Resultater for Medley Race 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:51 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.37 | 1:17.54 | |||||
2 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.36 | 1:17.77 | |||||
3 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.02 | 1:18.56 | |||||
4 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.98 | 1:23.93 | |||||
5 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 41.59 | 1:25.10 | |||||
6 | Ida Villemoes Poulsen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 38.99 | 1:25.24 | |||||
7 | Silje Nygaard Engedal | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.70 | 1:26.64 | |||||
8 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrød Svømmeklub | 41.10 | 1:27.41 | |||||
9 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 40.78 | 1:27.76 | |||||
10 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 42.04 | 1:29.38 | |||||
11 | Annika Frederiksen | 2007 | GTI | 41.73 | 1:29.51 | |||||
12 | Sofie Emilie Lange | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.69 | 1:29.58 | |||||
13 | Sofie Larsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.61 | 1:30.02 | |||||
14 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrød Svømmeklub | 43.04 | 1:30.47 | |||||
15 | Lise H. V. Waarst | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.66 | 1:31.62 | |||||
16 | Viola Brandt-Brofeldt | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 42.38 | 1:34.30 | |||||
17 | Caroline Hansen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 44.55 | 1:35.35 | |||||
18 | Charlotte Hjortshøj | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.75 | 1:35.58 | |||||
19 | Daniella Anderson | 2006 | Solrød Svømmeklub | 45.54 | 1:36.07 | |||||
20 | Lara Ghizzaui | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.53 | 1:36.36 | |||||
21 | Hanna Rørbech | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 44.31 | 1:36.45 | |||||
22 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 45.03 | 1:36.56 | |||||
23 | Maja Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.71 | 1:36.71 | |||||
24 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 43.57 | 1:36.84 | |||||
25 | Emma Haagen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 45.92 | 1:37.38 | |||||
26 | Rosa Cornelia Barrisøe | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 43.89 | 1:37.48 | |||||
27 | Nadia Walløe | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 44.71 | 1:37.62 | |||||
28 | Lucca Marie Byrholt | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 44.90 | 1:38.05 | |||||
29 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 41.28 | 1:38.13 | |||||
30 | Betty Bibeyron-Wara | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.58 | 1:38.62 | |||||
31 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrød Svømmeklub | 49.47 | 1:41.43 | |||||
32 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 47.22 | 1:41.61 | |||||
33 | Ella Stensgaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.64 | 1:41.83 | |||||
34 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 48.77 | 1:42.65 | |||||
35 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 45.66 | 1:42.75 | |||||
36 | Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.14 | 1:43.05 | |||||
37 | Louise Popp-Madsen | 2007 | GTI | 47.50 | 1:44.03 | |||||
38 | Kirsten Vedsted | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 46.89 | 1:44.90 | |||||
39 | Vigga Jørgensen | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.22 | 1:45.70 | |||||
40 | Esther Lærke Lund Cliff | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.96 | 1:46.00 | |||||
41 | Alvilde Gemmer Hanghøj | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.25 | 1:46.82 | |||||
42 | Caroline Bjerre | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 50.55 | 1:47.70 | |||||
43 | Laura Kaysfeld | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 52.88 | 1:48.63 | |||||
44 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 51.31 | 1:49.51 | |||||
45 | Fiona Lei Byrne | 2007 | GTI | 53.94 | 1:50.02 | |||||
46 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 52.07 | 1:50.23 | |||||
47 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.84 | 1:52.66 | |||||
48 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 54.46 | 1:52.73 | |||||
49 | Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 52.89 | 1:53.61 | |||||
50 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | GTI | 52.79 | 1:53.75 | |||||
51 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.49 | 1:54.00 | |||||
52 | Freya Valentin | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.24 | 1:54.26 | |||||
53 | Aimée Overby Traberg | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.72 | 1:54.30 | |||||
54 | Esther Gammelgaard | 2007 | Solrød Svømmeklub | 54.17 | 1:54.49 | |||||
55 | Clara Vestergaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.16 | 1:56.11 | |||||
56 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 55.75 | 1:56.93 | |||||
57 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.05 | 1:56.96 | |||||
58 | Mathilde Bremer Sørensen | 2006 | GTI | 53.27 | 1:57.44 | |||||
59 | Jasmin Freja Hansen Ünal | 2007 | GTI | 54.55 | 1:57.67 | |||||
60 | Andrea Busk Strodtmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 54.50 | 1:58.31 | |||||
61 | Josephine S. Christensen | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 57.92 | 1:58.68 | |||||
62 | Sarah Zargarov Hansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.66 | 2:01.34 | |||||
63 | Thilde Gammelvind | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.18 | 2:01.90 | |||||
64 | Maya Jacobsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.42 | 2:02.08 | |||||
65 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:00.16 | 2:02.98 | |||||
66 | Emily Kampmann Nielsen | 2007 | GTI | 55.12 | 2:03.99 | |||||
67 | Julie Bruun | 2008 | GTI | 58.94 | 2:09.22 | |||||
68 | Isabella Høj Johansen | 2008 | GTI | 1:01.29 | 2:10.25 | |||||
69 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 1:04.24 | 2:11.84 | |||||
70 | Sally M. Dalfoss Siggaard | 2008 | GTI | 1:03.25 | 2:14.01 | |||||
71 | Katrine Hermansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:08.39 | 2:23.40 | |||||
72 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:12.79 | 2:34.89 | |||||
- | Maja Lollike | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Ella Boisen Tvermoes | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Emma Spang | 2006 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Rosa Rank Solhart | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Ej afsl. på ryg | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:02 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.44 | 1:13.94 | |||||
2 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.06 | 1:14.20 | |||||
3 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.39 | 1:17.59 | |||||
4 | Sune Vergmann | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 36.83 | 1:20.98 | |||||
5 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.05 | 1:22.18 | |||||
6 | Christian Moefelt | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 36.40 | 1:22.93 | |||||
7 | Victor Juhl Hansen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 38.43 | 1:23.75 | |||||
8 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.78 | 1:26.35 | |||||
9 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 37.81 | 1:27.78 | |||||
10 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.48 | 1:28.53 | |||||
11 | Simon Voldmester | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 42.40 | 1:29.11 | |||||
12 | Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | GTI | 41.25 | 1:30.58 | |||||
13 | Jens Krogh Hermansen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.37 | 1:30.99 | |||||
14 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.79 | 1:31.97 | |||||
15 | William Brix Søhoel | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.47 | 1:32.48 | |||||
16 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.66 | 1:33.42 | |||||
17 | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.89 | 1:33.60 | |||||
18 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 45.78 | 1:33.70 | |||||
19 | Martin Daniele | 2006 | Solrød Svømmeklub | 43.16 | 1:33.84 | |||||
20 | Marius Hedvang Segato | 2007 | GTI | 43.98 | 1:34.28 | |||||
21 | Magnus Gimsing Åhman | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 44.59 | 1:34.65 | |||||
22 | Valdemar Trærup | 2005 | Solrød Svømmeklub | 45.10 | 1:35.63 | |||||
23 | Mark Dimon | 2006 | GTI | 45.54 | 1:35.70 | |||||
24 | Asbjørn Brandt-Lassen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 46.91 | 1:35.85 | |||||
25 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.11 | 1:37.38 | |||||
26 | Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | GTI | 45.31 | 1:38.20 | |||||
27 | Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 45.18 | 1:38.21 | |||||
28 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.96 | 1:38.78 | |||||
29 | Konrad Funch Jensen | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.03 | 1:39.03 | |||||
30 | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.11 | 1:39.61 | |||||
31 | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | GTI | 43.85 | 1:39.68 | |||||
32 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.73 | 1:39.97 | |||||
33 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.85 | 1:40.18 | |||||
34 | Magne Riedel Pedersen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 45.26 | 1:40.32 | |||||
35 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.87 | 1:40.62 | |||||
36 | Rasmus Groule | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.71 | 1:40.90 | |||||
37 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 47.16 | 1:40.93 | |||||
37 | Ib Fang Wang | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.74 | 1:40.93 | |||||
39 | Victor Bjørneborg | 2007 | GTI | 51.12 | 1:41.98 | |||||
40 | Asbjørn Zeller | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.03 | 1:42.50 | |||||
41 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.97 | 1:42.61 | |||||
42 | William Hvid | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.93 | 1:43.01 | |||||
43 | Oscar Heinemann | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 50.22 | 1:43.84 | |||||
44 | August Juel Bragge | 2005 | Svømmeklubben Mk 31 | 49.30 | 1:45.48 | |||||
45 | David Bergmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.50 | 1:45.72 | |||||
46 | Simon Hasting Toft | 2006 | GTI | 46.26 | 1:46.47 | |||||
47 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 52.69 | 1:47.10 | |||||
48 | Alexander Gadeberg Buur | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.88 | 1:48.32 | |||||
49 | Rasmus Edske | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.21 | 1:48.75 | |||||
50 | Kalle Hannibal Nielsen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 53.80 | 1:50.54 | |||||
51 | Anton Wiuf | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.77 | 1:50.57 | |||||
52 | Ludvig Hedegaard | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 54.41 | 1:54.30 | |||||
53 | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:02.42 | 1:56.27 | |||||
54 | Sebastian Crone Larsen | 2008 | GTI | 52.66 | 1:59.14 | |||||
55 | Erik Sams | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 59.47 | 2:01.63 | |||||
56 | Villum Alstrøm | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.88 | 2:02.71 | |||||
57 | Nicky Kort | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:01.16 | 2:07.29 | |||||
58 | Philip Kriwat Petersen | 2007 | GTI | 1:02.80 | 2:11.94 | |||||
59 | Jonas Hennings Lindhardt | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.84 | 2:12.17 | |||||
- | Isak Ravn Øland | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Ej afsl. på ryg 50m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:02 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:25 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.53 | 1:16.90 | |||||
2 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.38 | 1:18.78 | |||||
3 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.41 | 1:20.26 | |||||
4 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.97 | 1:26.28 | |||||
5 | Ida Villemoes Poulsen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.32 | 1:30.61 | |||||
6 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 42.35 | 1:31.70 | |||||
7 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 42.50 | 1:32.02 | |||||
8 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.03 | 1:35.92 | |||||
9 | Sofie Larsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.66 | 1:39.64 | |||||
10 | Silje Nygaard Engedal | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 45.77 | 1:40.25 | |||||
11 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 45.68 | 1:41.64 | |||||
12 | Annika Frederiksen | 2007 | GTI | 47.70 | 1:42.35 | |||||
13 | Viola Brandt-Brofeldt | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 45.97 | 1:43.02 | |||||
14 | Caroline Hansen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 47.15 | 1:43.40 | |||||
15 | Sofie Emilie Lange | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.46 | 1:45.07 | |||||
16 | Charlotte Hjortshøj | 2006 | Solrød Svømmeklub | 47.14 | 1:45.76 | |||||
17 | Maja Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.58 | 1:46.23 | |||||
18 | Lucca Marie Byrholt | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.48 | 1:46.45 | |||||
19 | Nadia Walløe | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.29 | 1:46.92 | |||||
20 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 50.09 | 1:47.16 | |||||
21 | Lara Ghizzaui | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.46 | 1:47.91 | |||||
22 | Betty Bibeyron-Wara | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.69 | 1:51.04 | |||||
23 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 51.68 | 1:51.14 | |||||
24 | Kirsten Vedsted | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 51.35 | 1:52.28 | |||||
25 | Ella Stensgaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.75 | 1:54.12 | |||||
26 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrød Svømmeklub | 54.01 | 1:57.15 | |||||
27 | Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.06 | 1:58.24 | |||||
28 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 51.83 | 1:59.02 | |||||
29 | Vigga Jørgensen | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.55 | 1:59.30 | |||||
30 | Daniella Anderson | 2006 | Solrød Svømmeklub | 51.13 | 1:59.43 | |||||
31 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 54.95 | 1:59.51 | |||||
32 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 55.30 | 2:02.26 | |||||
33 | Louise Popp-Madsen | 2007 | GTI | 51.36 | 2:03.48 | |||||
34 | Laura Kaysfeld | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.02 | 2:03.72 | |||||
35 | Alvilde Gemmer Hanghøj | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 58.35 | 2:04.14 | |||||
36 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 58.38 | 2:09.07 | |||||
37 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 58.08 | 2:09.89 | |||||
38 | Emma Spang | 2006 | Solrød Svømmeklub | 1:01.96 | 2:10.28 | |||||
39 | Rosa Rank Solhart | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:01.23 | 2:10.73 | |||||
40 | Sarah Zargarov Hansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 58.67 | 2:11.16 | |||||
41 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:01.11 | 2:11.32 | |||||
42 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:01.87 | 2:17.28 | |||||
43 | Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:04.46 | 2:22.45 | |||||
44 | Esther Gammelgaard | 2007 | Solrød Svømmeklub | 1:08.56 | 2:30.49 | |||||
45 | Freya Valentin | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:00.07 | 2:33.78 | |||||
46 | Ella Boisen Tvermoes | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:07.50 | 2:34.90 | |||||
47 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 1:08.02 | 2:35.05 | |||||
48 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:15.34 | 2:44.91 | |||||
49 | Katrine Hermansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:18.20 | 2:54.08 | |||||
50 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 1:23.48 | 3:14.24 | |||||
- | Maja Lollike | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Lise H. V. Waarst | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Br.tag før fly v.75m | |||||
- | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Br.ben | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:25 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:46 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.17 | 1:13.93 | |||||
2 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.08 | 1:13.97 | |||||
3 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.40 | 1:14.43 | |||||
4 | Victor Juhl Hansen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 38.20 | 1:22.85 | |||||
5 | Christian Moefelt | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 38.50 | 1:24.04 | |||||
6 | William Brix Søhoel | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.10 | 1:25.53 | |||||
7 | Peter K. M. Petersen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 39.36 | 1:26.52 | |||||
8 | Frederik Rasmussen | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 39.86 | 1:29.69 | |||||
9 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.17 | 1:30.30 | |||||
10 | Emil Olsen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 40.06 | 1:30.45 | |||||
11 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 43.49 | 1:33.86 | |||||
12 | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.52 | 1:35.53 | |||||
13 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.01 | 1:35.75 | |||||
14 | Marius Hedvang Segato | 2007 | GTI | 42.80 | 1:36.94 | |||||
15 | Simon Hejbroch | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 43.22 | 1:37.81 | |||||
16 | Simon Voldmester | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.12 | 1:40.59 | |||||
17 | Martin Daniele | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.72 | 1:40.76 | |||||
18 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.46 | 1:41.10 | |||||
19 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.65 | 1:41.37 | |||||
20 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.87 | 1:42.19 | |||||
21 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.41 | 1:44.77 | |||||
22 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 48.79 | 1:45.20 | |||||
23 | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | GTI | 46.76 | 1:45.25 | |||||
24 | Valdemar Trærup | 2005 | Solrød Svømmeklub | 48.99 | 1:45.75 | |||||
25 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.57 | 1:45.89 | |||||
26 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.12 | 1:46.03 | |||||
27 | Jens Krogh Hermansen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 49.17 | 1:46.47 | |||||
28 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 50.23 | 1:46.69 | |||||
29 | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.60 | 1:47.66 | |||||
30 | Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | GTI | 50.48 | 1:47.72 | |||||
31 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.12 | 1:48.14 | |||||
32 | Rasmus Groule | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.09 | 1:51.96 | |||||
33 | William Hvid | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.04 | 1:52.61 | |||||
34 | Jonas Lykke Hergaard | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 50.39 | 1:52.87 | |||||
35 | Magnus Gimsing Åhman | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.37 | 1:54.73 | |||||
36 | Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | GTI | 50.71 | 1:55.32 | |||||
37 | Mark Dimon | 2006 | GTI | 52.50 | 1:55.71 | |||||
38 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.78 | 1:56.11 | |||||
39 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 53.68 | 1:57.09 | |||||
40 | Konrad Funch Jensen | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.44 | 2:00.22 | |||||
41 | Asbjørn Zeller | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.35 | 2:02.73 | |||||
42 | Isak Ravn Øland | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 57.32 | 2:04.06 | |||||
43 | Simon Hasting Toft | 2006 | GTI | 57.46 | 2:04.94 | |||||
44 | Victor Bjørneborg | 2007 | GTI | 56.27 | 2:07.15 | |||||
45 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 58.91 | 2:08.95 | |||||
46 | Rasmus Edske | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:02.38 | 2:11.29 | |||||
47 | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:03.22 | 2:17.91 | |||||
48 | Oscar Heinemann | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:04.75 | 2:20.82 | |||||
49 | Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | GTI | 1:06.72 | 2:26.06 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:46 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:30 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.21 | 1:20.03 | |||||
2 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.39 | 1:20.68 | |||||
3 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.56 | 1:21.84 | |||||
4 | Ida Villemoes Poulsen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.19 | 1:24.34 | |||||
5 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 42.87 | 1:27.73 | |||||
6 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.33 | 1:27.88 | |||||
7 | Silje Nygaard Engedal | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.95 | 1:27.98 | |||||
8 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.17 | 1:29.90 | |||||
9 | Sofie Emilie Lange | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 43.24 | 1:31.28 | |||||
10 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 45.54 | 1:32.34 | |||||
11 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrød Svømmeklub | 43.85 | 1:32.41 | |||||
12 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 45.11 | 1:32.75 | |||||
13 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.62 | 1:33.56 | |||||
14 | Sofie Larsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.69 | 1:33.64 | |||||
15 | Lise H. V. Waarst | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.70 | 1:34.07 | |||||
16 | Charlotte Hjortshøj | 2006 | Solrød Svømmeklub | 46.79 | 1:34.17 | |||||
17 | Viola Brandt-Brofeldt | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 46.74 | 1:34.34 | |||||
18 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 46.06 | 1:34.59 | |||||
19 | Annika Frederiksen | 2007 | GTI | 47.12 | 1:35.80 | |||||
20 | Nadia Walløe | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 46.67 | 1:36.15 | |||||
21 | Ella Stensgaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.94 | 1:36.22 | |||||
22 | Maja Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.11 | 1:37.14 | |||||
23 | Betty Bibeyron-Wara | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.96 | 1:37.66 | |||||
24 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 48.33 | 1:38.19 | |||||
25 | Caroline Hansen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.51 | 1:39.27 | |||||
26 | Signe Schnabelrauch | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 46.73 | 1:39.91 | |||||
27 | Lucca Marie Byrholt | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.49 | 1:40.11 | |||||
28 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.85 | 1:40.71 | |||||
29 | Daniella Anderson | 2006 | Solrød Svømmeklub | 49.64 | 1:41.50 | |||||
30 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 51.70 | 1:42.72 | |||||
31 | Kirsten Vedsted | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 50.18 | 1:42.90 | |||||
32 | Vigga Jørgensen | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.27 | 1:43.12 | |||||
33 | Lara Ghizzaui | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.19 | 1:43.21 | |||||
34 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 50.46 | 1:43.33 | |||||
35 | Aimée Overby Traberg | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.28 | 1:43.65 | |||||
36 | Emma Spang | 2006 | Solrød Svømmeklub | 51.57 | 1:44.97 | |||||
37 | Amalie Møller | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 50.66 | 1:45.11 | |||||
38 | Aya Malling | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 49.33 | 1:45.42 | |||||
39 | Alvilde Gemmer Hanghøj | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.65 | 1:46.55 | |||||
40 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 51.20 | 1:47.44 | |||||
41 | Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 51.69 | 1:47.46 | |||||
42 | Ellen Lyse | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 51.22 | 1:47.74 | |||||
43 | Freya Valentin | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 52.91 | 1:48.70 | |||||
44 | Andrea Busk Strodtmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.51 | 1:49.13 | |||||
45 | Maja Hansen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 53.41 | 1:50.08 | |||||
46 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.84 | 1:50.10 | |||||
47 | Clara Vestergaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.04 | 1:50.22 | |||||
48 | Mathilde Bremer Sørensen | 2006 | GTI | 1:51.47 | ||||||
49 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.38 | 1:51.89 | |||||
50 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.96 | 1:52.61 | |||||
51 | Rosa Rank Solhart | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 56.19 | 1:53.33 | |||||
52 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrød Svømmeklub | 55.52 | 1:53.42 | |||||
53 | Esther Gammelgaard | 2007 | Solrød Svømmeklub | 56.62 | 1:54.62 | |||||
54 | Fiona Lei Byrne | 2007 | GTI | 56.63 | 1:54.77 | |||||
55 | Caroline Bjerre | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.00 | 1:55.64 | |||||
56 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 55.39 | 1:55.66 | |||||
57 | Thilde Gammelvind | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 58.05 | 1:55.86 | |||||
58 | Laura Kaysfeld | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:55.92 | ||||||
59 | Esther Lærke Lund Cliff | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 58.32 | 1:56.62 | |||||
60 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 55.19 | 1:57.19 | |||||
61 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 55.21 | 1:58.53 | |||||
62 | Maya Jacobsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.49 | 1:58.83 | |||||
63 | Josephine S. Christensen | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 59.92 | 2:00.30 | |||||
64 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | GTI | 58.82 | 2:01.47 | |||||
65 | Ella Boisen Tvermoes | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 57.66 | 2:01.72 | |||||
66 | Emma Kestenholz | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:04.41 | 2:03.54 | |||||
67 | Sarah Zargarov Hansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 59.26 | 2:05.09 | |||||
68 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:01.73 | 2:06.66 | |||||
69 | Caroline Hedetoft-Winther | 2008 | GTI | 59.91 | 2:07.02 | |||||
70 | Isabell Fischer | 2007 | GTI | 2:07.14 | ||||||
71 | Sally M. Dalfoss Siggaard | 2008 | GTI | 1:01.64 | 2:09.13 | |||||
72 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:07.85 | 2:13.98 | |||||
73 | Katrine Hermansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:09.60 | 2:21.46 | |||||
74 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 1:09.93 | 2:28.43 | |||||
- | Ella Trøstrup | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | DNS | ||||||
- | Maja Lollike | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | DSQ | ej for.bev v75m. | |||||
- | Frederikke Dyrby Pedersen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Ej fort.bev.v.75m. | |||||
- | Isabell Biensø-Olsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | sv på mave v.75 | |||||
- | Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Ej forts. bev 75 m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:30 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:04 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.44 | 1:14.97 | |||||
2 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.67 | 1:19.15 | |||||
3 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.56 | 1:19.28 | |||||
4 | Jonathan Skadhauge | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 38.58 | 1:21.18 | |||||
5 | Sune Vergmann | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 39.26 | 1:21.79 | |||||
6 | Jens Krogh Hermansen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.44 | 1:25.19 | |||||
7 | Victor Juhl Hansen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.11 | 1:25.42 | |||||
8 | Christian Moefelt | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.60 | 1:25.68 | |||||
9 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.06 | 1:26.37 | |||||
10 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.58 | 1:27.08 | |||||
11 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.40 | 1:28.68 | |||||
12 | Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | GTI | 46.44 | 1:31.01 | |||||
13 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.25 | 1:32.00 | |||||
14 | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | GTI | 47.14 | 1:32.26 | |||||
15 | Valdemar Trærup | 2005 | Solrød Svømmeklub | 46.40 | 1:32.55 | |||||
16 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.63 | 1:32.83 | |||||
17 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.31 | 1:32.95 | |||||
18 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 44.88 | 1:33.19 | |||||
19 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.07 | 1:33.80 | |||||
20 | Magnus Gimsing Åhman | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.37 | 1:34.59 | |||||
21 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.39 | 1:34.64 | |||||
22 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.35 | 1:34.65 | |||||
23 | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.95 | 1:35.12 | |||||
24 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.87 | 1:35.53 | |||||
25 | Mark Dimon | 2006 | GTI | 48.76 | 1:35.59 | |||||
26 | David Bergmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 45.22 | 1:35.93 | |||||
27 | Marius Hedvang Segato | 2007 | GTI | 49.29 | 1:36.80 | |||||
28 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.65 | 1:36.95 | |||||
29 | William Hvid | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.61 | 1:37.44 | |||||
30 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.61 | 1:37.54 | |||||
31 | Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.20 | 1:37.89 | |||||
32 | Anton Wiuf | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.44 | 1:39.67 | |||||
33 | Simon Hasting Toft | 2006 | GTI | 48.72 | 1:39.80 | |||||
34 | Konrad Funch Jensen | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.34 | 1:39.97 | |||||
35 | William Brix Søhoel | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.29 | 1:40.36 | |||||
36 | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.42 | 1:40.93 | |||||
37 | Ib Fang Wang | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.96 | 1:41.10 | |||||
38 | Asbjørn Brandt-Lassen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 50.23 | 1:41.83 | |||||
39 | Magne Riedel Pedersen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.34 | 1:41.93 | |||||
40 | Rasmus Groule | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.30 | 1:42.31 | |||||
41 | Alexander Gadeberg Buur | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.27 | 1:43.52 | |||||
42 | Sebastian Nymark-Jensen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 50.14 | 1:44.41 | |||||
43 | Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | GTI | 52.45 | 1:45.29 | |||||
44 | Rasmus Edske | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 51.06 | 1:45.61 | |||||
45 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 51.12 | 1:46.09 | |||||
46 | Asbjørn Zeller | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.01 | 1:46.32 | |||||
47 | Victor Bjørneborg | 2007 | GTI | 51.81 | 1:47.77 | |||||
48 | Oscar Heinemann | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.35 | 1:49.98 | |||||
49 | Kalle Hannibal Nielsen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 53.86 | 1:51.35 | |||||
50 | Erik Sams | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.54 | 1:53.64 | |||||
51 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 56.48 | 1:53.97 | |||||
52 | Villum Alstrøm | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.48 | 1:54.33 | |||||
53 | Alfred Nielsen-Bentholm | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.49 | 1:55.97 | |||||
54 | Sebastian Crone Larsen | 2008 | GTI | 1:56.29 | ||||||
55 | August Juel Bragge | 2005 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.04 | 1:57.73 | |||||
56 | William Zuk Rasmussen | 2008 | GTI | 57.80 | 1:57.82 | |||||
57 | Nicky Kort | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:05.01 | 2:05.60 | |||||
58 | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 59.35 | 2:06.00 | |||||
59 | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 2:07.57 | ||||||
59 | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.82 | 2:07.57 | |||||
60 | Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | GTI | 1:03.38 | 2:09.20 | |||||
61 | Otto Dahl Thomsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:02.67 | 2:10.65 | |||||
62 | Jonas Hennings Lindhardt | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 2:21.56 | ||||||
63 | Gustav Keldsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:08.12 | 2:23.68 | |||||
64 | Holger Larsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:10.79 | 2:26.17 | |||||
- | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DNS | ||||||
- | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.82 | DNS | |||||
- | Isak Ravn Øland | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Ej fort.bev.v.25m. | |||||
- | Ludvig Hedegaard | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | DSQ | Ej fort.bev.v75m. | |||||
- | Martin Daniele | 2006 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Ej fort.bev.v50m. | |||||
- | Simon Voldmester | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | DSQ | Ej for.bev.v.75m. | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:04 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:33 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.69 | 1:25.81 | |||||
2 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.70 | 1:29.02 | |||||
3 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.89 | 1:31.97 | |||||
4 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.39 | 1:32.83 | |||||
5 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.36 | 1:33.07 | |||||
6 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrød Svømmeklub | 44.38 | 1:33.90 | |||||
7 | Ida Villemoes Poulsen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 45.53 | 1:34.92 | |||||
8 | Lara Ghizzaui | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.11 | 1:38.94 | |||||
9 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrød Svømmeklub | 47.84 | 1:40.37 | |||||
10 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 47.15 | 1:40.66 | |||||
11 | Sofie Emilie Lange | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.57 | 1:41.46 | |||||
12 | Annika Frederiksen | 2007 | GTI | 49.15 | 1:42.25 | |||||
13 | Emma Haagen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 48.92 | 1:42.63 | |||||
14 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.25 | 1:42.97 | |||||
15 | Silje Nygaard Engedal | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 51.13 | 1:47.44 | |||||
16 | Sofie Larsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.99 | 1:48.00 | |||||
17 | Ella Stensgaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.60 | 1:50.54 | |||||
18 | Betty Bibeyron-Wara | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 52.32 | 1:50.69 | |||||
19 | Charlotte Hjortshøj | 2006 | Solrød Svømmeklub | 52.38 | 1:52.85 | |||||
20 | Daniella Anderson | 2006 | Solrød Svømmeklub | 50.76 | 1:52.86 | |||||
21 | Caroline Hansen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 54.88 | 1:53.01 | |||||
22 | Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.71 | 1:53.35 | |||||
23 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 54.06 | 1:53.94 | |||||
24 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrød Svømmeklub | 53.84 | 1:54.87 | |||||
25 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 56.11 | 1:55.72 | |||||
26 | Lucca Marie Byrholt | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 56.78 | 1:55.79 | |||||
27 | Lise H. V. Waarst | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.66 | 1:56.58 | |||||
28 | Hanna Rørbech | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 54.43 | 1:56.78 | |||||
29 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.40 | 1:56.80 | |||||
30 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 54.94 | 1:57.47 | |||||
31 | Maja Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 56.09 | 1:57.68 | |||||
32 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 55.66 | 1:57.84 | |||||
33 | Nadia Walløe | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.72 | 1:58.06 | |||||
34 | Viola Brandt-Brofeldt | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.69 | 1:58.72 | |||||
35 | Rosa Cornelia Barrisøe | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 55.91 | 1:58.84 | |||||
36 | Fiona Lei Byrne | 2007 | GTI | 56.62 | 1:59.22 | |||||
37 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 57.16 | 2:00.42 | |||||
38 | Josephine S. Christensen | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:00.18 | 2:00.70 | |||||
39 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 58.24 | 2:01.33 | |||||
40 | Frederikke Dyrby Pedersen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.07 | 2:02.23 | |||||
41 | Amalie Møller | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 57.70 | 2:02.46 | |||||
42 | Kirsten Vedsted | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.88 | 2:02.67 | |||||
43 | Laura Kaysfeld | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 58.56 | 2:02.86 | |||||
44 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 59.76 | 2:03.17 | |||||
45 | Aimée Overby Traberg | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 58.58 | 2:04.05 | |||||
46 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 59.92 | 2:04.39 | |||||
47 | Emma Spang | 2006 | Solrød Svømmeklub | 1:01.60 | 2:06.31 | |||||
48 | Freya Valentin | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:00.36 | 2:06.58 | |||||
49 | Alvilde Gemmer Hanghøj | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:02.22 | 2:07.06 | |||||
50 | Rosa Rank Solhart | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:00.17 | 2:07.29 | |||||
51 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 59.18 | 2:07.55 | |||||
52 | Ella Boisen Tvermoes | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:00.35 | 2:07.56 | |||||
53 | Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:00.61 | 2:07.57 | |||||
54 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 59.35 | 2:08.70 | |||||
55 | Vigga Jørgensen | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:02.71 | 2:08.99 | |||||
56 | Esther Lærke Lund Cliff | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:02.53 | 2:11.01 | |||||
57 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 1:02.19 | 2:12.38 | |||||
58 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | GTI | 1:01.90 | 2:13.15 | |||||
59 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 1:04.08 | 2:14.12 | |||||
60 | Julie Bruun | 2008 | GTI | 1:03.74 | 2:14.19 | |||||
61 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 1:03.64 | 2:14.44 | |||||
62 | Ellen Lyse | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:04.68 | 2:15.71 | |||||
63 | Andrea Busk Strodtmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:04.76 | 2:15.88 | |||||
64 | Caroline Hedetoft-Winther | 2008 | GTI | 1:03.90 | 2:16.93 | |||||
65 | Esther Gammelgaard | 2007 | Solrød Svømmeklub | 1:04.44 | 2:17.60 | |||||
66 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:06.06 | 2:17.63 | |||||
67 | Clara Vestergaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:06.80 | 2:17.70 | |||||
68 | Emma Kestenholz | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:05.63 | 2:20.07 | |||||
69 | Sarah Zargarov Hansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:06.73 | 2:21.38 | |||||
70 | Isabell Fischer | 2007 | GTI | 1:05.96 | 2:23.35 | |||||
71 | Maya Jacobsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:07.66 | 2:25.81 | |||||
72 | Emily Kampmann Nielsen | 2007 | GTI | 1:07.55 | 2:25.98 | |||||
73 | Thilde Gammelvind | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:12.29 | 2:32.75 | |||||
74 | Isabella Høj Johansen | 2008 | GTI | 1:14.99 | 2:37.42 | |||||
75 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:25.40 | 2:55.49 | |||||
76 | Katrine Hermansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 1:27.45 | 3:02.85 | |||||
- | Maja Lollike | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Anna Piao Bergendorff | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Aya Malling | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Ej samt.berø.v.50m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 14:12 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.05 | 1:25.89 | |||||
2 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.61 | 1:28.61 | |||||
3 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.97 | 1:31.87 | |||||
4 | Simon Hejbroch | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 42.69 | 1:32.55 | |||||
5 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.09 | 1:32.72 | |||||
6 | Peter K. M. Petersen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 45.03 | 1:33.45 | |||||
7 | Jonathan Skadhauge | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 45.88 | 1:38.09 | |||||
8 | Frederik Rasmussen | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 47.85 | 1:39.43 | |||||
9 | Christian Moefelt | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.99 | 1:41.61 | |||||
10 | Asbjørn Brandt-Lassen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.15 | 1:42.86 | |||||
11 | Simon Voldmester | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.67 | 1:44.70 | |||||
12 | Victor Juhl Hansen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 51.22 | 1:44.78 | |||||
13 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 49.49 | 1:45.10 | |||||
14 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 50.32 | 1:46.39 | |||||
15 | Mark Dimon | 2006 | GTI | 51.30 | 1:46.55 | |||||
16 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.06 | 1:47.87 | |||||
17 | Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | GTI | 53.00 | 1:49.49 | |||||
18 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 49.74 | 1:49.82 | |||||
19 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.14 | 1:50.00 | |||||
20 | Rasmus Groule | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:50.48 | ||||||
21 | Ib Fang Wang | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.92 | 1:50.50 | |||||
22 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.61 | 1:50.81 | |||||
23 | Valdemar Trærup | 2005 | Solrød Svømmeklub | 53.45 | 1:51.13 | |||||
24 | Asbjørn Zeller | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.90 | 1:51.21 | |||||
25 | Jens Krogh Hermansen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 54.28 | 1:53.82 | |||||
25 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.03 | 1:53.82 | |||||
27 | Magnus Gimsing Åhman | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.65 | 1:54.04 | |||||
28 | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 54.73 | 1:54.34 | |||||
29 | David Bergmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.28 | 1:55.46 | |||||
30 | Jonas Lykke Hergaard | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 55.54 | 1:56.20 | |||||
31 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.70 | 1:56.24 | |||||
32 | William Brix Søhoel | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 55.89 | 1:56.91 | |||||
33 | Victor Bjørneborg | 2007 | GTI | 53.41 | 1:56.93 | |||||
34 | Rasmus Edske | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 57.09 | 1:57.03 | |||||
35 | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.91 | 1:57.28 | |||||
35 | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 55.44 | 1:57.28 | |||||
37 | Marius Hedvang Segato | 2007 | GTI | 56.87 | 1:58.13 | |||||
38 | Martin Daniele | 2006 | Solrød Svømmeklub | 56.61 | 1:58.79 | |||||
39 | Isak Ravn Øland | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 58.69 | 1:59.71 | |||||
40 | Alfred Nielsen-Bentholm | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 57.89 | 2:01.01 | |||||
41 | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | GTI | 56.22 | 2:01.35 | |||||
42 | Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | GTI | 57.74 | 2:01.44 | |||||
43 | William Hvid | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.91 | 2:01.63 | |||||
44 | Ludvig Hedegaard | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 57.45 | 2:01.84 | |||||
45 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 58.09 | 2:02.80 | |||||
46 | August Juel Bragge | 2005 | Svømmeklubben Mk 31 | 56.81 | 2:03.51 | |||||
47 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 59.24 | 2:03.54 | |||||
48 | Konrad Funch Jensen | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:00.82 | 2:03.70 | |||||
49 | Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 59.20 | 2:04.70 | |||||
50 | Magne Riedel Pedersen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 59.16 | 2:05.05 | |||||
51 | Anton Wiuf | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:00.86 | 2:05.40 | |||||
52 | Oscar Heinemann | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 58.58 | 2:06.42 | |||||
53 | Kalle Hannibal Nielsen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:00.30 | 2:06.73 | |||||
54 | Simon Hasting Toft | 2006 | GTI | 1:01.33 | 2:08.28 | |||||
55 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.29 | 2:08.38 | |||||
56 | Erik Sams | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:05.56 | 2:15.05 | |||||
57 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:05.02 | 2:15.39 | |||||
58 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 1:02.58 | 2:15.66 | |||||
59 | Villum Alstrøm | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:07.77 | 2:19.34 | |||||
60 | Alex Leander Dabelsteen | 2006 | GTI | 1:06.67 | 2:19.48 | |||||
61 | Philip Kriwat Petersen | 2007 | GTI | 1:01.18 | 2:19.97 | |||||
62 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.99 | 2:20.36 | |||||
63 | Jonas Hennings Lindhardt | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:17.97 | 2:53.31 | |||||
- | Alexander Gadeberg Buur | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | DSQ | Ej samt.berør.v.25m | |||||
- | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Ej samt.berør v.50 m | |||||
- | Nicky Kort | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Ej samt.berør v.100 | |||||
- | Sebastian Nymark-Jensen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | DSQ | Tyvstart | |||||
- | William F. Pilgaard | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | DSQ | Ej samt berør v.75m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:12 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 14:35 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.42 | 1:08.90 | |||||
2 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.81 | 1:10.85 | |||||
3 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 37.58 | 1:16.01 | |||||
4 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 37.05 | 1:16.14 | |||||
5 | Silje Nygaard Engedal | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 37.36 | 1:16.87 | |||||
6 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrød Svømmeklub | 36.73 | 1:16.88 | |||||
7 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.29 | 1:17.45 | |||||
7 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.76 | 1:17.45 | |||||
9 | Charlotte Hjortshøj | 2006 | Solrød Svømmeklub | 36.55 | 1:17.88 | |||||
10 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 38.08 | 1:18.38 | |||||
11 | Ida Villemoes Poulsen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 37.42 | 1:18.78 | |||||
12 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrød Svømmeklub | 38.04 | 1:20.17 | |||||
13 | Annika Frederiksen | 2007 | GTI | 40.08 | 1:21.93 | |||||
14 | Sofie Larsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.99 | 1:23.41 | |||||
15 | Signe Schnabelrauch | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 39.39 | 1:23.64 | |||||
16 | Sofie Emilie Lange | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.68 | 1:23.67 | |||||
17 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 40.75 | 1:24.39 | |||||
18 | Daniella Anderson | 2006 | Solrød Svømmeklub | 38.98 | 1:24.49 | |||||
19 | Lucca Marie Byrholt | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 40.68 | 1:24.89 | |||||
20 | Viola Brandt-Brofeldt | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 38.78 | 1:24.98 | |||||
21 | Caroline Hansen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 40.38 | 1:25.24 | |||||
22 | Lise H. V. Waarst | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.40 | 1:25.98 | |||||
23 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 41.31 | 1:26.02 | |||||
24 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrød Svømmeklub | 41.61 | 1:26.26 | |||||
25 | Frederikke Dyrby Pedersen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 41.26 | 1:26.47 | |||||
26 | Nadia Walløe | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 40.38 | 1:26.64 | |||||
27 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 41.05 | 1:27.08 | |||||
28 | Maja Andersen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.06 | 1:27.10 | |||||
29 | Betty Bibeyron-Wara | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 41.42 | 1:29.41 | |||||
30 | Lara Ghizzaui | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.59 | 1:29.52 | |||||
31 | Ella Stensgaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 42.98 | 1:29.90 | |||||
32 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 43.26 | 1:30.67 | |||||
33 | Vigga Jørgensen | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.21 | 1:32.29 | |||||
34 | Louise Popp-Madsen | 2007 | GTI | 43.43 | 1:33.43 | |||||
35 | Maja Hansen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 45.42 | 1:34.30 | |||||
36 | Fiona Lei Byrne | 2007 | GTI | 44.48 | 1:34.63 | |||||
37 | Kirsten Vedsted | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 45.77 | 1:34.74 | |||||
38 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 45.23 | 1:35.09 | |||||
39 | Aya Malling | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 45.29 | 1:35.91 | |||||
40 | Mathilde Bremer Sørensen | 2006 | GTI | 46.93 | 1:36.11 | |||||
41 | Emma Spang | 2006 | Solrød Svømmeklub | 45.19 | 1:36.13 | |||||
42 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 44.16 | 1:36.92 | |||||
43 | Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.17 | 1:38.51 | |||||
44 | Caroline Bjerre | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 47.49 | 1:38.82 | |||||
45 | Alvilde Gemmer Hanghøj | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 48.80 | 1:39.21 | |||||
46 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.66 | 1:39.31 | |||||
47 | Esther Gammelgaard | 2007 | Solrød Svømmeklub | 49.85 | 1:39.93 | |||||
48 | Ellen Lyse | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 47.74 | 1:40.21 | |||||
49 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 48.89 | 1:41.52 | |||||
50 | Freya Valentin | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.42 | 1:41.80 | |||||
51 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.26 | 1:41.83 | |||||
52 | Laura Kaysfeld | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 46.57 | 1:42.13 | |||||
53 | Aimée Overby Traberg | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.79 | 1:42.61 | |||||
54 | Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 48.24 | 1:43.04 | |||||
55 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.61 | 1:43.69 | |||||
56 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 49.10 | 1:43.71 | |||||
57 | Esther Lærke Lund Cliff | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.71 | 1:44.61 | |||||
58 | Emma Kestenholz | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 53.26 | 1:45.89 | |||||
59 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 51.93 | 1:46.26 | |||||
60 | Thilde Gammelvind | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 49.01 | 1:46.36 | |||||
61 | Maya Jacobsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 50.19 | 1:46.45 | |||||
62 | Rosa Rank Solhart | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 49.10 | 1:46.85 | |||||
63 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 50.67 | 1:47.09 | |||||
64 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.49 | 1:48.06 | |||||
65 | Andrea Busk Strodtmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.08 | 1:48.24 | |||||
66 | Clara Vestergaard | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.08 | 1:48.58 | |||||
67 | Jasmin Freja Hansen Ünal | 2007 | GTI | 51.91 | 1:49.13 | |||||
68 | Sally M. Dalfoss Siggaard | 2008 | GTI | 50.47 | 1:49.72 | |||||
69 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | GTI | 50.66 | 1:49.94 | |||||
70 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | 51.92 | 1:54.40 | |||||
71 | Sarah Zargarov Hansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.65 | 1:54.92 | |||||
72 | Ella Boisen Tvermoes | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 53.18 | 1:55.72 | |||||
73 | Josephine S. Christensen | 2009 | Hovedstadens Svømmeklub | 53.33 | 1:55.78 | |||||
74 | Caroline Hedetoft-Winther | 2008 | GTI | 53.71 | 1:58.49 | |||||
75 | Katrine Hermansen | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 59.30 | 2:09.60 | |||||
76 | Monique Haack | 2009 | Solrød Svømmeklub | 1:05.47 | 2:16.51 | |||||
77 | Isabell Biensø-Olsen | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:03.17 | 2:19.96 | |||||
78 | Ella Trøstrup | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:07.78 | 2:25.67 | |||||
- | Maja Lollike | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:35 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 15:02 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 32.99 | 1:08.01 | |||||
2 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.08 | 1:08.55 | |||||
3 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.65 | 1:09.03 | |||||
4 | Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.30 | 1:11.61 | |||||
5 | Victor Juhl Hansen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 34.98 | 1:12.92 | |||||
6 | Christian Moefelt | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 35.04 | 1:13.70 | |||||
7 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 35.05 | 1:15.83 | |||||
8 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 37.56 | 1:16.11 | |||||
9 | Valdemar Trærup | 2005 | Solrød Svømmeklub | 35.81 | 1:16.29 | |||||
10 | Jens Krogh Hermansen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 37.19 | 1:18.58 | |||||
11 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.18 | 1:19.87 | |||||
12 | Mark Dimon | 2006 | GTI | 38.92 | 1:20.41 | |||||
13 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 38.21 | 1:20.55 | |||||
14 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.43 | 1:21.83 | |||||
15 | Emil Olsen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 39.01 | 1:22.02 | |||||
16 | Magnus Gimsing Åhman | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.90 | 1:22.97 | |||||
17 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 39.77 | 1:23.02 | |||||
18 | Nicolai Østergaard Hansen | 2007 | GTI | 39.53 | 1:23.09 | |||||
19 | Simon Voldmester | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 39.16 | 1:23.13 | |||||
20 | Marius Hedvang Segato | 2007 | GTI | 42.53 | 1:23.23 | |||||
21 | Victor Bjørneborg | 2007 | GTI | 38.78 | 1:23.62 | |||||
22 | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | GTI | 40.90 | 1:23.88 | |||||
23 | David Bergmann | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 39.83 | 1:24.22 | |||||
24 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.96 | 1:24.62 | |||||
25 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 41.63 | 1:25.32 | |||||
26 | Sebastian Nymark-Jensen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 39.91 | 1:25.59 | |||||
27 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.00 | 1:25.64 | |||||
28 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.52 | 1:25.68 | |||||
29 | Martin Daniele | 2006 | Solrød Svømmeklub | 41.54 | 1:25.73 | |||||
30 | Nikolaj Nielsen | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.07 | 1:25.97 | |||||
31 | William Brix Søhoel | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 41.07 | 1:26.26 | |||||
32 | William F. Pilgaard | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 42.69 | 1:26.78 | |||||
33 | Konrad Funch Jensen | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 42.11 | 1:27.40 | |||||
34 | Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | GTI | 41.69 | 1:27.83 | |||||
35 | William Hvid | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.66 | 1:27.90 | |||||
36 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 41.78 | 1:28.19 | |||||
37 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.83 | 1:28.43 | |||||
38 | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 41.43 | 1:28.53 | |||||
39 | Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 42.67 | 1:29.98 | |||||
40 | Magne Riedel Pedersen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 42.43 | 1:30.56 | |||||
41 | Asbjørn Brandt-Lassen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 42.05 | 1:31.05 | |||||
42 | Ib Fang Wang | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 43.73 | 1:31.98 | |||||
43 | August Juel Bragge | 2005 | Svømmeklubben Mk 31 | 43.65 | 1:32.47 | |||||
44 | Rasmus Edske | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 44.27 | 1:33.13 | |||||
45 | Isak Ravn Øland | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 42.34 | 1:33.56 | |||||
46 | Asbjørn Zeller | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 45.29 | 1:35.62 | |||||
47 | Oscar Heinemann | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.10 | 1:36.50 | |||||
48 | Alexander Gadeberg Buur | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 46.39 | 1:36.56 | |||||
49 | Kalle Hannibal Nielsen | 2006 | Svømmeklubben Mk 31 | 45.99 | 1:36.71 | |||||
50 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Solrød Svømmeklub | 46.38 | 1:37.35 | |||||
51 | Rasmus Groule | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.30 | 1:37.58 | |||||
52 | Ludvig Hedegaard | 2007 | Hovedstadens Svømmeklub | 50.47 | 1:38.73 | |||||
53 | Alex Leander Dabelsteen | 2006 | GTI | 47.02 | 1:39.33 | |||||
54 | Anton Wiuf | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 47.36 | 1:39.59 | |||||
55 | Simon Hasting Toft | 2006 | GTI | 46.18 | 1:39.79 | |||||
56 | Jonas Hennings Lindhardt | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 47.96 | 1:40.56 | |||||
57 | Alfred Nielsen-Bentholm | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 48.68 | 1:42.12 | |||||
