Resultat för Fynske Årgangs Mesterskaber
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Fynske Årgansgs Mesterskaber |
|
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
16:36 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 marts 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Agnete Habermann |
2005 |
|
345 |
39.62 |
1:25.87 |
2:14.53 |
|
2:53.73 |
|
|
H2Odense |
2:58.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
|
336 |
40.09 |
1:23.93 |
2:14.13 |
|
2:55.19 |
|
|
Frem Odense |
2:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alyssa Cao |
2005 |
|
268 |
42.87 |
1:34.16 |
2:28.65 |
|
3:08.89 |
|
|
Frem Odense |
3:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anna Ryet |
2005 |
|
261 |
43.44 |
1:32.76 |
2:28.06 |
|
3:10.64 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mathilde Stilund |
2005 |
|
228 |
43.71 |
1:36.78 |
2:34.08 |
|
3:19.35 |
|
|
Frem Odense |
3:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Cecilie Drud Astrup |
2005 |
|
225 |
44.52 |
1:37.08 |
2:34.67 |
|
3:20.19 |
|
|
H2Odense |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
|
222 |
44.10 |
1:36.13 |
2:36.19 |
|
3:21.13 |
|
|
H2Odense |
3:32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nikoline Kaae |
2005 |
|
214 |
45.45 |
1:36.89 |
2:36.34 |
|
3:23.63 |
|
|
Frem Odense |
3:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Emma Nygaard |
2005 |
|
212 |
51.81 |
1:42.60 |
2:39.37 |
|
3:24.24 |
|
|
Frem Odense |
3:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Melek Canpolat |
2005 |
|
203 |
50.14 |
1:41.00 |
2:40.51 |
|
3:27.23 |
|
|
Frem Odense |
3:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
|
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Caroline Broholm |
2003 |
|
481 |
32.87 |
1:13.36 |
1:59.21 |
|
2:35.48 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
2:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
My Phuong Bui |
2003 |
|
435 |
33.46 |
1:14.46 |
2:05.35 |
|
2:40.80 |
|
|
H2Odense |
2:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nikoline Andersen |
2003 |
|
369 |
35.47 |
1:19.32 |
2:11.29 |
|
2:49.83 |
|
|
H2Odense |
3:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mai Jørgensen |
2003 |
|
369 |
39.90 |
1:23.55 |
2:13.92 |
|
2:49.89 |
|
|
Frem Odense |
3:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alma Burgaard |
2003 |
|
361 |
34.78 |
1:20.87 |
2:14.19 |
|
2:51.10 |
|
|
H2Odense |
2:51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maria Bech Andersen |
2003 |
|
344 |
39.90 |
1:24.64 |
2:13.45 |
|
2:53.83 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
2:57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Julie T. Sørensen |
2003 |
|
323 |
39.33 |
1:22.71 |
2:16.71 |
|
2:57.52 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jenny Cao |
2003 |
|
321 |
40.95 |
1:25.33 |
2:15.22 |
|
2:57.83 |
|
|
Frem Odense |
2:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Thea Inge Madsen |
2003 |
|
284 |
42.35 |
1:30.44 |
2:23.84 |
|
3:05.35 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Veronika Larsen |
2003 |
|
267 |
39.53 |
1:25.12 |
2:22.73 |
|
3:09.04 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Klara Anna Mathisen |
2003 |
|
264 |
41.15 |
1:28.70 |
2:25.04 |
|
3:09.82 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Line Vestergaard Hansen |
2003 |
|
260 |
41.55 |
1:29.56 |
2:27.25 |
|
3:10.70 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Pernille Juul Jensen |
2003 |
|
258 |
45.03 |
1:31.82 |
2:29.78 |
|
3:11.33 |
|
|
H2Odense |
3:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Freja Tscherning Hald |
2003 |
|
228 |
41.22 |
1:31.00 |
2:32.62 |
|
3:19.44 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Amanda Siomone Witte |
2003 |
|
193 |
48.81 |
1:42.37 |
2:44.05 |
|
3:30.53 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Maja Rasmussen |
2003 |
|
193 |
52.35 |
1:44.88 |
2:41.47 |
|
3:30.84 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
16:36 |
|