Tulokset SantaClaus -uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:35 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
33.02 |
|
2 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
33.39 |
|
3 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.95 |
|
4 |
Vitalyi Pavlov |
2005 |
Polarjny |
|
|
|
|
|
34.01 |
|
5 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.26 |
|
6 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.30 |
|
7 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
26.84 |
|
2 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.29 |
|
3 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
27.32 |
|
4 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
28.31 |
|
5 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
28.43 |
|
6 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
29.73 |
|
7 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 15 - 16 v |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:35 |
|