2021-09-20   21:53:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  11:47   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jaakko Reinonen  2001    439  1:13.11        2:34.15   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Eetu Einto  2001    411  1:12.65        2:37.64   
  Nurmijrven Uinti                   
                     
Kasper Envalds  2001    377  1:18.56        2:42.20   
  Vanders                   
                     
Mikael Virtanen  2002    369  1:19.90        2:43.35   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Kalle Mkinen  2002    369  1:17.69        2:43.42   
  Vanders                   
                     
Eerik Tikkakoski  2001    368  1:17.16        2:43.44   
  TaTu Tampere                   
                     
Joona Lehtonen  2001    364  1:18.00        2:44.06   
  TaTu Tampere                   
                     
Atte Lasmio  2001    348  1:20.75        2:46.58   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Konsta Sepp  2001    345  1:21.38        2:47.12   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
10  Pekka Vilmunen  2001    325  1:23.29        2:50.39   
  TaTu Tampere                   
                     
11  Pirkka Perkola  2001    308  1:21.33        2:53.51   
  TaTu Tampere                   
                     
12  Aaro Mrsyl  2001    290  1:21.06        2:57.07   
  Vanders                   
                     
13  Ville Savulahti  2003    243  3:07.76        3:07.76   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
14  Atte-Mikael Ahonp  2001    238  3:09.01        3:09.01   
  TaTu Tampere                   
                     
15  Aatu Harju  2002    237  1:28.04        3:09.37   
  Helsingin Uimarit                   
                     
16  Viktor Ivanov  2004    211  3:16.77        3:16.77   
  Team Kasatka                   
                     
17  Tino Lukkaroinen  2002    210  3:17.05        3:17.05   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
18  Leevi Kervinen  2003    194  1:42.70        3:22.42   
  Uimaseura Aquila                   
                     
19  Santeri Berggren  2003    193  1:39.00        3:22.63   
  Octopus Lohja                   
                     
20  Juuso Rahikainen  2003    179  3:27.76        3:27.76   
  Keravan Uimarit                   
                     
21  Kasimir Riihel  2002    177  1:44.51        3:28.48   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
22  Aleksi Alanko  2003    170  1:44.04        3:31.48   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
23  Muhammed Tantula  2002    169  1:46.64        3:31.64   
  Simmis Grani                   
                     
24  Mio Munsterhjelm  2002    166  1:42.97        3:33.08   
  Simmis Grani                   
                     
25  Henri Taneli Korpi  2004    144  1:54.27        3:43.57   
  Octopus Lohja                   
                     
26  Aleksi Pehkonen  2004    133  1:54.17        3:49.28   
  Octopus Lohja                   
                     
27  Sebastian Bun  2002    79  1:51.05        4:32.75   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Aki Hakkarainen  2003              DSQ   
  Keravan Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
Carl-Victor Vaenerberg  2002              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
Jan Byskov  2004              DSQ   
  Simmis Hyvinge-Hyvink                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Tomi Suoknuuti  2004              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 7.3 Eriaikainen ksien palautus               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kustaa Yli-yh  2000    481  1:10.74        2:29.58   
  Simmis Grani                   
                     
Pessi Lnsirinne  2000    446  1:12.82        2:33.36   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Teemu Viitanen  2000    426  1:14.41        2:35.68   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Jesse Koskinen  1999    414  1:12.10        2:37.17   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Otto Sepp  1999    408  1:15.99        2:37.95   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Tuomas Saraneva  2000    361  1:19.82        2:44.54   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Lauri Ytti  1999    360  1:15.40        2:44.75   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Mikael Lhde  2000    351  1:17.22        2:46.04   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Sami Seppl  2000    315  1:21.48        2:52.13   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
10  Tuomas Kivist  2000    264  1:26.49        3:02.56   
  Vanders                   
                     
11  Leo Rytvuori  1999    229  1:31.53        3:11.58   
  TaTu Tampere                   
                     
Niko Somila  1999              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lhdn / knnksen jlkeen tuleva)               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Elmo Kiuru  1997    562  1:06.65        2:21.98   
  Keravan Uimarit                   
                     
Lassi Ruohonen  1998    481  1:12.68        2:29.58   
  Simmis Grani                   
                     
Eetu Nrhi  1998    464  1:13.50        2:31.34   
  Octopus Lohja                   
                     
Frans Antila  1998    314  1:22.14        2:52.46   
  Cetus Espoo                   
                     
Tristan Forslund  1998              DSQ   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  11:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner