2021-09-20   21:51:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet, ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  10:37   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Antti Musikka  2005    138          53.05   
  Vanders                   
Samu Kauppinen  2005    132          53.72   
  HTU Stadi                   
Urho Kkel  2005    107          57.58   
  Keravan Uimarit                   
Joni Routamo  2005    103          58.42   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Sampo Nord  2005    103          58.48   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Uusikumpu  2003    250          43.47   
  Simmis Wanda                   
Juho Elia Marjala  2003    189          47.72   
  Keravan Uimarit                   
Otto Ahvonen  2003    181          48.39   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Akseli Leppnen  2004    180          48.53   
  Simmis Grani                   
Elias Kallonen  2003    166          49.85   
  Vanders                   
Jesse Lintusalo  2004    164          50.03   
  Vanders                   
Joona Lehtonen  2003    154          51.05   
  Vanders                   
Niko Pivinen  2004    152          51.33   
  Riihimen Uimaseura                   
Otto Kuusisto  2004    147          51.93   
  Nurmijrven Uinti                   
10  Oskari Toivonen  2004    135          53.42   
  Vanders                   
11  Heikki Tirkkonen  2003    122          55.25   
  Uimaseura Aquila                   
12  Joakim Kuhlberg  2004    113          56.65   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
13  Eeti Virolainen  2004    99          59.21   
  Octopus Lohja                   
14  Aleksi Kokkonen  2004    96          59.83   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
15  Aapo Ahlroos  2004    78          1:03.93   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Oskari Niemi  2001    334          39.49   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Henri Hakkarainen  2001    263          42.79   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Teemu Ekblad  2001    240          44.12   
  Octopus Lohja                   
Lenni Kukkonen  2001    235          44.39   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Aaro Mrsyl  2001    217          45.61   
  Vanders                   
Aleksanteri Nord  2002    198          46.98   
  Vanders                   
Sebastian Stenbacka  2002    183          48.21   
  Octopus Lohja                   
Juuso Vastamki  2002    166          49.80   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Aaron Utulahti  2002    129          54.18   
  Nummelan Kisaajat                   
10  Birger Niskanen  2002    117          55.91   
  Keravan Uimarit                   
Tapio Uzal  2001              DNF   
  Vanders                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karuveha  1999    665          31.41   
  TaTu Tampere                   
Juho Seppl  1999    549          33.47   
  Simmis Wanda                   
Henri Kyyr  1999    528          33.91   
  Vanders                   
Juha Jernvall  2000    518          34.14   
  Uimaseura Aquila                   
Santeri Kaasinen  1999    496          34.62   
  TaTu Tampere                   
Ville Laukkanen  1999    421          36.58   
  Keravan Uimarit                   
Saku Laakkonen  1999    371          38.15   
  Vanders                   
Roope Koski  1999    363          38.41   
  Octopus Lohja                   
Jarkko Lehtola  1999    356          38.67   
  Keravan Uimarit                   
10  Santeri Oripelto  1999    339          39.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juha Kollin  1993    725          30.51   
  Vanders                   
Mikael Laakso  1997    725          30.52   
  Riihimen Uimaseura                   
Sami Pakarinen  1992    676          31.24   
  Vanders                   
Miro Torola  1995    623          32.10   
  Vanders                   
Tristan Forslund  1998    505          34.43   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Teemu Saarinen  1995    429          36.34   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
Mikko Suova  1997    414          36.77   
  Uinti Tampere                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner