2021-09-20   23:00:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Forever Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  12:34   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilhelmiina Leppnen  2003    403          1:12.31   
  Simmis Grani                   
Ida Lehtovaara  2003    393          1:12.91   
  Uimaseura Aquila                   
Julie Nikkil  2003    362          1:14.97   
  Vanders                   
Saima Huovinen  2003    338          1:16.71   
  Helsingin Uimarit                   
Ella Uusitalo  2003    337          1:16.72   
  Jmsnkosken Jyry                   
Annukka Pihkamki  2004    333          1:17.07   
  Riihimen Uimaseura                   
Kreetta Uusitalo  2003    321          1:17.99   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Taru Vannas  2003    311          1:18.86   
  Vanders                   
Nessa Jrvinen  2004    307          1:19.16   
  Uimaseura Aquila                   
10  Julia Tuura  2004    305          1:19.37   
  Riihimen Uimaseura                   
11  Helmiina Toivonen  2004    304          1:19.42   
  Simmis Grani                   
12  Iida Heikkinen  2004    297          1:20.08   
  Uinti Imatra                   
13  Oona Lehtola  2003    292          1:20.47   
  Tuusulan Uimaseura                   
14  Ella Pitkkangas  2003    284          1:21.29   
  Vanders                   
15  Laura Nissi  2004    272          1:22.40   
  Vanders                   
16  Vlada Guljajeva  2004    269          1:22.78   
  Hyvinkn Uimaseura                   
17  Henrietta Lfgren  2003    265          1:23.15   
  Keravan Uimarit                   
18  Emma Loponen  2003    263          1:23.38   
  Vanders                   
19  Olivia Sorvari  2003    263          1:23.40   
  HTU Stadi                   
20  Beata Niskanen  2004    262          1:23.41   
  Keravan Uimarit                   
21  Saga Jatkola  2004    262          1:23.46   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
22  Milla Salminen  2003    259          1:23.83   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
23  Jenna Boman  2003    254          1:24.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
24  Siiri Reinonen  2004    247          1:25.07   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
25  Boglrka Bdi  2005    234          1:26.64   
  Vesihelmen Uimaseura                   
26  Milla Strandberg  2005    234          1:26.70   
  Vanders                   
27  Viljaana Myllrinen  2004    232          1:26.93   
  Uinti Imatra                   
28  Iida Savulahti  2004    228          1:27.37   
  Riihimen Uimaseura                   
29  Vilma Lepphaara  2005    224          1:27.98   
  Octopus Lohja                   
30  Tiia Kuisma  2003    223          1:28.01   
  Hyvinkn Uimaseura                   
31  Saana Tertsunen  2003    223          1:28.02   
  Riihimen Uimaseura                   
32  Nella Kukkonen  2003    221          1:28.35   
  Keravan Uimarit                   
33  Essi Kallunki  2004    218          1:28.74   
  Vanders                   
34  Anastasia Kotova  2003    214          1:29.28   
  Vanders                   
35  Melissa Miettinen  2005    212          1:29.50   
  Vanders                   
36  Silja Hieto  2003    206          1:30.41   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
37  Maija Hukkanen  2003    206          1:30.42   
  HTU Stadi                   
38  Sanni Hakkarainen  2003    195          1:32.02   
  Nummelan Kisaajat                   
39  Louna Kasvio  2006    194          1:32.22   
  Simmis Grani                   
40  Sara Pantsu  2003    192          1:32.51   
  Vanders                   
41  Sanni Valtanen  2004    192          1:32.59   
  Vanders                   
42  Tatiana Sukhareva  2005    189          1:32.98   
  Vanders                   
43  Silja Eloranta  2004    186          1:33.61   
  Vanders                   
44  Essi Kortelainen  2003    185          1:33.74   
  Vanders                   
45  Heta Hakkarainen  2005    183          1:34.10   
  Keravan Uimarit                   
46  Oona Kupari  2004    173          1:35.82   
  Octopus Lohja                   
47  Aava Mattila  2003    173          1:35.83   
  Vanders                   
48  Ella Vilenius  2004    173          1:35.86   
  Vanders                   
49  Gabriella Linna  2004    168          1:36.78   
  Vanders                   
50  Nanna Sinerkari  2004    167          1:37.01   
  Keravan Uimarit                   
