Resultater for Kristina Cruises Uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:04 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:04 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:12 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:12 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:26 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Laura Punkkinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Voikkaan Viesti |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 24 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:26 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:29 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:29 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:31 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jani Ekman |
2006 |
|
|
|
|
|
|
49.57 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Autio |
2007 |
|
|
|
|
|
|
55.16 |
|
|
Uimaseura Aquila |
57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julius Lekander |
2006 |
|
|
|
|
|
|
55.18 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kasper Pulkkinen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Käsiliikkeet eivät samassa vaakasuorassa tasossa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jimi Kojo |
2005 |
|
|
|
|
|
|
45.64 |
|
|
Uimaseura Aquila |
47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Erkka Suni |
2005 |
|
|
|
|
|
|
51.59 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aron Forslund |
2005 |
|
|
|
|
|
|
55.52 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
53.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksandr Petukhov |
2004 |
|
|
|
|
|
|
55.65 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Miro Järvinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
59.83 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eero Vilhunen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
|
|
|
|
|
36.75 |
|
|
Haminan Uimaseura |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anton Antonen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
40.35 |
|
|
Uimaseura Aquila |
42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 24 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:31 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:32 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Rutanen |
1972 |
|
|
|
|
|
|
32.30 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikko Nihtilä |
1985 |
|
|
|
|
|
|
34.04 |
|
|
Uimaseura Aquila |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tero Kuusela |
1971 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uimaseura Aquila |
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:32 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:40 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
|
40.78 |
1:25.75 |
2:19.00 |
|
2:58.82 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Winona Forslund |
2003 |
|
|
43.19 |
1:31.45 |
2:18.68 |
|
2:59.52 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liisa Lassila |
2003 |
|
|
41.37 |
1:29.73 |
2:20.33 |
|
3:03.41 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
3:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Malin Lindblom |
2006 |
|
|
44.79 |
1:38.40 |
2:40.65 |
|
3:25.14 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Salma Mäntynen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Uimaseura Aquila |
3:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tiiu Korhonen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uimaseura Aquila |
3:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
|
35.29 |
1:15.48 |
2:02.19 |
|
2:37.72 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ada Nyström |
2001 |
|
|
36.00 |
1:19.67 |
2:01.19 |
|
2:39.49 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aada Pohjala |
2001 |
|
|
34.98 |
1:16.14 |
2:03.26 |
|
2:40.15 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
|
|
36.99 |
1:22.71 |
2:07.14 |
|
2:46.44 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emma Issakainen |
2002 |
|
|
35.95 |
1:19.04 |
2:10.94 |
|
2:47.59 |
|
|
Uinti Imatra |
2:52.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
|
38.20 |
1:26.18 |
2:16.47 |
|
2:56.36 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:40 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:47 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Risto Martikainen |
2003 |
|
|
35.92 |
1:15.46 |
2:03.16 |
|
2:39.69 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
2:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
|
40.30 |
1:28.86 |
2:23.47 |
|
3:01.64 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leevi Kervinen |
2003 |
|
|
45.57 |
1:33.26 |
2:26.26 |
|
3:05.43 |
|
|
Uimaseura Aquila |
3:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Leevi Kukkonen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kouvolan Uimarit |
3:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nesja Seppälä |
2000 |
|
|
34.72 |
1:15.88 |
2:04.05 |
|
2:41.59 |
|
|
Haminan Uimaseura |
2:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sami Seppälä |
2000 |
|
|
34.61 |
1:16.11 |
2:04.86 |
|
2:41.66 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kristoffer Kulju |
2001 |
|
|
38.42 |
1:20.13 |
2:08.56 |
|
