Resultat för SantaClaus -uinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
Kilpailu | Santaclaus uinnit | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 10:26 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 lokakuu 2017 |
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 37.06 | ||||||
2 | Milla Seppälä | 2007 | Kemin Uimaseura | 37.19 | ||||||
3 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 40.96 | ||||||
4 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 46.01 | ||||||
5 | Iida Niemi | 2008 | Kemin Uimaseura | 47.84 | ||||||
6 | Viivi Kalasniemi | 2008 | Kemin Uimaseura | 1:02.14 | ||||||
- | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 30.66 | ||||||
2 | Liza Prohorova | 2005 | Polarjny | 30.91 | ||||||
3 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 31.93 | ||||||
4 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 33.01 | ||||||
5 | Neta Siponmaa | 2005 | Kemin Uimaseura | 34.99 | ||||||
6 | Natalia Karaseva | 2005 | Polarjny | 35.06 | ||||||
7 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 35.11 | ||||||
8 | Alena Sergeeva | 2006 | Polarjny | 35.51 | ||||||
9 | Sofia Novikova | 2006 | Polarjny | 35.54 | ||||||
10 | Raita Virtanen | 2005 | Kemijärven Kaiku | 36.85 | ||||||
11 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.91 | ||||||
12 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.09 | ||||||
13 | Anastsia Takmakova | 2006 | Polarjny | 37.78 | ||||||
14 | Emilia Jylkkä | 2005 | Rovaniemen Uimaseura | 37.79 | ||||||
15 | Ninni Koskiniemi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 37.87 | ||||||
16 | Aino Kauppinen | 2006 | Kemin Uimaseura | 39.07 | ||||||
17 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.16 | ||||||
18 | Saara Nissinen | 2006 | Kemin Uimaseura | 40.08 | ||||||
19 | Unna Eteläinen | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 40.36 | ||||||
20 | Seela Salokangas | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 41.80 | ||||||
21 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 42.16 | ||||||
22 | Peppi Tapio | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 44.14 | ||||||
23 | Nitta Mutka | 2005 | Rovaniemen Uimaseura | 1:00.11 | ||||||
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anna Riaboshapka | 2003 | Kovdor | 29.82 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 30.12 | ||||||
3 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 30.40 | ||||||
4 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 30.73 | ||||||
5 | Liina Rajaniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 31.24 | ||||||
6 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 32.29 | ||||||
7 | Anastasia Parfenova | 2004 | Kemijärven Kaiku | 32.96 | ||||||
8 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 33.30 | ||||||
9 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 33.76 | ||||||
10 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 34.05 | ||||||
11 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 34.51 | ||||||
12 | Tuuli Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.37 | ||||||
13 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.41 | ||||||
14 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.97 | ||||||
- | Hilla Paavilainen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 28.43 | ||||||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 29.56 | ||||||
3 | Aada Sulasalmi | 2002 | Kemijärven Kaiku | 30.15 | ||||||
4 | Ida Karjalainen | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | 32.37 | ||||||
5 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 33.39 | ||||||
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jenni Niskanen | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 28.31 | ||||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 28.52 | ||||||
3 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 29.95 | ||||||
4 | Bigga Guttorm | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 30.96 | ||||||
5 | Eveliina Palo | 1999 | Kemin Uimaseura | 31.14 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 10:26 |