Resultat för Toukouinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
12:15 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iaroslava Likitina |
2007 |
|
323 |
|
|
|
|
37.38 |
|
|
Dolphin Spb |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasii Naumova |
2007 |
|
211 |
|
|
|
|
43.09 |
|
|
Kasatka Spb |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Ruottinen |
2007 |
|
198 |
|
|
|
|
43.97 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Ruotsalainen |
2007 |
|
170 |
|
|
|
|
46.32 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ulyina Nikandrova |
2007 |
|
146 |
|
|
|
|
48.71 |
|
|
Kasatka Spb |
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kristel Meintjes |
2007 |
|
120 |
|
|
|
|
51.92 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Saaga Lehmus |
2007 |
|
117 |
|
|
|
|
52.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Ruusu |
2006 |
|
185 |
|
|
|
|
44.98 |
|
|
Haminan Uimaseura |
44.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sanni Nuotio |
2006 |
|
173 |
|
|
|
|
46.05 |
|
|
Uinti Imatra |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vanessa Niemi |
2006 |
|
92 |
|
|
|
|
56.68 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
12:15 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
12:15 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
157 |
|
|
|
|
41.17 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Andrei Kovalenko |
2006 |
|
136 |
|
|
|
|
43.11 |
|
|
Kasatka Spb |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matveyi Ilyin |
2008 |
|
136 |
|
|
|
|
43.11 |
|
|
Kasatka Spb |
46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vladislav Polyikov |
2007 |
|
125 |
|
|
|
|
44.34 |
|
|
Kasatka Spb |
42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
107 |
|
|
|
|
46.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Georgii Jarov |
2008 |
|
79 |
|
|
|
|
51.70 |
|
|
Kasatka Spb |
55.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nooa Valtonen |
2008 |
|
77 |
|
|
|
|
52.20 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Tatu Kallunki |
2007 |
|
67 |
|
|
|
|
54.64 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aaro Jäkärä |
2007 |
|
26 |
|
|
|
|
1:14.63 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leonid Volkov |
2004 |
|
310 |
|
|
|
|
32.83 |
|
|
Kasatka Spb |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Toni Muurman |
2005 |
|
120 |
|
|
|
|
44.96 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Johannes Kauppinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
12:15 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:03 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
306 |
36.56 |
|
|
|
1:15.53 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ronja Ruottinen |
2005 |
|
269 |
38.04 |
|
|
|
1:18.77 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
262 |
36.94 |
|
|
|
1:19.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Ruotsalainen |
2007 |
|
232 |
38.70 |
|
|
|
1:22.81 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
223 |
39.60 |
|
|
|
1:23.94 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sofia Lepistö |
2006 |
|
222 |
39.44 |
|
|
|
1:23.96 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Meeri Kurttila |
2006 |
|
205 |
40.32 |
|
|
|
1:26.24 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Juulia Turunen |
2006 |
|
200 |
41.41 |
|
|
|
1:27.04 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Emmi Salo |
2007 |
|
198 |
40.67 |
|
|
|
1:27.25 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Krette Mullamaa |
2007 |
|
182 |
41.29 |
|
|
|
1:29.81 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Erin Ovaska |
2006 |
|
147 |
44.70 |
|
|
|
1:36.38 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ada Puranen |
2006 |
|
136 |
46.18 |
|
|
|
1:38.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Nelli Hytti |
2005 |
|
98 |
47.84 |
|
|
|
1:50.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Tiussa |
2003 |
|
478 |
31.16 |
|
|
|
1:05.09 |
|
|
Uinti Imatra |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hilla Kuuva |
2003 |
|
460 |
31.68 |
|
|
|
1:05.93 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:06.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
451 |
31.94 |
|
|
|
1:06.35 |
|
|
Uinti Imatra |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Viljaana Myllärinen |
2004 |
|
422 |
32.63 |
|
|
|
1:07.87 |
|
|
Uinti Imatra |
1:09.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Silja Kinnunen |
2003 |
|
369 |
33.73 |
|
|
|
1:10.95 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Senni Räikkönen |
2003 |
|
335 |
34.41 |
|
|
|
1:13.26 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
324 |
34.90 |
|
|
|
1:14.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Noora Mälkiä |
2003 |
|
297 |
37.50 |
|
|
|
1:16.26 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sofia Golubeva |
2004 |
|
281 |
37.73 |
|
|
|
1:17.67 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Onna Aalto |
2004 |
|
249 |
39.81 |
|
|
|
1:20.85 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Siiri Pihlava |
2004 |
|
229 |
38.05 |
|
|
|
1:23.16 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Lotta Nuotio |
2004 |
|
225 |
38.78 |
|
|
|
1:23.60 |
|
|
Uinti Imatra |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Venny Heimala |
2003 |
|
224 |
40.18 |
|
|
|
1:23.76 |
|
|
Uinti Imatra |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lotta Lääperi |
2003 |
|
217 |
39.45 |
|
|
|
1:24.60 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Eea Huhtanen |
2004 |
|
208 |
40.15 |
|
|
|
1:25.92 |
|
|
Uinti Imatra |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Riina Krouvi |
2004 |
|
206 |
40.44 |
|
|
|
1:26.14 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Milla Kostamo |
2004 |
|
177 |
43.37 |
|
|
|
1:30.63 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Tiia Lallo |
2004 |
|
173 |
42.12 |
|
|
|
1:31.34 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kseniia Gaidamukha |
2002 |
|
577 |
29.40 |
|
|
|
1:01.12 |
|
|
Dolphin Spb |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tytti Härkönen |
2001 |
|
562 |
30.05 |
|
|
|
1:01.68 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jonna Tuononen |
1997 |
|
486 |
30.75 |
|
|
|
1:04.71 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Järvelä |
2001 |
|
482 |
32.18 |
|
|
|
1:04.89 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:04.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sanni Knuutila |
1997 |
|
457 |
31.21 |
|
|
|
1:06.07 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emma Issakainen |
2002 |
|
447 |
30.65 |
|
|
|
1:06.58 |
|
|
Uinti Imatra |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:03 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
12:43 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Tuuva |
2004 |
|
255 |
33.94 |
|
|
|
1:10.83 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maksim Vorobei |
2005 |
|
243 |
33.54 |
|
|
|
1:11.94 |
|
|
Kasatka Spb |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nooa Matela |
2005 |
|
207 |
36.04 |
|
|
|
1:15.93 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Veeti Vilén |
2004 |
|
196 |
36.12 |
|
|
|
1:17.28 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
158 |
39.04 |
|
|
|
1:23.01 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
142 |
40.91 |
|
|
|
1:26.11 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lauri Vakkilainen |
2005 |
|
141 |
37.91 |
|
|
|
1:26.27 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Rasmus Karjalainen |
2007 |
|
104 |
45.74 |
|
|
|
1:35.28 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
72 |
50.51 |
|
|
|
1:48.02 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Maksim Melnikov |
2007 |
|
58 |
52.15 |
|
|
|
1:55.56 |
|
|
Kasatka Spb |
1:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
443 |
28.20 |
|
|
|
58.93 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
427 |
28.62 |
|
|
|
59.67 |
|
|
Haminan Uimaseura |
59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
392 |
29.63 |
|
|
|
1:01.39 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Panu Kautto |
2003 |
|
367 |
29.66 |
|
|
|
1:02.76 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
316 |
1:05.94 |
|
|
|
1:05.94 |
|
|
Uinti Imatra |
1:07.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
315 |
31.04 |
|
|
|
1:06.02 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kasper Laapio |
2002 |
|
304 |
32.96 |
|
|
|
1:06.79 |
|
|
Uinti Imatra |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aapo Keltanen |
2001 |
|
436 |
28.62 |
|
|
|
59.26 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jussi Toitturi |
1999 |
|
408 |
27.80 |
|
|
|
1:00.57 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nesja Seppälä |
2000 |
|
380 |
29.62 |
|
|
|
1:02.01 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joona Tikka |
2000 |
|
379 |
29.52 |
|
|
|
1:02.09 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Taneli Härkönen |
1997 |
|
368 |
29.57 |
|
|
|
1:02.69 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:02.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Markku Mäki-Hokkonen |
1970 |
|
301 |
31.28 |
|
|
|
1:07.02 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
12:43 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:04 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daria Larionova |
2006 |
|
304 |
42.67 |
|
|
|
1:32.67 |
|
|
Dolphin Spb |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Kauppinen |
2005 |
|
250 |
45.44 |
|
|
|
1:38.96 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ronja Terävä |
2005 |
|
249 |
46.52 |
|
|
|
1:39.01 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
244 |
47.28 |
|
|
|
1:39.77 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Elisa Rita |
2005 |
|
219 |
48.66 |
|
|
|
1:43.30 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jenni Konnu |
2006 |
|
216 |
50.25 |
|
|
|
1:43.90 |
|
|
Uinti Imatra |
1:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sofia Lepistö |
2006 |
|
210 |
49.73 |
|
|
|
1:44.83 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ronja Ruottinen |
2005 |
|
207 |
50.46 |
|
|
|
1:45.29 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Päivä-Kaisla Seppänen |
2006 |
|
184 |
52.59 |
|
|
|
1:49.55 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nelli Hytti |
2005 |
|
165 |
52.57 |
|
|
|
1:53.49 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
439 |
38.60 |
|
|
|
1:22.02 |
|
|
Uinti Imatra |
1:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anni Konnu |
2004 |
|
331 |
42.41 |
|
|
|
1:30.08 |
|
|
Uinti Imatra |
1:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emilia Kouvo |
2003 |
|
309 |
42.64 |
|
|
|
1:32.24 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vilma Puisto |
2003 |
|
299 |
44.54 |
|
|
|
1:33.21 |
|
|
Uinti Imatra |
1:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Peppi Pajari |
1997 |
|
463 |
37.56 |
|
|
|
1:20.59 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Fanny Puska |
2001 |
|
264 |
44.99 |
|
|
|
1:37.11 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:04 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:01 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vladimir Petrov |
2006 |
|
241 |
41.62 |
|
|
|
1:29.27 |
|
|
Kasatka Spb |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
|
190 |
44.52 |
|
|
|
1:36.64 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
136 |
51.47 |
|
|
|
1:48.08 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
117 |
50.31 |
|
|
|
1:53.53 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
100 |
56.13 |
|
|
|
1:59.45 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maksim Dima |
2008 |
|
92 |
58.31 |
|
|
|
2:03.08 |
|
|
Kasatka Spb |
1:55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Andrei Kovalenko |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kasatka Spb |
1:41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Immonen |
2003 |
|
300 |
38.59 |
|
|
|
1:23.02 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Salmenkivi |
2003 |
|
199 |
45.17 |
|
|
|
1:35.15 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
1:35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sasa Seppälä |
1998 |
|
472 |
32.83 |
|
|
|
1:11.38 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Toni Mikkonen |
1998 |
|
315 |
38.08 |
|
|
|
1:21.71 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Justus Riikonen |
2001 |
|
147 |
49.47 |
|
|
|
1:45.32 |
|
|
Uinti Imatra |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:01 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:31 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iaroslava Likitina |
2007 |
|
312 |
|
|
|
|
34.23 |
|
|
Dolphin Spb |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasii Naumova |
2007 |
|
220 |
|
|
|
|
38.46 |
|
|
Kasatka Spb |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ella Hynönen |
2008 |
|
207 |
|
|
|
|
39.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ulyina Nikandrova |
2007 |
|
160 |
|
|
|
|
42.77 |
|
|
Kasatka Spb |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino Sarvilahti |
2008 |
|
148 |
|
|
|
|
43.92 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kristel Meintjes |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daria Larionova |
2006 |
|
302 |
|
|
|
|
34.62 |
|
|
Dolphin Spb |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Meeri Kurttila |
2006 |
|
253 |
|
|
|
|
36.74 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanni Nuotio |
2006 |
|
224 |
|
|
|
|
38.25 |
|
|
Uinti Imatra |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juulia Turunen |
2006 |
|
205 |
|
|
|
|
39.38 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emilia Ruusu |
2006 |
|
190 |
|
|
|
|
40.42 |
|
|
Haminan Uimaseura |
41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Erica Ciani |
2006 |
|
137 |
|
|
|
|
44.99 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Vanessa Niemi |
2006 |
|
103 |
|
|
|
|
49.42 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nataliia Nagibina |
2001 |
|
610 |
|
|
|
|
27.40 |
|
|
Dolphin Spb |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonna Tuononen |
1997 |
|
487 |
|
|
|
|
29.52 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emma Issakainen |
2002 |
|
482 |
|
|
|
|
29.64 |
|
|
Uinti Imatra |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Järvelä |
2001 |
|
478 |
|
|
|
|
29.72 |
|
|
Haminan Uimaseura |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jenna Pesu |
1996 |
|
473 |
|
|
|
|
29.82 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Claudia Åvist |
1997 |
|
469 |
|
|
|
|
29.91 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jenna Rita |
2000 |
|
439 |
|
|
|
|
30.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
|
359 |
|
|
|
|
32.68 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:31 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:43 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
190 |
|
|
|
|
35.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matveyi Ilyin |
2008 |
|
156 |
|
|
|
|
37.62 |
|
|
Kasatka Spb |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksander Sukharev |
2008 |
|
153 |
|
|
|
|
37.86 |
|
|
Kasatka Spb |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksei Lestarov |
2007 |
|
153 |
|
|
|
|
37.87 |
|
|
Kasatka Spb |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
96 |
|
|
|
|
44.16 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nikita Efimov |
2006 |
|
84 |
|
|
|
|
46.25 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Georgii Jarov |
2008 |
|
75 |
|
|
|
|
47.97 |
|
|
Kasatka Spb |
54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Maksim Melnikov |
2007 |
|
60 |
|
|
|
|
51.54 |
|
|
Kasatka Spb |
52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Tatu Kallunki |
2007 |
|
59 |
|
|
|
|
51.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Maksim Dima |
2008 |
|
58 |
|
|
|
|
52.09 |
|
|
Kasatka Spb |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aaro Jäkärä |
2007 |
|
28 |
|
|
|
|
1:06.03 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sisu Siitonen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maksim Vorobei |
2005 |
|
265 |
|
|
|
|
31.54 |
|
|
Kasatka Spb |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veeti Vilén |
2004 |
|
184 |
|
|
|
|
35.59 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Vakkilainen |
2005 |
|
168 |
|
|
|
|
36.65 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Toni Muurman |
2005 |
|
161 |
|
|
|
|
37.22 |
|
|
Haminan Uimaseura |
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Johannes Kauppinen |
2005 |
|
130 |
|
|
|
|
39.98 |
|
|
Haminan Uimaseura |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:43 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:44 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niina Paunonen |
1987 |
|
141 |
|
|
|
|
44.65 |
|
|
Uinti Imatra |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:44 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
13:49 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jari Johansson |
1977 |
|
454 |
|
|
|
|
26.36 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksei Kargin |
1987 |
|
426 |
|
|
|
|
26.92 |
|
|
Kasatka Spb |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikko Kallinen |
1981 |
|
319 |
|
|
|
|
29.64 |
|
|
Uinti Imatra |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Asko Kiiveri |
1966 |
|
298 |
|
|
|
|
30.31 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kai-Asser Skog |
1966 |
|
287 |
|
|
|
|
30.68 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Pauli Vilkko |
1987 |
|
242 |
|
|
|
|
32.51 |
|
|
Uinti Imatra |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juhani Kuronen |
1948 |
|
172 |
|
|
|
|
36.38 |
|
|
Uinti Imatra |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Raine Valtonen |
1954 |
|
170 |
|
|
|
|
36.56 |
|
|
Uinti Imatra |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
13:49 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
14:01 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hilla Kuuva |
2003 |
|
416 |
35.54 |
1:18.85 |
2:06.91 |
|
2:43.22 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Senni Räikkönen |
2003 |
|
315 |
37.35 |
1:21.98 |
2:17.63 |
|
2:59.06 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilma Puisto |
2003 |
|
307 |
41.89 |
1:29.49 |
2:20.04 |
|
3:00.45 |
|
|
Uinti Imatra |
3:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
255 |
42.37 |
1:29.87 |
2:29.95 |
|
3:11.93 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
244 |
40.04 |
1:31.68 |
2:31.18 |
|
3:14.87 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
195 |
46.41 |
1:40.44 |
2:40.28 |
|
3:29.91 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Onna Aalto |
2004 |
|
177 |
51.42 |
1:48.57 |
2:52.66 |
|
3:36.98 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Riina Krouvi |
2004 |
|
167 |
54.50 |
1:47.93 |
2:52.89 |
|
3:40.86 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Milla Kostamo |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olesia Larionova |
2002 |
|
576 |
31.97 |
1:09.54 |
1:51.83 |
|
2:26.42 |
|
|
Dolphin Spb |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maija Tiainen |
1996 |
|
373 |
35.58 |
1:20.19 |
2:10.57 |
|
2:49.17 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
2:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
14:01 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
14:12 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
379 |
31.04 |
1:07.61 |
1:57.12 |
|
2:31.41 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leonid Volkov |
2004 |
|
340 |
34.34 |
1:14.31 |
2:01.24 |
|
2:36.99 |
|
|
Kasatka Spb |
2:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Panu Kautto |
2003 |
|
331 |
33.65 |
1:15.81 |
2:03.62 |
|
2:38.46 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Topi Immonen |
2003 |
|
289 |
38.03 |
1:21.47 |
2:07.91 |
|
2:45.79 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Maksim Tuuva |
2004 |
|
231 |
38.85 |
1:22.17 |
2:17.66 |
|
2:58.63 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Juho Jäkärä |
2003 |
|
208 |
42.95 |
1:28.66 |
2:23.38 |
|
3:04.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nooa Matela |
2005 |
|
183 |
45.25 |
1:35.89 |
2:30.48 |
|
3:13.03 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
179 |
46.75 |
1:32.89 |
2:29.68 |
|
3:14.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
|
178 |
45.70 |
1:37.05 |
2:33.59 |
|
3:14.85 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
3:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Justus Riikonen |
2001 |
|
177 |
46.22 |
1:39.20 |
2:36.68 |
|
3:15.13 |
|
|
Uinti Imatra |
3:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
14:12 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
14:17 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iaroslava Likitina |
2007 |
|
312 |
39.46 |
|
|
|
1:23.48 |
|
|
Dolphin Spb |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasii Naumova |
2007 |
|
211 |
45.43 |
|
|
|
1:35.13 |
|
|
Kasatka Spb |
1:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Ruotsalainen |
2007 |
|
197 |
44.95 |
|
|
|
1:37.30 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ulyina Nikandrova |
2007 |
|
167 |
47.57 |
|
|
|
1:42.73 |
|
|
Kasatka Spb |
1:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Ruottinen |
2005 |
|
211 |
46.79 |
|
|
|
1:35.08 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sofia Lepistö |
2006 |
|
211 |
46.20 |
|
|
|
1:35.13 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenni Konnu |
2006 |
|
180 |
47.03 |
|
|
|
1:40.30 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sanni Nuotio |
2006 |
|
167 |
47.86 |
|
|
|
1:42.77 |
|
|
Uinti Imatra |
1:46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
14:17 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
14:22 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vladimir Petrov |
2006 |
|
216 |
40.14 |
|
|
|
1:24.33 |
|
|
Kasatka Spb |
1:22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksander Sukharev |
2008 |
|
147 |
44.97 |
|
|
|
1:35.94 |
|
|
Kasatka Spb |
1:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksei Lestarov |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kasatka Spb |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emil Gaft |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Rasmus Karjalainen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Ivanov |
2004 |
|
263 |
35.69 |
|
|
|
1:19.04 |
|
|
Kasatka Spb |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maksim Vorobei |
2005 |
|
234 |
38.33 |
|
|
|
1:22.11 |
|
|
Kasatka Spb |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veeti Vilén |
2004 |
|
188 |
41.83 |
|
|
|
1:28.41 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
14:22 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
14:54 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
238 |
|
|
|
|
46.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasii Naumova |
2007 |
|
198 |
|
|
|
|
49.40 |
|
|
Kasatka Spb |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emmi Salo |
2007 |
|
149 |
|
|
|
|
54.26 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kristel Meintjes |
2007 |
|
105 |
|
|
|
|
1:00.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:05.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino Sarvilahti |
2008 |
|
95 |
|
|
|
|
1:02.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Saaga Lehmus |
2007 |
|
56 |
|
|
|
|
1:15.07 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aino Ruottinen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daria Larionova |
2006 |
|
321 |
|
|
|
|
42.03 |
|
|
Dolphin Spb |
41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elisa Rita |
2005 |
|
227 |
|
|
|
|
47.17 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenni Konnu |
2006 |
|
215 |
|
|
|
|
48.04 |
|
|
Uinti Imatra |
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ronja Ruottinen |
2005 |
|
197 |
|
|
|
|
49.43 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sofia Lepistö |
2006 |
|
184 |
|
|
|
|
50.57 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Meeri Kurttila |
2006 |
|
159 |
|
|
|
|
53.15 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
52.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juulia Turunen |
2006 |
|
114 |
|
|
|
|
59.36 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vanessa Niemi |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
14:54 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:04 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vladimir Petrov |
2006 |
|
221 |
|
|
|
|
41.74 |
|
|
Kasatka Spb |
41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Andrei Kovalenko |
2006 |
|
152 |
|
|
|
|
47.30 |
|
|
Kasatka Spb |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vladislav Polyikov |
2007 |
|
140 |
|
|
|
|
48.53 |
|
|
Kasatka Spb |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
118 |
|
|
|
|
51.41 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Maksim Dima |
2008 |
|
100 |
|
|
|
|
54.38 |
|
|
Kasatka Spb |
1:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Rasmus Karjalainen |
2007 |
|
93 |
|
|
|
|
55.71 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Maksim Melnikov |
2007 |
|
53 |
|
|
|
|
1:06.84 |
|
|
Kasatka Spb |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emil Gaft |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tatu Kallunki |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.13 Väärä uintijärjestys |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Ivanov |
2004 |
|
217 |
|
|
|
|
41.97 |
|
|
Kasatka Spb |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veeti Vilén |
2004 |
|
180 |
|
|
|
|
44.69 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Toni Muurman |
2005 |
|
89 |
|
|
|
|
56.48 |
|
|
Haminan Uimaseura |
58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Johannes Kauppinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Haminan Uimaseura |
54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:04 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:06 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niina Paunonen |
1987 |
|
143 |
|
|
|
|
54.96 |
|
|
Uinti Imatra |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:06 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:08 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mikko Nihtilä |
1985 |
|
444 |
|
|
|
|
33.08 |
|
|
Uimaseura Aquila |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jari Johansson |
1977 |
|
397 |
|
|
|
|
34.33 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksei Kargin |
1987 |
|
336 |
|
|
|
|
36.31 |
|
|
Kasatka Spb |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Asko Kiiveri |
1966 |
|
331 |
|
|
|
|
36.49 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Pauli Vilkko |
1987 |
|
275 |
|
|
|
|
38.80 |
|
|
Uinti Imatra |
38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mikko Kallinen |
1981 |
|
271 |
|
|
|
|
39.00 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Esa Ihalainen |
1954 |
|
210 |
|
|
|
|
42.44 |
|
|
Uinti Imatra |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kai-Asser Skog |
1966 |
|
209 |
|
|
|
|
42.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:08 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:17 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Kauppinen |
2005 |
|
310 |
39.62 |
|
|
|
1:21.27 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iaroslava Likitina |
2007 |
|
296 |
40.00 |
|
|
|
1:22.56 |
|
|
Dolphin Spb |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ronja Terävä |
2005 |
|
248 |
42.32 |
|
|
|
1:27.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
216 |
45.19 |
|
|
|
1:31.62 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
195 |
45.36 |
|
|
|
1:34.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ronja Ruottinen |
2005 |
|
193 |
47.70 |
|
|
|
1:35.08 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emilia Ruusu |
2006 |
|
187 |
47.10 |
|
|
|
1:36.22 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sofia Lepistö |
2006 |
|
181 |
47.38 |
|
|
|
1:37.11 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
1:36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
157 |
48.90 |
|
|
|
1:41.96 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Erin Ovaska |
2006 |
|
134 |
50.55 |
|
|
|
1:47.50 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 19, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kseniia Gaidamukha |
2002 |
|
559 |
32.86 |
|
|
|
1:06.77 |
|
|
Dolphin Spb |
1:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
|
458 |
34.93 |
|
|
|
1:11.38 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Fanny Puska |
2001 |
|
238 |
42.25 |
|
|
|
1:28.68 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:17 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:21 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leonid Volkov |
2004 |
|
318 |
34.47 |
|
|
|
1:11.65 |
|
|
Kasatka Spb |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maksim Tuuva |
2004 |
|
225 |
39.01 |
|
|
|
1:20.40 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vladislav Polyikov |
2007 |
|
137 |
46.84 |
|
|
|
1:34.84 |
|
|
Kasatka Spb |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matveyi Ilyin |
2008 |
|
131 |
47.58 |
|
|
|
1:36.09 |
|
|
Kasatka Spb |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
106 |
49.91 |
|
|
|
1:43.15 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
369 |
32.86 |
|
|
|
1:08.20 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
286 |
35.91 |
|
|
|
1:14.25 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
180 |
42.17 |
|
|
|
1:26.54 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Toni Kougappi |
2001 |
|
209 |
40.62 |
|
|
|
1:22.39 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:21 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
193 |
|
|
|
|
42.16 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ella Hynönen |
2008 |
|
180 |
|
|
|
|
43.11 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Ruottinen |
2007 |
|
143 |
|
|
|
|
46.53 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ulyina Nikandrova |
2007 |
|
140 |
|
|
|
|
46.85 |
|
|
Kasatka Spb |
47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Krette Mullamaa |
2007 |
|
114 |
|
|
|
|
50.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aino Sarvilahti |
2008 |
|
80 |
|
|
|
|
56.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Natalia Marchenko |
2002 |
|
521 |
|
|
|
|
30.28 |
|
|
Dolphin Spb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Pesu |
1996 |
|
518 |
|
|
|
|
30.35 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emma Issakainen |
2002 |
|
465 |
|
|
|
|
31.46 |
|
|
Uinti Imatra |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kseniia Gaidamukha |
2002 |
|
451 |
|
|
|
|
31.79 |
|
|
Dolphin Spb |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sini Tiussa |
2003 |
|
416 |
|
|
|
|
32.65 |
|
|
Uinti Imatra |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anna Lempinen |
2003 |
|
402 |
|
|
|
|
33.03 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Viljaana Myllärinen |
2004 |
|
347 |
|
|
|
|
34.67 |
|
|
Uinti Imatra |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Anni Konnu |
2004 |
|
264 |
|
|
|
|
37.96 |
|
|
Uinti Imatra |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Venny Heimala |
2003 |
|
150 |
|
|
|
|
45.85 |
|
|
Uinti Imatra |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Essi Urpalainen |
2003 |
|
133 |
|
|
|
|
47.70 |
|
|
Uinti Imatra |
44.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
156 |
|
|
|
|
40.44 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksei Lestarov |
2007 |
|
156 |
|
|
|
|
40.48 |
|
|
Kasatka Spb |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksander Sukharev |
2008 |
|
89 |
|
|
|
|
48.74 |
|
|
Kasatka Spb |
47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
89 |
|
|
|
|
48.80 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nooa Valtonen |
2008 |
|
49 |
|
|
|
|
59.44 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emil Gaft |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Georgii Jarov |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kasatka Spb |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Ivanov |
2004 |
|
271 |
|
|
|
|
33.67 |
|
|
Kasatka Spb |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leonid Volkov |
2004 |
|
247 |
|
|
|
|
34.74 |
|
|
Kasatka Spb |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maksim Vorobei |
2005 |
|
183 |
|
|
|
|
38.35 |
|
|
Kasatka Spb |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nooa Matela |
2005 |
|
150 |
|
|
|
|
40.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
|
139 |
|
|
|
|
42.05 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Veeti Vilén |
2004 |
|
107 |
|
|
|
|
45.89 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 Ylimääräinen käsiveto sukelluksissa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
15:58 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
406 |
40.35 |
1:27.34 |
2:14.90 |
|
3:01.64 |
|
|
Uinti Imatra |
2:58.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
228 |
49.12 |
1:45.53 |
2:43.86 |
|
3:40.20 |
|
|
Haminan Uimaseura |
3:54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olesia Larionova |
2002 |
|
600 |
36.70 |
1:16.62 |
1:57.98 |
|
2:39.49 |
|
|
Dolphin Spb |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ella Järvelä |
2001 |
|
447 |
40.72 |
1:26.14 |
2:11.96 |
|
2:55.97 |
|
|
Haminan Uimaseura |
3:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
15:58 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
16:07 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
405 |
36.87 |
1:18.33 |
2:00.70 |
|
2:42.81 |
|
|
Haminan Uimaseura |
2:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
391 |
37.62 |
1:19.98 |
2:02.74 |
|
2:44.71 |
|
|
Haminan Uimaseura |
2:48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vladimir Petrov |
2006 |
|
238 |
43.30 |
1:34.52 |
2:25.12 |
|
3:14.22 |
|
|
Kasatka Spb |
3:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Topi Immonen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
221 |
44.64 |
1:37.08 |
2:29.76 |
|
3:19.27 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Justus Riikonen |
2001 |
|
170 |
49.20 |
1:45.86 |
2:42.88 |
|
3:37.34 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
16:07 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
17:54 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
394 |
33.30 |
|
|
|
1:14.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hilla Kuuva |
2003 |
|
387 |
34.83 |
|
|
|
1:14.93 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Silja Kinnunen |
2003 |
|
319 |
37.24 |
|
|
|
1:19.90 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Senni Räikkönen |
2003 |
|
263 |
38.78 |
|
|
|
1:25.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sarlotta Kosonen |
2003 |
|
247 |
39.04 |
|
|
|
1:27.01 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
244 |
40.09 |
|
|
|
1:27.36 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ida Kauppinen |
2005 |
|
209 |
43.68 |
|
|
|
1:32.01 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
177 |
42.43 |
|
|
|
1:37.15 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ronja Terävä |
2005 |
|
165 |
45.16 |
|
|
|
1:39.54 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
156 |
47.28 |
|
|
|
1:41.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sini Tiussa |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nataliia Nagibina |
2001 |
|
661 |
28.97 |
|
|
|
1:02.66 |
|
|
Dolphin Spb |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Claudia Åvist |
1997 |
|
562 |
31.18 |
|
|
|
1:06.17 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Natalia Marchenko |
2002 |
|
540 |
31.44 |
|
|
|
1:07.03 |
|
|
Dolphin Spb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Olesia Larionova |
2002 |
|
495 |
32.39 |
|
|
|
1:09.00 |
|
|
Dolphin Spb |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jenna Pesu |
1996 |
|
452 |
32.18 |
|
|
|
1:11.15 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tytti Härkönen |
2001 |
|
395 |
34.43 |
|
|
|
1:14.42 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Maija Tiainen |
1996 |
|
390 |
35.11 |
|
|
|
1:14.74 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Tessa Sopanen |
2002 |
|
235 |
38.70 |
|
|
|
1:28.37 |
|
|
Savonlinnan Uimaseura |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
17:54 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
16:21 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
393 |
30.73 |
|
|
|
1:06.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
255 |
34.62 |
|
|
|
1:16.36 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Panu Kautto |
2003 |
|
249 |
35.49 |
|
|
|
1:16.92 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Viktor Ivanov |
2004 |
|
241 |
35.48 |
|
|
|
1:17.82 |
|
|
Kasatka Spb |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
193 |
38.07 |
|
|
|
1:23.81 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maksim Tuuva |
2004 |
|
170 |
39.55 |
|
|
|
1:27.35 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
107 |
47.49 |
|
|
|
1:41.79 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joona Tikka |
2000 |
|
286 |
33.32 |
|
|
|
1:13.49 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arto Tanttu |
2001 |
|
275 |
34.14 |
|
|
|
1:14.45 |
|
|
Uinti Imatra |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
16:21 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
16:58 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 27, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
16:58 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Toukouinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Imatra |
|
Tulostusaika |
17:52 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lru Rollo 1 Pojat |
2003 |
|
158 |
|
|
|
|
2:47.20 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Valtonen |
2006 |
|
|
41.98 |
|
|
|
41.98 |
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
44.65 |
|
|
|
1:26.63 |
|
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
|
44.28 |
|
|
|
2:10.91 |
|
|
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
|
36.29 |
|
|
|
2:47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kasatka 2 |
2003 |
|
158 |
|
|
|
|
2:47.22 |
|
|
Kasatka Spb |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matveyi Ilyin |
2008 |
|
|
5.29 |
|
|
|
5.29 |
|
|
Vladislav Polyikov |
2007 |
|
|
1:31.65 |
|
|
|
1:36.94 |
|
|
Viktor Ivanov |
2004 |
|
|
33.78 |
|
|
|
2:10.72 |
|
|
Aleksei Lestarov |
2007 |
|
|
36.50 |
|
|
|
2:47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kasatka 3 |
2003 |
|
101 |
|
|
|
|
3:14.25 |
|
|
Kasatka Spb |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Georgii Jarov |
2008 |
|
|
52.75 |
|
|
|
52.75 |
|
|
Maksim Dima |
2008 |
|
|
54.38 |
|
|
|
1:47.13 |
|
|
Aleksander Sukharev |
2008 |
|
|
49.37 |
|
|
|
2:36.50 |
|
|
Andrei Kovalenko |
2006 |
|
|
37.75 |
|
|
|
3:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lru Rollo 2 Superpojat |
2003 |
|
79 |
|
|
|
|
3:30.31 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
|
58.11 |
|
|
|
58.11 |
|
|
Nooa Valtonen |
2008 |
|
|
1:01.95 |
|
|
|
2:00.06 |
|
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
|
1:30.25 |
|
|
|
3:30.31 |
|
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
|
|
|
|
|
3:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra |
Tulostusaika |
17:52 |
|