Tulokset Vantaa Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
16:57 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuisku Grundström |
2002 |
|
436 |
39.21 |
1:20.19 |
2:03.24 |
|
2:43.56 |
|
|
Vanders |
2:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Helmi Ahonen |
2003 |
|
424 |
39.94 |
1:22.22 |
2:05.85 |
|
2:45.12 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
|
405 |
38.89 |
1:22.39 |
2:06.37 |
|
2:47.66 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
380 |
40.02 |
1:24.23 |
2:09.17 |
|
2:51.26 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
|
360 |
39.03 |
1:23.93 |
2:09.97 |
|
2:54.31 |
|
|
Heinolan Isku |
2:48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Noona Rantanen |
2002 |
|
356 |
41.97 |
1:25.75 |
2:11.26 |
|
2:54.97 |
|
|
Vanders |
2:54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Henrietta Löfgren |
2003 |
|
331 |
40.45 |
1:25.85 |
2:13.85 |
|
2:59.20 |
|
|
Keravan Uimarit |
2:54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Henni Havén |
2004 |
|
313 |
42.50 |
1:28.70 |
2:16.58 |
|
3:02.60 |
|
|
Vanders |
3:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Senni Toikka |
2003 |
|
287 |
43.96 |
1:32.74 |
2:21.70 |
|
3:07.91 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
3:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
|
263 |
44.69 |
1:34.44 |
2:25.31 |
|
3:13.58 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Vilja Rautell |
2004 |
|
161 |
53.01 |
1:51.30 |
2:51.44 |
|
3:47.72 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aino Kontiainen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
2:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Aarnikoivu |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Simmis Wanda |
3:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ciia Korkeamäki |
2001 |
|
434 |
37.19 |
1:18.71 |
2:01.68 |
|
2:43.81 |
|
|
Vanders |
2:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Petra Uusikumpu |
2001 |
|
397 |
39.27 |
1:21.50 |
2:04.97 |
|
2:48.74 |
|
|
Vanders |
2:50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jonna Tiesmäki |
2001 |
|
394 |
39.35 |
1:21.35 |
2:05.59 |
|
2:49.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wilma Walther |
2001 |
|
343 |
40.48 |
1:25.22 |
2:11.38 |
|
2:57.21 |
|
|
HTU Stadi |
2:46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino Pere |
2000 |
|
341 |
42.48 |
1:26.86 |
2:13.24 |
|
2:57.56 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ella Hörkkö |
2001 |
|
295 |
42.02 |
1:27.81 |
2:17.92 |
|
3:06.34 |
|
|
Vanders |
3:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Liia Louhikoski |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Vanders |
2:51.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
16:57 |
|