51  Lotta Laine  2003    155          1:39.45   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
52  Peppi Siurola  2004    149          1:40.79   
  Vanders                   
53  Ella Happonen  2003    142          1:42.31   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
54  Emmi Aarresuo  2003    134          1:44.34   
  Riihimen Uimaseura                   
55  Meri Kultaranta  2004    133          1:44.55   
  Riihimen Uimaseura                   
56  Clara Korkeamki  2006    133          1:44.62   
  Vanders                   
57  Miia iks  2003    133          1:44.68   
  Riihimen Uimaseura                   
58  Saara Seppl  2005    120          1:48.24   
  Nummelan Kisaajat                   
59  Ada Oila  2005    116          1:49.44   
  Vanders                   
60  Vilma Vannas  2006    107          1:52.38   
  Vanders                   
61  Jeanette Ingberg  2006    94          1:57.48   
  Octopus Lohja                   
62  Milla Kiviranta  2006    93          1:57.67   
  Vanders                   
Olivia Kailanko  2004              DNF   
  Simmis Grani                   
Oona Eriksson  2004              DNF   
  Vanders                   
Sade Lukkaroinen  2004              DNF   
  Riihimen Uimaseura                   
Tiia Kilpelinen  2003              DNF   
  Vanders                   
Hanna Kauhanen  2003              DSQ   
  Simmis Grani                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Iina Rissanen  2005              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Janica Nieminen  2005              DSQ   
  Hyvinkn Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Saara Svahn  2001    518          1:06.51   
  Jmsnkosken Ilves                   
Meri Lauronen  2002    515          1:06.66   
  Uimaseura Aquila                   
Kiia Toikka  2001    509          1:06.89   
  Uimaseura Aquila                   
Sara Virtanen  2002    505          1:07.08   
  Swimming Jyvskyl                   
Nora Kosonen  2001    494          1:07.57   
  TaTu Tampere                   
Jade Huhtamaa  2002    486          1:07.95   
  Helsingin Uimarit                   
Enni Lahtinen  2002    483          1:08.11   
  Uinti Tampere                   
Aino Pajari  2001    468          1:08.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Vilma Hottinen  2002    461          1:09.14   
  Simmis Wanda                   
10  Iida Nyman  2002    457          1:09.34   
  Vesihelmen Uimaseura                   
11  Annika Toiviainen  2002    456          1:09.39   
  Vanders                   
12  Pippi Nordstrm  2001    449          1:09.76   
  Helsingin Uimarit                   
13  Elina Palojrvi  2002    436          1:10.43   
  Uinti Tampere                   
14  Vilma Kotola  2001    431          1:10.74   
  Uimaseura Aquila                   
15  Aada Pohjala  2001    424          1:11.13   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Laura Visnen  2001    420          1:11.34   
  Uimaseura Aquila                   
17  Siiri Friman  2001    417          1:11.48   
  Riihimen Uimaseura                   
18  Riia Hiltunen  2002    415          1:11.60   
  Riihimen Uimaseura                   
19  Ada Aartela  2002    413          1:11.76   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
20  Charlotte Ingberg  2002    410          1:11.91   
  Octopus Lohja                   
21  Ciia Korkeamki  2001    407          1:12.08   
  Vanders                   
22  Emmi Laitinen  2001    402          1:12.38   
  Helsingin Uimarit                   
23  Elisabeth Marie Salm  2002    380          1:13.73   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
24  Minna Laitinen  2002    376          1:13.99   
  HTU Stadi                   
25  Emilia Sjlund  2002    372          1:14.25   
  Vanders                   
26  Nikita Ravalt  2002    366          1:14.68   
  Riihimen Uimaseura                   
27  Alina Hakkarainen  2002    363          1:14.88   
  Vesihelmen Uimaseura                   
28  Noona Rantanen  2002    360          1:15.10   
  Vanders                   
29  Anni Eloranta  2001    358          1:15.25   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
30  Essi Helle  2002    347          1:16.01   
  Helsingin Uimarit                   
31  Irina Puukko  2001    346          1:16.06   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
32  Iisa Kp  2002    345          1:16.16   
  Uimaseura Aquila                   
33  Sarah Tepponen  2001    340          1:16.56   
  Helsingin Uimarit                   
34  Venla Hmlinen  2001    338          1:16.70   
  Octopus Lohja                   
35  Petra Mkiaho  2001    315          1:18.47   
  Uimaseura Aquila                   
36  Annika Heiskanen  2001    315          1:18.51   
  Riihimen Uimaseura                   
37  Sara Rosqvist  2001    311          1:18.85   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
38  Fanni Kansonen  2001    299          1:19.89   
  Uimaseura Aquila                   
39  Raakel Koivisto  2001    289          1:20.76   
  Vesihelmen Uimaseura                   
40  Viivi Hakamki  2002    286          1:21.06   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
41  Amanda Ahlgren  2001    278          1:21.80   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
42  Johanna Luukkonen  2001    275          1:22.10   
  Hyvinkn Uimaseura                   
43  Karla Nevalainen  2002    275          1:22.11   
  HTU Stadi                   
44  Aada Pukki  2002    262          1:23.49   
  Uimaseura Aquila                   
45  Jenna Kilpelinen  2001    260          1:23.72   
  Vanders                   
46  Kaisli Korpisaari  2002    229          1:27.24   
  Riihimen Uimaseura                   
47  Nelli Vartiainen  2002    209          1:30.03   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
48  Laura Hautamki  2002    159          1:38.49   
  Vanders                   
Aino Vepslinen  2001              DNF   
  HTU Stadi                   
Henna Saarela  2002              DNF   
  HTU Stadi                   
Marianne Uusitalo  2001              DNF   
  Octopus Lohja                   
Veera Heikkinen  2001              DNF   
  Helsingin Uimarit                   
Ella Hrkk  2001              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea-Amanda Heinola  2000    679          1:00.78   
  Nummelan Kisaajat                   
Pinja Peippo  1999    614          1:02.85   
  Vanders                   
Roza Turunen  2000    611          1:02.95   
  Riihimen Uimaseura                   
Lotta Risnen  1999    586          1:03.84   
  Keravan Uimarit                   
Anniina Perki  1999    586          1:03.86   
  Vanders                   
Hanna Kareinen  2000    577          1:04.18   
  Keravan Uimarit                   
Johanna Suova  1999    532          1:05.92   
  Uinti Tampere                   
Nelli Uusitalo  1999    526          1:06.20   
  Jmsnkosken Jyry                   
Emma Ingberg  1999    522          1:06.35   
  Simmis Wanda                   
10  Roosa Paukku  2000    511          1:06.83   
  Nurmijrven Uinti                   
11  Juuli Miettinen  2000    503          1:07.16   
  Vanders                   
12  Erika Kattilakoski  2000    486          1:07.94   
  Octopus Lohja                   
13  Noora Kanerva  2000    449          1:09.76   
  Simmis Wanda                   
14  Joanna Kekkonen  2000    435          1:10.49   
  Lahden Kaleva                   
15  Ida Trnqvist  1999    423          1:11.15   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Annika Niemi  2000    413          1:11.74   
  Simmis Wanda                   
17  Marianne Lehvil  1999    407          1:12.10   
  Simmis Grani                   
18  Sanni Peltola  1999    355          1:15.43   
  Swimming Team Riksu                   
19  Elina Heino  1999    350          1:15.79   
  Simmis Grani                   
20  Hanna Karlson  1999    336          1:16.81   
  Simmis Grani                   
21  Sara Lehtinen  1999    321          1:17.98   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
22  Ellen Mnttri  2000    282          1:21.44   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
23  Pinja Hnninen  2000    244          1:25.46   
  Vanders                   
Julia Korva  1999              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Venlinen  1995    696          1:00.29   
  Vanders                   
Mari Kausiala  1997    564          1:04.68   
  TaTu Tampere                   
Ada Alajsk  1998    534          1:05.83   
  TaTu Tampere                   
Ella Rantamki  1998    502          1:07.22   
  Porin Uimaseura                   
Sanni Malinen  1998    400          1:12.49   
  Cetus Espoo                   
Jasmin Kumpulainen  1998    383          1:13.58   
  Octopus Lohja                   
Helmi Kapiainen  1998    363          1:14.87   
  Cetus Espoo                   
Julia Hyvnen  1998    321          1:18.02   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  12:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner