Results for Uofficielle DMH-Ã…
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lørdag
Resultat Løb 6 (Finaler) - Med point og mellemtider |
Stævne navn | DMH-Å 2017 (Uofficielle) | Udskriftsdato | 11 februar 2017 | |||
Stævne by | København | Udskriftstidspunkt | 11:41 | |||
Arrangør | HSK, Sigma Swim & VAT CPH | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 11 februar 2017 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Tobias Dan Hansen | 2002 | 501 | 27.96 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.03 | |||||||||
2 | Gustav Klit Stjernholm | 2002 | 465 | 28.67 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 59:59.03 | |||||||||
3 | Niels Skovbye Brandt | 2002 | 409 | 29.93 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.03 | |||||||||
4 | Oliver Søgaard-Andersen | 2003 | 377 | 30.74 | ||||||
Hovedstadens Svømmeklub | 59:59.03 | |||||||||
5 | Rasmus Warberg | 2004 | 350 | 31.50 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.05 | |||||||||
6 | Jens Bomgaard | 2002 | 344 | 31.70 | ||||||
Hovedstadens Svømmeklub | 59:59.04 | |||||||||
7 | Mikkel Hjelm | 2003 | 343 | 31.74 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 59:59.04 | |||||||||
8 | Lucas Emil Christensen | 2003 | 333 | 32.03 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.04 | |||||||||
9 | Marcus Hiort | 2003 | 310 | 32.81 | ||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 59:59.04 | |||||||||
10 | Thor Gudmand-Høyer | 2002 | 305 | 32.98 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 59:59.03 | |||||||||
11 | Lukas Majvig Andersen | 2003 | 274 | 34.19 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.04 | |||||||||
12 | Oscar Thinghøjen | 2003 | 274 | 34.21 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.04 | |||||||||
13 | Leonard Steen Jensen | 2003 | 273 | 34.23 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 59:59.04 | |||||||||
14 | Oskar Luckow Larsen | 2004 | 273 | 34.25 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 59:59.05 | |||||||||
15 | Casper Puggaard | 2005 | 269 | 34.40 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.03 | |||||||||
16 | Tobias Gammelvind | 2004 | 255 | 35.00 | ||||||
Hovedstadens Svømmeklub | 59:59.05 | |||||||||
17 | Jonathan Beck | 2004 | 254 | 35.06 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.05 | |||||||||
18 | Jeppe Kjær | 2004 | 236 | 35.91 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.05 | |||||||||
19 | Mark Brandt | 2002 | 224 | 36.54 | ||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 59:59.03 | |||||||||
20 | Carl Krabbe Heldgaard | 2004 | 215 | 37.05 | ||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 59:59.05 | |||||||||
21 | Silas Waterval | 2004 | 214 | 37.13 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 59:59.05 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 februar 2017 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 11:41 |