2:47.16 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kasper Nyman |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:47 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:50 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:50 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Autio |
2007 |
|
|
|
|
|
|
45.15 |
|
|
Uimaseura Aquila |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jani Ekman |
2006 |
|
|
|
|
|
|
53.42 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Konsta Kukkonen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kouvolan Uimarit |
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
|
|
|
|
|
|
42.66 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aron Forslund |
2005 |
|
|
|
|
|
|
51.28 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
16:25 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Punkkinen |
2005 |
|
|
42.31 |
|
|
|
1:31.29 |
|
|
Voikkaan Viesti |
1:32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 24 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aada Pohjala |
2001 |
|
|
31.36 |
|
|
|
1:04.80 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
|
|
31.08 |
|
|
|
1:05.09 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ella Järvelä |
2001 |
|
|
31.55 |
|
|
|
1:06.22 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Pajari |
2001 |
|
|
32.10 |
|
|
|
1:07.35 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
|
|
32.40 |
|
|
|
1:07.48 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Rita Lakka |
1999 |
|
|
32.25 |
|
|
|
1:07.83 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
|
32.46 |
|
|
|
1:08.01 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Vilma Kotola |
2001 |
|
|
31.44 |
|
|
|
1:08.08 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Fanny Puska |
2001 |
|
|
36.56 |
|
|
|
1:16.06 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ellen Mänttäri |
2000 |
|
|
37.83 |
|
|
|
1:18.69 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Kiira Vuorinen |
2001 |
|
|
36.95 |
|
|
|
1:18.74 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emmi Järvinen |
2001 |
|
|
38.68 |
|
|
|
1:21.45 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Inka Timperi |
2002 |
|
|
39.26 |
|
|
|
1:22.66 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
16:25 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
16:27 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Marjaana Mäkinen |
1975 |
|
|
31.48 |
|
|
|
1:07.97 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Imke Höfling |
1970 |
|
|
38.48 |
|
|
|
1:19.13 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
16:27 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
16:36 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Autio |
2007 |
|
|
42.55 |
|
|
|
1:29.18 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Miska Korkalainen |
2006 |
|
|
44.90 |
|
|
|
1:36.55 |
|
|
Voikkaan Viesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jimi Kojo |
2005 |
|
|
38.27 |
|
|
|
1:20.33 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valtteri Muranen |
2005 |
|
|
43.24 |
|
|
|
1:32.89 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Erkka Suni |
2005 |
|
|
44.03 |
|
|
|
1:33.25 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Max Eriksson |
2002 |
|
|
32.76 |
|
|
|
1:09.48 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joonatan Lekander |
2002 |
|
|
34.77 |
|
|
|
1:11.43 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anton Antonen |
2003 |
|
|
34.64 |
|
|
|
1:15.01 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janne Korhonen |
2003 |
|
|
38.94 |
|
|
|
1:18.88 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henri Heikkilä |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 24 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joona Kärkkäinen |
1998 |
|
|
26.70 |
|
|
|
55.77 |
|
|
Heinolan Isku |
54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Kuusela |
1999 |
|
|
26.67 |
|
|
|
55.94 |
|
|
Uimaseura Aquila |
55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Olli Soramies |
1998 |
|
|
27.16 |
|
|
|
56.60 |
|
|
Voikkaan Viesti |
55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Atte Alila |
2001 |
|
|
28.79 |
|
|
|
59.58 |
|
|
Uimaseura Aquila |
58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
|
29.09 |
|
|
|
1:00.39 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:00.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Matti Salán |
1999 |
|
|
29.02 |
|
|
|
1:01.59 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
|
29.66 |
|
|
|
1:02.16 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sami Seppälä |
2000 |
|
|
31.48 |
|
|
|
1:05.40 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Niilo Olander |
2001 |
|
|
33.10 |
|
|
|
1:09.29 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Toni Kougappi |
2001 |
|
|
34.46 |
|
|
|
1:10.53 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
|
36.52 |
|
|
|
1:15.24 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lari Rönkä |
1979 |
|
|
27.84 |
|
|
|
58.56 |
|
|
Uimaseura Aquila |
57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
16:36 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
16:51 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sandra Kalenius |
2003 |
|
|
1:10.48 |
2:28.65 |
3:49.78 |
|
5:07.74 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
5:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Hermonen |
2004 |
|
|