58 | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 47.84 | 1:42.57 | |||||
59 | William Zuk Rasmussen | 2008 | GTI | 49.63 | 1:45.37 | |||||
60 | Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | GTI | 49.69 | 1:50.09 | |||||
61 | Nicky Kort | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 52.60 | 1:54.26 | |||||
62 | Philip Kriwat Petersen | 2007 | GTI | 57.84 | 2:03.77 | |||||
63 | Villum Alstrøm | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 59.01 | 2:04.81 | |||||
64 | Holger Larsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 58.80 | 2:07.39 | |||||
65 | Otto Dahl Thomsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | 1:01.79 | 2:13.22 | |||||
66 | Erik Sams | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 1:06.30 | 2:14.08 | |||||
- | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DNS | ||||||
- | Nathan Kongstad | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | DNS | ||||||
- | Gustav Keldsen | 2008 | Svømmeklubben Mk 31 | DNF | ||||||
- | Frederik Vestergaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Sebastian Crone Larsen | 2008 | GTI | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:02 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 15:28 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sprinter Tanter | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:25.25 | ||||||
Sarah Gudme | 2007 | 38.73 | 38.73 | |||||||
Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | 38.59 | 1:17.32 | |||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | 35.11 | 1:52.43 | |||||||
Anna Andersen | 2007 | 32.82 | 2:25.25 | |||||||
2 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:39.01 | ||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 40.74 | 40.74 | |||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | 43.42 | 1:24.16 | |||||||
Sofie Emilie Lange | 2007 | 39.51 | 2:03.67 | |||||||
Lise H. V. Waarst | 2007 | 35.34 | 2:39.01 | |||||||
3 | Solrød 1 | 0 | Solrød Svømmeklub | 2:39.98 | ||||||
Mathilde Holm Villadsen | 2006 | 40.89 | 40.89 | |||||||
Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | 44.20 | 1:25.09 | |||||||
Caroline Rygaard Hansen | 2006 | 40.06 | 2:05.15 | |||||||
Charlotte Hjortshøj | 2006 | 34.83 | 2:39.98 | |||||||
4 | Solrød 2 | 0 | Solrød Svømmeklub | 2:54.22 | ||||||
Amanda Liechti | 2008 | 45.27 | 45.27 | |||||||
Daniella Anderson | 2006 | 50.97 | 1:36.24 | |||||||
Jaqueline Haack | 2006 | 41.19 | 2:17.43 | |||||||
Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | 36.79 | 2:54.22 | |||||||
5 | Mk31 Piger 1 | 2007 | Svømmeklubben Mk 31 | 3:02.21 | ||||||
Ella Emilia Soelberg | 2007 | 44.37 | 44.37 | |||||||
Regitze Wojtaszewski | 2007 | 53.08 | 1:37.45 | |||||||
Nadia Walløe | 2007 | 47.21 | 2:24.66 | |||||||
Caroline Hansen | 2007 | 37.55 | 3:02.21 | |||||||
6 | Forårsrullerne | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 3:08.98 | ||||||
Isabella M. Madsen | 2007 | 46.74 | 46.74 | |||||||
Maja Hansen | 2006 | 56.45 | 1:43.19 | |||||||
Signe Schnabelrauch | 2006 | 42.08 | 2:25.27 | |||||||
Amalie Møller | 2007 | 43.71 | 3:08.98 | |||||||
7 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2008 | Gladsaxe Svømmeklub | 3:26.84 | ||||||
Laura Kaysfeld | 2007 | 53.28 | 53.28 | |||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 57.14 | 1:50.42 | |||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | 55.83 | 2:46.25 | |||||||
Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | 40.59 | 3:26.84 | |||||||
8 | Gsc Aspirant Piger 3 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 3:32.31 | ||||||
Sigrid Mygind | 2008 | 50.41 | 50.41 | |||||||
Sarah Zargarov Hansen | 2008 | 1:04.10 | 1:54.51 | |||||||
Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | 55.46 | 2:49.97 | |||||||
Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | 42.34 | 3:32.31 | |||||||
9 | Hovedstadens T3 Piger X | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:34.36 | ||||||
Clara Vestergaard | 2008 | 52.60 | 52.60 | |||||||
Christiane Dreyer Riis | 2009 | 51.26 | 1:43.86 | |||||||
Thilde Gammelvind | 2008 | 1:04.22 | 2:48.08 | |||||||
Aimée Overby Traberg | 2009 | 46.28 | 3:34.36 | |||||||
10 | Hovedstadens T3 Piger Y | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:42.18 | ||||||
Esther Lærke Lund Cliff | 2009 | 55.02 | 55.02 | |||||||
Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | 57.31 | 1:52.33 | |||||||
Andrea Busk Strodtmann | 2008 | 57.48 | 2:49.81 | |||||||
Josephine S. Christensen | 2009 | 52.37 | 3:42.18 | |||||||
11 | Solrød 3 | 0 | Solrød Svømmeklub | 3:47.96 | ||||||
Esther Gammelgaard | 2007 | 51.86 | 51.86 | |||||||
Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | |||||||||
Monique Haack | 2009 | 3:07.39 | 3:07.39 | |||||||
Emma Spang | 2006 | 40.57 | 3:47.96 | |||||||
- | Super Sild | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Ej samme klub | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Medley race 2018 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 15:31 | |||
Arrangør | VI39 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 januar 2018 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Medley Racers | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:23.40 | ||||||
Sean Petersen | 2006 | 35.75 | 35.75 | |||||||
Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | 43.10 | 1:18.85 | |||||||
Sebastian Rendlev | 2005 | 33.60 | 1:52.45 | |||||||
Anders Gaard | 2006 | 30.95 | 2:23.40 | |||||||
2 | Æbleskiverne | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:26.75 | ||||||
Jonathan Skadhauge | 2005 | 37.48 | 37.48 | |||||||
Peter K. M. Petersen | 2006 | 40.99 | 1:18.47 | |||||||
Frederik Rasmussen | 2005 | 36.60 | 1:55.07 | |||||||
Sune Vergmann | 2005 | 31.68 | 2:26.75 | |||||||
3 | Gsc Aspirant Drenge 1 | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:34.75 | ||||||
Jens Krogh Hermansen | 2006 | 39.80 | 39.80 | |||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 47.43 | 1:27.23 | |||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 36.12 | 2:03.35 | |||||||
Christian Moefelt | 2006 | 31.40 | 2:34.75 | |||||||
4 | Minions | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:48.53 | ||||||
Marinus Leisvig | 2007 | 42.24 | 42.24 | |||||||
Valdemar Møller-Ern | 2008 | 49.26 | 1:31.50 | |||||||
Jonathan Rasmussen | 2006 | 42.54 | 2:14.04 | |||||||
Frederik Vestergaard | 2006 | 34.49 | 2:48.53 | |||||||
5 | Pebernødderne | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:50.08 | ||||||
William F. Pilgaard | 2006 | 44.64 | 44.64 | |||||||
Simon Hejbroch | 2006 | 42.56 | 1:27.20 | |||||||
Emil Olsen | 2006 | 40.03 | 2:07.23 | |||||||
Jonas Lykke Hergaard | 2007 | 42.85 | 2:50.08 | |||||||
6 | Gsc Aspirant Drenge 2 | 2007 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:50.39 | ||||||
Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | 40.24 | 40.24 | |||||||
Rasmus Edske | 2007 | 54.21 | 1:34.45 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 40.87 | 2:15.32 | |||||||
Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | 35.07 | 2:50.39 | |||||||
7 | Gsc Aspirant Drenge 3 | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 2:51.01 | ||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 42.94 | 42.94 | |||||||
Cornelius Borgaard Bang | 2007 | 52.45 | 1:35.39 | |||||||
William Brix Søhoel | 2006 | 39.39 | 2:14.78 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 36.23 | 2:51.01 | |||||||
8 | Mk31 Drenge 1 | 2005 | Svømmeklubben Mk 31 | 3:18.73 | ||||||
Magne Riedel Pedersen | 2006 | 49.67 | 49.67 | |||||||
Kalle Hannibal Nielsen | 2006 | 59.12 | 1:48.79 | |||||||
Asbjørn Brandt-Lassen | 2006 | 49.27 | 2:38.06 | |||||||
August Juel Bragge | 2005 | 40.67 | 3:18.73 | |||||||
9 | Hovedstadens T3 Drenge X | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:22.50 | ||||||
Ib Fang Wang | 2007 | 45.70 | 45.70 | |||||||
Alexander Gadeberg Buur | 2008 | 50.93 | 1:36.63 | |||||||
Ludvig Hedegaard | 2007 | 57.16 | 2:33.79 | |||||||
Villum Alstrøm | 2008 | 48.71 | 3:22.50 | |||||||
10 | Hovedstadens T3 Drenge Y | 2008 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:28.28 | ||||||
Erik Sams | 2008 | 57.34 | 57.34 | |||||||
David Bergmann | 2008 | 55.07 | 1:52.41 | |||||||
Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | 53.89 | 2:46.30 | |||||||
Anton Wiuf | 2008 | 41.98 | 3:28.28 | |||||||
- | Solrød 1 | 0 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Ej samme klub | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:31 |