura                   
Maria Rintala  2003    163          56.10   
  Vanders                   
10  Jenna Vekka  2004    160          56.43   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Sanni Hakkarainen  2003    160          56.45   
  Nummelan Kisaajat                   
12  Ella Happonen  2003    159          56.59   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
13  Silja Eloranta  2004    150          57.61   
  Vanders                   
14  Aava Mattila  2003    134          59.91   
  Vanders                   
15  Gabriella Linna  2004    130          1:00.45   
  Vanders                   
16  Silja Lehtonen  2004    124          1:01.34   
  Vanders                   
Oona Eriksson  2004              DNF   
  Vanders                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
Siiri Vesanen  2004              DSQ   
  Vanders                   
  SW 7.6 Vr uintisykli (=1 ksiveto, 1 potku), paitsi knnkseen / maaliin tullessa               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annika Tietz  2001    587          36.60   
  HTU Stadi                   
Saija Mikkonen  2001    573          36.91   
  Tuusulan Uimaseura                   
Eevi Kotiranta  2001    563          37.11   
  Uimaseura Aquila                   
Ida Grundstrm  2002    446          40.12   
  Vanders                   
Vilma Hottinen  2002    435          40.45   
  Simmis Wanda                   
Oona Ahinko  2001    430          40.61   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Anni Eloranta  2001    428          40.68   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Millariina Bruce  2001    406          41.39   
  Uimaseura Aquila                   
Venla Suihkonen  2002    392          41.88   
  Octopus Lohja                   
10  Ada Aartela  2002    378          42.38   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Roosa Lehtola  2001    364          42.94   
  Tuusulan Uimaseura                   
12  Iida Koskiluoto  2002    319          44.85   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
13  Liia Louhikoski  2001    315          45.02   
  Vanders                   
14  Nikita Ravalt  2002    309          45.34   
  Riihimen Uimaseura                   
15  Sanni Kilponen  2001    284          46.64   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
16  Kiira Vuorinen  2001    282          46.71   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
17  Alina Hakkarainen  2002    272          47.31   
  Vesihelmen Uimaseura                   
18  Nelli Vartiainen  2002    256          48.24   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
19  Marianne Uusitalo  2001    255          48.29   
  Octopus Lohja                   
20  Yasmin Laouari  2001    242          49.16   
  Vanders                   
21  Kaisli Korpisaari  2002    241          49.26   
  Riihimen Uimaseura                   
22  Jenna Kilpelinen  2001    225          50.40   
  Vanders                   
23  Aada Pukki  2002    190          53.31   
  Uimaseura Aquila                   
24  Laura Hautamki  2002    128          1:00.71   
  Vanders                   
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lotta Risnen  1999    651          35.36   
  Keravan Uimarit                   
Pinja Partinen  1999    616          36.03   
  Joensuun Uimaseura                   
Johanna Suova  1999    542          37.60   
  Uinti Tampere                   
Milla-Marita Anttila  2000    434          40.49   
  Uimaseura Aquila                   
Sanni Peltola  1999    432          40.54   
  Swimming Team Riksu                   
Anna Hatunen  2000    391          41.90   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Marianne Lehvil  1999    369          42.71   
  Simmis Grani                   
Hanna Karlson  1999    339          43.95   
  Simmis Grani                   
Sara Lehtinen  1999    328          44.43   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
10  Elina Nieminen  2000    327          44.47   
  Uimaseura Aquila                   
11  Elisa Hildn  1999    259          48.09   
  HTU Stadi                   
12  Sanni Kuitunen  2000    181          54.12   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Roosa-Maria Tempakka  2000              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Kontturi  1998    483          39.07   
  Cetus Espoo                   
Katja Malmi  1998    424          40.78   
  Vanders                   
Helmi Kapiainen  1998    308          45.39   
  Cetus Espoo                   
Julia Hyvnen  1998    265          47.70   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner