Resultater for Forever Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
AAMU1
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 13:04 | |||
Järjestäjä | VANDERS | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Henri Heikkilä | 2003 | 326 | 1:09.07 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Danil Seksenov | 2004 | 291 | 1:11.76 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Dang Le Nhut | 2003 | 287 | 1:12.04 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Oskar Turunen | 2003 | 271 | 1:13.42 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
5 | Ville Savulahti | 2003 | 245 | 1:15.92 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
6 | Samuel Räty | 2003 | 231 | 1:17.42 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
7 | Elias Kallonen | 2003 | 229 | 1:17.64 | ||||||
Vanders | ||||||||||
8 | Isak Jatkola | 2003 | 222 | 1:18.46 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
9 | Olavi Männistö | 2003 | 217 | 1:19.04 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
10 | Sami Pönkä | 2003 | 205 | 1:20.60 | ||||||
Vanders | ||||||||||
11 | Miro Merinen | 2003 | 205 | 1:20.64 | ||||||
Vanders | ||||||||||
12 | Lauri Manninen | 2003 | 204 | 1:20.70 | ||||||
Vanders | ||||||||||
13 | Maksim Vorobiev | 2005 | 195 | 1:21.88 | ||||||
Team Kasatka | ||||||||||
14 | Oliver Hanhimäki | 2003 | 193 | 1:22.16 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Casper Heikkinen | 2003 | 187 | 1:23.07 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
16 | Leo Währn | 2005 | 186 | 1:23.31 | ||||||
Vanders | ||||||||||
17 | Heikki Tirkkonen | 2003 | 184 | 1:23.60 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
17 | Joakim Kuhlberg | 2004 | 184 | 1:23.60 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
19 | Otto Kuusisto | 2004 | 182 | 1:23.92 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
20 | Kalle Seppä | 2003 | 180 | 1:24.23 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
21 | Henri Taneli Korpi | 2004 | 176 | 1:24.83 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
22 | Tatu Saareks | 2003 | 174 | 1:25.06 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
23 | Tino Kaukonen | 2004 | 171 | 1:25.65 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
24 | Antti Musikka | 2005 | 169 | 1:25.92 | ||||||
Vanders | ||||||||||
25 | Nicklas Jaatinen | 2003 | 168 | 1:26.11 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
26 | Aleksi Kokkonen | 2004 | 166 | 1:26.47 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
27 | Jesse Lintusalo | 2004 | 162 | 1:27.10 | ||||||
Vanders | ||||||||||
28 | Max Walther | 2003 | 158 | 1:27.92 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
29 | Otto Ahvonen | 2003 | 156 | 1:28.24 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
30 | Tomi Suoknuuti | 2004 | 152 | 1:29.09 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
31 | Antti Malmberg | 2003 | 150 | 1:29.40 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
32 | Oliver Mäkelä | 2003 | 150 | 1:29.49 | ||||||
Vanders | ||||||||||
33 | Eeti Virolainen | 2004 | 144 | 1:30.59 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
34 | Niko Akkanen | 2003 | 139 | 1:31.76 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
35 | Sampo Nord | 2005 | 138 | 1:31.85 | ||||||
Vanders | ||||||||||
36 | Saku Ahde | 2003 | 137 | 1:32.10 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
37 | Urho Käkelä | 2005 | 133 | 1:33.07 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
38 | Niko Päivinen | 2004 | 130 | 1:33.78 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
39 | Aleksi Pehkonen | 2004 | 130 | 1:33.81 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
40 | Oskari Toivonen | 2004 | 126 | 1:34.67 | ||||||
Vanders | ||||||||||
41 | Aapo Ahlroos | 2004 | 117 | 1:37.02 | ||||||
Vanders | ||||||||||
42 | Alexey Kirov | 2004 | 116 | 1:37.48 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
43 | Joonas Nieminen | 2003 | 114 | 1:37.94 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
44 | Veikko Kauhanen | 2005 | 101 | 1:41.84 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
- | Jeremy Valkeavuori | 2004 | DNF | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
- | Johan Krister Fredriksson | 2003 | DNF | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
- | Masih Tantula | 2004 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Erik Nurmi | 2001 | 459 | 1:01.62 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Atte Alila | 2001 | 426 | 1:03.16 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Perttu Mikkola | 2001 | 424 | 1:03.26 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
4 | Taneli Lantta | 2001 | 399 | 1:04.57 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Matias Hjelm | 2002 | 396 | 1:04.76 | ||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Kalle Mäkinen | 2002 | 395 | 1:04.82 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Nico Nieminen | 2002 | 384 | 1:05.42 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
8 | Olli Malmberg | 2001 | 383 | 1:05.44 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
9 | Tino Vehkalahti | 2001 | 377 | 1:05.78 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
10 | Eemeli Raninen | 2001 | 373 | 1:06.05 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
11 | Iiro Kuusela | 2001 | 352 | 1:07.31 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
12 | Tuomas Lehtovirta | 2001 | 330 | 1:08.78 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
13 | Herkko Lajas | 2001 | 329 | 1:08.83 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
14 | Ville Rissanen | 2001 | 306 | 1:10.54 | ||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Elias Saarinen | 2002 | 296 | 1:11.32 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
16 | Henri Hakkarainen | 2001 | 294 | 1:11.52 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
17 | Aatu Harju | 2002 | 286 | 1:12.16 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
18 | Iivari Tuomola | 2002 | 284 | 1:12.28 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
19 | Aapo Puikkonen | 2001 | 281 | 1:12.60 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
20 | Oskari Niemi | 2001 | 270 | 1:13.56 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
21 | Juuso Vastamäki | 2002 | 265 | 1:13.96 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
22 | Teemu Ekblad | 2001 | 257 | 1:14.73 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
23 | Kristoffer Kulju | 2001 | 253 | 1:15.17 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
24 | Ville-Veikko Katajisto | 2002 | 251 | 1:15.33 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
25 | Mathias Lindfors | 2002 | 235 | 1:17.02 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
26 | Lenni Kukkonen | 2001 | 230 | 1:17.56 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
27 | Onni Järvinen | 2002 | 226 | 1:18.05 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
28 | Viljami Töhönen | 2002 | 221 | 1:18.64 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
29 | Martti Rautell | 2002 | 200 | 1:21.26 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
30 | Kasimir Riihelä | 2002 | 196 | 1:21.81 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
31 | Samuel Syrjänen | 2002 | 190 | 1:22.71 | ||||||
Vanders | ||||||||||
32 | Aapo Kivioja | 2002 | 181 | 1:24.02 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
33 | Oscar Kullström | 2002 | 179 | 1:24.34 | ||||||
Vanders | ||||||||||
34 | Aleksi Vuorio | 2002 | 179 | 1:24.35 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
35 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 177 | 1:24.61 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
36 | Aaron Utulahti | 2002 | 171 | 1:25.52 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
37 | Topias Hildén | 2002 | 165 | 1:26.54 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
38 | Karo Pirkkalainen | 2002 | 154 | 1:28.56 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
39 | Harri Connell | 2001 | 146 | 1:30.19 | ||||||
Vanders | ||||||||||
40 | Emil Arion | 2002 | 140 | 1:31.57 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
41 | Janne Mononen | 2002 | 116 | 1:37.26 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Tapio Uzal | 2001 | DNF | |||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Santeri Mettälä | 1999 | 537 | 58.51 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
2 | Leo Kuusela | 1999 | 518 | 59.21 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Joona Korhonen | 2000 | 504 | 59.73 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
4 | Pyry Nurmilo | 1999 | 502 | 59.81 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
5 | Tuomas Herlevi | 1999 | 502 | 59.83 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Henri Kyyrä | 1999 | 501 | 59.85 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Aapo Eerola | 1999 | 500 | 59.89 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
8 | Otto Laakso | 1999 | 500 | 59.92 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
9 | Santeri Kaasinen | 1999 | 498 | 59.98 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
10 | Eetu Nyman | 1999 | 474 | 1:00.97 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
11 | Andreas Toivanen | 1999 | 420 | 1:03.48 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Jesse Koskinen | 1999 | 409 | 1:04.07 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
13 | Jarkko Lehtola | 1999 | 399 | 1:04.55 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
14 | Roope Koski | 1999 | 369 | 1:06.30 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Ville Laukkanen | 1999 | 366 | 1:06.43 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
16 | Aaro Nygård | 1999 | 354 | 1:07.19 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
17 | Markus Heino | 2000 | 347 | 1:07.62 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
18 | Santeri Oripelto | 1999 | 329 | 1:08.88 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
19 | Tuomas Kivistö | 2000 | 317 | 1:09.70 | ||||||
Vanders | ||||||||||
20 | Roni Törnqvist | 2000 | 314 | 1:09.96 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
21 | Daniel Kotov | 2000 | 311 | 1:10.16 | ||||||
Vanders | ||||||||||
22 | Miska Ekström | 2000 | 302 | 1:10.81 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
23 | Matias Blomfelt | 2000 | 267 | 1:13.80 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
24 | Torsti Tujunen | 2000 | 245 | 1:15.98 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
25 | Valtteri Virkki | 1999 | 227 | 1:17.89 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
26 | Joni Löytökorpi | 2000 | 197 | 1:21.71 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Niklas Reunanen | 1998 | 634 | 55.36 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
2 | Sami Pakarinen | 1992 | 612 | 55.99 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Kevin Kroon | 1997 | 592 | 56.63 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Tapio Junninen | 1995 | 576 | 57.14 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Jimmy Nyberg | 1996 | 526 | 58.91 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
6 | Juha Hyvärinen | 1998 | 518 | 59.19 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
7 | Tristan Forslund | 1998 | 495 | 1:00.10 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Jani Kemppi | 1998 | 493 | 1:00.18 | ||||||
Uinti Imatra | ||||||||||
9 | Jere Honkamäki | 1998 | 448 | 1:02.14 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
10 | Miika Mäentaus | 1998 | 447 | 1:02.19 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Teemu Saarinen | 1995 | 405 | 1:04.25 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Frans Antila | 1998 | 355 | 1:07.13 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Santeri Lamminpää | 1998 | 327 | 1:09.00 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
- | Roope Lajas | 1998 | DNF | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
- | Robin Bucher | 1997 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 13:04 |