1:18.02 |
2:43.32 |
4:07.57 |
|
5:31.68 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
5:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Winona Forslund |
2003 |
|
|
1:21.29 |
2:47.89 |
4:14.26 |
|
5:36.97 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Salma Mäntynen |
2005 |
|
|
1:23.39 |
2:56.05 |
4:27.86 |
|
5:58.50 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lilja Pulkkinen |
2004 |
|
|
1:31.86 |
3:15.87 |
4:58.53 |
|
6:38.05 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
6:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rita Lakka |
1999 |
|
|
1:14.11 |
2:37.91 |
4:02.69 |
|
5:25.94 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
5:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Imke Höfling |
1970 |
|
|
1:24.01 |
2:55.22 |
4:27.99 |
|
5:57.62 |
|
|
Uimaseura Aquila |
5:41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
16:51 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
16:57 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
|
1:11.59 |
2:30.28 |
3:49.45 |
|
5:04.68 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
|
1:11.86 |
2:30.35 |
3:48.56 |
|
5:05.92 |
|
|
Haminan Uimaseura |
5:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
|
|
1:21.59 |
2:49.31 |
4:15.14 |
|
5:39.78 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
6:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Uusitalo |
2000 |
|
|
1:10.29 |
2:28.88 |
3:48.06 |
|
5:04.50 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kasper Nyman |
2001 |
|
|
1:12.96 |
2:33.97 |
3:55.82 |
|
5:17.09 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Reko Ojalainen |
2001 |
|
|
1:18.00 |
2:48.40 |
4:21.32 |
|
5:50.81 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
5:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
16:57 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
17:02 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 17, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Pajari |
2001 |
|
|
|
|
|
|
36.63 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Koskinen |
1974 |
|
|
|
|
|
|
39.43 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ellen Mänttäri |
2000 |
|
|
|
|
|
|
42.18 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iisa Kääpä |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Uimaseura Aquila |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:02 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
17:08 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 18, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:08 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
17:18 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Salma Mäntynen |
2005 |
|
|
50.94 |
|
|
|
1:49.80 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nessa Järvinen |
2004 |
|
|
42.26 |
|
|
|
1:28.66 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Liisa Lassila |
2003 |
|
|
42.00 |
|
|
|
1:30.11 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ida Lehtovaara |
2003 |
|
|
42.25 |
|
|
|
1:30.65 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matilda Lonka |
2003 |
|
|
47.55 |
|
|
|
1:39.53 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
|
48.40 |
|
|
|
1:41.35 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Inka Raitio |
2004 |
|
|
47.89 |
|
|
|
1:41.61 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
|
53.01 |
|
|
|
1:50.89 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fanny Nyström |
1999 |
|
|
36.38 |
|
|
|
1:15.88 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ada Nyström |
2001 |
|
|
36.12 |
|
|
|
1:16.68 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
|
|
38.51 |
|
|
|
1:22.23 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janita Brunila |
2002 |
|
|
38.97 |
|
|
|
1:22.89 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
|
|
39.38 |
|
|
|
1:24.02 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
|
43.59 |
|
|
|
1:32.10 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kiira Vuorinen |
2001 |
|
|
46.60 |
|
|
|
1:37.09 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Fanny Puska |
2001 |
|
|
48.64 |
|
|
|
1:42.10 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ella Järvelä |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:18 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
17:25 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leevi Kukkonen |
2005 |
|
|
48.02 |
|
|
|
1:40.39 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anton Antonen |
2003 |
|
|
41.39 |
|
|
|
1:29.43 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leevi Kervinen |
2003 |
|
|
42.07 |
|
|
|
1:30.96 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Max Eriksson |
2002 |
|
|
44.99 |
|
|
|
1:35.18 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
|
47.16 |
|
|
|
1:41.25 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Rutanen |
1972 |
|
|
34.06 |
|
|
|
1:12.88 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
|
34.63 |
|
|
|
1:12.92 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
|
|
35.18 |
|
|
|
1:15.07 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Leo Kuusela |
1999 |
|
|
36.07 |
|
|
|
1:17.38 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lari Rönkä |
1979 |
|
|
36.80 |
|
|
|
1:17.49 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niilo Olander |
2001 |
|
|
