Results for Årgangscuppen
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 31 (Finaler) - Med point og mellemtider |
Stvne navn | rgangscuppen 2018 | Udskriftsdato | 10 februar 2018 | |||
Stvne by | Birkerd | Udskriftstidspunkt | 16:55 | |||
Arrangr | HSK, GSC & Sigma Swim | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 09 februar 2018 |
Lb 31, 50m Butterfly Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sofie Bruun Hvring | 2004 | 605 | 28.82 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.03 | |||||||||
2 | Jasmin Egeskov Andersen | 2005 | 494 | 30.82 | ||||||
Hovedstadens Svmmeklub | 59:59.04 | |||||||||
3 | Astrid M. stergaard | 2004 | 487 | 30.98 | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 59:59.03 | |||||||||
4 | Jasmin Philip | 2004 | 482 | 31.08 | ||||||
Hovedstadens Svmmeklub | 59:59.03 | |||||||||
5 | Signe Krag Andersen | 2004 | 479 | 31.15 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.03 | |||||||||
6 | Malu Melody Christensen | 2006 | 458 | 31.61 | ||||||
Hovedstadens Svmmeklub | 59:59.05 | |||||||||
7 | Lrke Vinneck Hansen | 2004 | 449 | 31.83 | ||||||
Lyngby Svmmeklub | 59:59.03 | |||||||||
8 | Astrid Mulipola | 2006 | 414 | 32.71 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.04 | |||||||||
9 | Kajsa Salomonsen | 2005 | 393 | 33.26 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.04 | |||||||||
10 | Monika Dragieva | 2006 | 387 | 33.45 | ||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 59:59.04 | |||||||||
11 | Liva la Cour | 2006 | 384 | 33.52 | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 59:59.05 | |||||||||
12 | Amalie Brammer Krgaard | 2004 | 382 | 33.60 | ||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 59:59.03 | |||||||||
13 | Martine Damborg | 2007 | 375 | 33.80 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.05 | |||||||||
14 | Alma Mller-Ern | 2006 | 370 | 33.94 | ||||||
VAT Copenhagen | 59:59.05 | |||||||||
15 | Alma Gotfredsen | 2005 | 358 | 34.33 | ||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 59:59.05 | |||||||||
16 | Emma Hansen | 2007 | 354 | 34.46 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.04 | |||||||||
17 | Emma S. Kristensen | 2005 | 346 | 34.71 | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 59:59.04 | |||||||||
18 | Tanja-Marie Mathies | 2004 | 321 | 35.57 | ||||||
Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 59:59.03 | |||||||||
19 | Kathrine E. Larsen | 2005 | 306 | 36.14 | ||||||
Lyngby Svmmeklub | 59:59.04 | |||||||||
20 | Isabella Ludvigsen | 2005 | 261 | 38.12 | ||||||
Sigma Swim | 59:59.05 | |||||||||
21 | Marie Elster | 2006 | 241 | 39.16 | ||||||
Lyngby Svmmeklub | 59:59.05 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 10 februar 2018 |
Licens til Gladsaxe Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:55 |