Results for XXXII Turku Super Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | XXXII Turku Super Games | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 12:23 | ||||
Järjestäjä | ||||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Laji 9, 50m breast W, G15, Loppukilpailut 12 - 15 v |
Sponsori: x-copy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Siiri Konkka | 2004 | 530 | 36.41 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.17 | |||||||||
2 | Iiris Yli-Jama | 2003 | 426 | 39.16 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 36.04 | |||||||||
3 | Mea Alho | 2006 | 315 | 43.29 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.28 | |||||||||
4 | Kristina Grimbaum | 2005 | 297 | 44.15 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 43.93 | |||||||||
5 | Olivia Oinas | 2003 | 294 | 44.29 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.20 | |||||||||
6 | Odelia Oinas | 2003 | 252 | 46.63 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 45.71 | |||||||||
7 | Emilia Pakkanen | 2006 | 247 | 46.93 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 47.38 | |||||||||
8 | Iida Vartiainen | 2006 | 238 | 47.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | 45.70 | |||||||||
9 | Noora Ketola | 2003 | 219 | 48.85 | ||||||
Aurajoen Uinti | 48.30 | |||||||||
10 | Gabriella Vesterkvist | 2006 | 211 | 49.49 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 50.19 | |||||||||
11 | Elina Toivonen | 2006 | 207 | 49.83 | ||||||
Aurajoen Uinti | 51.53 | |||||||||
12 | Ronja Vilska | 2006 | 198 | 50.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | 46.83 | |||||||||
13 | Nea Tamminen | 2004 | 195 | 50.80 | ||||||
Aurajoen Uinti | 52.21 | |||||||||
14 | Maija Gustafsson | 2004 | 186 | 51.64 | ||||||
Raision Urheilijat | 47.94 | |||||||||
15 | Alexa Korkiakoski | 2006 | 178 | 52.31 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 54.21 | |||||||||
16 | Emma Haapanen | 2006 | 171 | 53.01 | ||||||
Aurajoen Uinti | 50.65 | |||||||||
17 | Inka Nirkkonen | 2004 | 158 | 54.46 | ||||||
Aurajoen Uinti | 54.33 | |||||||||
18 | Aino Kajonen | 2005 | 157 | 54.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
19 | Laura Lilja | 2004 | 156 | 54.70 | ||||||
Aurajoen Uinti | 55.00 | |||||||||
20 | Iina Salmivaara | 2006 | 152 | 55.22 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 55.36 | |||||||||
21 | Ada Riquelme Mac Donald | 2006 | 147 | 55.76 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:02.52 | |||||||||
22 | Elsa Koskinen | 2006 | 97 | 1:04.10 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:03.95 | |||||||||
- | Maija Grönholm | 2006 | DNF | |||||||
Aurajoen Uinti | 58.07 | |||||||||
- | Senni Tuominen | 2003 | DSQ | |||||||
Vesihelmen Uimaseura | 39.50 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 9, 50m breast W, G15, Loppukilpailut 16 - 99 v |
Sponsori: x-copy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Emilia Liven | 2002 | 667 | 33.73 | ||||||
Aurajoen Uinti | 33.49 | |||||||||
2 | Alisa Ponomareva | 1991 | 631 | 34.37 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 33.51 | |||||||||
3 | Emma Uusküla | 2002 | 620 | 34.57 | ||||||
Aurajoen Uinti | 33.98 | |||||||||
4 | Charlotta Edelman | 2001 | 617 | 34.61 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 33.19 | |||||||||
5 | Lotta Aho | 2000 | 523 | 36.58 | ||||||
Aurajoen Uinti | 37.54 | |||||||||
6 | Kirke Penter | 2001 | 467 | 37.99 | ||||||
Kalevi Ujumiskool Tallin | 35.60 | |||||||||
7 | Katariina Niemi | 2002 | 461 | 38.15 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 37.04 | |||||||||
8 | Emilia Pirttijärvi | 2000 | 163 | 53.86 | ||||||
Aurajoen Uinti | 53.86 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:23 |