36.98 |
|
|
|
1:19.83 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Atte Alila |
2001 |
|
|
37.57 |
|
|
|
1:20.43 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
|
39.50 |
|
|
|
1:23.92 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:25 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
17:55 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Punkkinen |
2005 |
|
146 |
53.24 |
|
|
|
1:47.46 |
|
|
Voikkaan Viesti |
1:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Hermonen |
2004 |
|
304 |
39.09 |
|
|
|
1:24.29 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
|
283 |
40.31 |
|
|
|
1:26.32 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julia Huovinen |
2004 |
|
215 |
41.88 |
|
|
|
1:34.63 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Soramies |
2004 |
|
193 |
48.90 |
|
|
|
1:38.06 |
|
|
Voikkaan Viesti |
1:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Annika Lekander |
2004 |
|
177 |
47.36 |
|
|
|
1:40.80 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ada Nyström |
2001 |
|
450 |
35.91 |
|
|
|
1:13.94 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
446 |
34.27 |
|
|
|
1:14.20 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Meri Lauronen |
2002 |
|
413 |
35.13 |
|
|
|
1:16.09 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vilma Kotola |
2001 |
|
369 |
36.65 |
|
|
|
1:18.99 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino-Olivia Arola |
2002 |
|
361 |
36.31 |
|
|
|
1:19.60 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:55 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:00 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Erkka Suni |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
362 |
33.30 |
|
|
|
1:11.04 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
262 |
36.17 |
|
|
|
1:19.15 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leo Kuusela |
1999 |
|
471 |
29.22 |
|
|
|
1:05.10 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lari Rönkä |
1979 |
|
412 |
31.18 |
|
|
|
1:08.05 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Atte Alila |
2001 |
|
370 |
32.38 |
|
|
|
1:10.52 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:09.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
369 |
33.20 |
|
|
|
1:10.61 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
335 |
32.98 |
|
|
|
1:12.88 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kristoffer Kulju |
2001 |
|
278 |
36.62 |
|
|
|
1:17.60 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:00 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:11 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Malin Lindblom |
2006 |
|
224 |
|
|
|
|
38.24 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iida Peltola |
2005 |
|
163 |
|
|
|
|
42.53 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saga Koho |
2005 |
|
150 |
|
|
|
|
43.70 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Nikkari |
2005 |
|
125 |
|
|
|
|
46.45 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Susanna Leino |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Kouvolan Uimarit |
46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tiina Leino |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Kouvolan Uimarit |
54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 23, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 24 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:11 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:09 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:09 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:19 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 25, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 25, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Haimi |
2003 |
|
331 |
|
|
|
|
29.28 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anton Antonen |
2003 |
|
223 |
|
|
|
|
33.39 |
|
|
Uimaseura Aquila |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henri Heikkilä |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Uimaseura Aquila |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 24 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:19 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:21 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:21 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:28 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sandra Kalenius |
2003 |
|
313 |
36.90 |
|
|
|
1:20.41 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tiiu Korhonen |
2003 |
|
278 |
38.50 |
|
|
|
1:23.60 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nessa Järvinen |
2004 |
|
268 |
39.50 |
|
|
|
1:24.64 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
267 |
38.79 |
|
|
|
1:24.76 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
263 |
38.79 |
|
|
|
1:25.15 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tinka Rokka |
2003 |
|
208 |
41.91 |
|
|
|
1:32.10 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sohvi Seppänen |
2003 |
|
180 |
43.96 |
|
|
|
1:36.59 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Winona Forslund |
2003 |
|
172 |
45.49 |
|
|
|
1:38.14 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Issakainen |
2002 |
|
406 |
35.16 |
|
|
|
1:13.69 |
|
|
Uinti Imatra |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino Pajari |
2001 |
|
376 |
35.12 |
|
|
|
1:15.61 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Meri Lauronen |
2002 |
|
329 |
35.12 |
|
|
|
1:19.08 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino-Olivia Arola |
2002 |
|
322 |
36.37 |
|
|
|
1:19.67 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
|
313 |
37.28 |
|
|
|
1:20.39 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
|
302 |
36.32 |
|
|
|
1:21.35 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Vilma Kotola |
2001 |
|
248 |
37.17 |
|
|
|
1:26.81 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:28 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:35 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
321 |
33.33 |
|
|
|
1:10.72 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Risto Martikainen |
2003 |
|
217 |
36.03 |
|
|
|
1:20.59 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
174 |
40.12 |
|
|
|
1:26.71 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
165 |
39.76 |
|
|
|
1:28.14 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Max Eriksson |
2002 |
|
133 |
42.62 |
|
|
|
1:34.79 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jimi Kojo |
2005 |
|
131 |
43.88 |
|
|
|
1:35.14 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henri Heikkilä |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Pakkanen |
1997 |
|
456 |
28.78 |
|
|
|
1:02.89 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Atte Alila |
2001 |
|
403 |
30.58 |
|
|
|
1:05.56 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leo Kuusela |
1999 |
|
400 |
30.76 |
|
|
|
1:05.74 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matti Salán |
1999 |
|
357 |
31.32 |
|
|
|
1:08.28 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sasa Seppälä |
1998 |
|
345 |
31.44 |
|
|
|
1:09.04 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
316 |
32.41 |
|
|
|
1:11.11 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
|
303 |
33.44 |
|
|
|
1:12.11 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lari Rönkä |
1979 |
|
298 |
33.23 |
|
|
|
1:12.51 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
255 |
33.58 |
|
|
|
1:16.38 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:35 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:40 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
395 |
35.58 |
|
|
|
1:14.95 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Liisa Lassila |
2003 |
|
248 |
41.86 |
|
|
|
1:27.58 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
|
235 |
42.89 |
|
|
|
1:29.11 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matilda Lonka |
2003 |
|
212 |
47.02 |
|
|
|
1:32.28 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Julia Huovinen |
2004 |
|
207 |
45.61 |
|
|
|
1:32.97 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Inka Raitio |
2004 |
|
192 |
47.19 |
|
|
|
1:35.28 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Senni Toikka |
2003 |
|
188 |
46.79 |
|
|
|
1:35.91 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
452 |
34.29 |
|
|
|
1:11.69 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aada Pohjala |
2001 |
|
341 |
38.60 |
|
|
|
1:18.75 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino-Olivia Arola |
2002 |
|
328 |
38.54 |
|
|
|
1:19.73 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:40 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
18:48 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
|
212 |
40.40 |
|
|
|
1:22.07 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joonatan Lekander |
2002 |
|
209 |
40.35 |
|
|
|
1:22.43 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leevi Kervinen |
2003 |
|
170 |
43.03 |
|
|
|
1:28.22 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janne Korhonen |
2003 |
|
122 |
48.27 |
|
|
|
1:38.45 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eetu Autio |
2007 |
|
113 |
51.37 |
|
|
|
1:41.12 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Valkonen |
1997 |
|
499 |
29.81 |
|
|
|
1:01.67 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
1:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olli Soramies |
1998 |
|
412 |
31.58 |
|
|
|
1:05.72 |
|
|
Voikkaan Viesti |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leo Kuusela |
1999 |
|
365 |
32.62 |
|
|
|
1:08.45 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lari Rönkä |
1979 |
|
292 |
34.00 |
|
|
|
1:13.69 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
287 |
36.68 |
|
|
|
1:14.15 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
266 |
36.41 |
|
|
|
1:16.01 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Atte Alila |
2001 |
|
250 |
36.26 |
|
|
|
1:17.68 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sami Seppälä |
2000 |
|
246 |
37.92 |
|
|
|
1:18.09 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kristoffer Kulju |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:48 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
19:21 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 31, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
19:21 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Kristina Cruises - Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kotka |
|
Tulostusaika |
19:26 |
|
|
Järjestäjä |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 32, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura |
Tulostusaika |
19:26 |
|