Results for Tensta cup 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Mila Almström |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.20 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.05 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Nicole Fard Habibi |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
52.63 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:01.66 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
46.16 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
34.52 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Sofia Käll |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
49.09 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.82 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Klara Letzler |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.90 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
52.93 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.45 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Karolina Nivenius |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
42.78 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Fanny Odin |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
31.57 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Signe Peterson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.18 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
43.14 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Moa Slättegård |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
40.57 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Cassandra Strömquist Tampell |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
51.28 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Vera Tjäder |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
46.37 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
50.03 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
40.10 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.03 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Anna Åhlin |
1991 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
28.18 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:11:03 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Ali Albahadili |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.67 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.66 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.48 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
37.92 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.58 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Daniel Bruhn |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.19 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Aron Ekblad |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
30.78 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
31.32 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
36.97 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Marcus Farjo |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
42.93 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
46.04 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.14 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Philip Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.31 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
55.66 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Höijer |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
43.44 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.16 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.38 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.52 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
51.32 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Oliver Sörman |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.90 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Felix Wensmark |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.08 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Axel Wickbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
43.92 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
50.86 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Rasmus Öst |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.82 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
45.08 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:17:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:29.78 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:32.40 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:08.17 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:21.70 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:18.16 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Groth |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:19.23 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Holmberg |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:30.01 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:20.80 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Karlsson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:34.63 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Lindgren |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
100m Medley |
|
|
|
|
Linnea Lindqvist |
2001 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:12.52 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:23.49 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronica Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:06.01 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:36.46 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvira Schei |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:05.85 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:27.84 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:22.13 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliane Westermark |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:07.90 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:13.36 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Öhlén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:31.30 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:27:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Aron Alexanderson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:17.61 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Bahajroy |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:31.76 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:22.81 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:04.30 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
58.56 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jesper Holmström |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskil Joss Erkenvåg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:42.21 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:09.65 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Herman Nilsson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
58.08 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aaron O´Malley |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:00.66 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
59.95 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:31:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Noémi Andras |
2001 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:04.26 |
200m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:39.95 |
200m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Bring |
1999 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:36.19 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:26.67 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Goulet |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:23.06 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovisa Malm |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:35.71 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:55.77 |
200m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Torstensson |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:52.76 |
200m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:50.19 |
200m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:38:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:31.99 |
200m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:58.61 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Hannus |
1988 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:27.10 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
|
DSQ |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Jannis Siotis |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:15.18 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:23.44 |
200m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:46:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 400m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:12.32 |
400m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:17.41 |
400m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:53:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Mila Almström |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.49 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.49 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
30.99 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
57.27 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Wilma Groth |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.02 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ella Holmberg |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.68 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
37.62 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Matilda Karlsson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
37.23 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
46.08 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Maja Lindgren |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.28 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.71 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
33.49 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lovisa Malm |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
31.37 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.33 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Fanny Odin |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
34.26 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Signe Peterson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.57 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.96 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
51.15 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Moa Slättegård |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
56.32 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Cassandra Strömquist Tampell |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
58.22 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
49.52 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
40.92 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
33.26 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Vera Tjäder |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.91 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
29.75 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
45.88 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
58.77 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Astrid Öhlén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
37.33 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:06:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.07 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Benjamin Bahajroy |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.83 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.75 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:00.19 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Philip Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
25.57 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.61 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Eskil Joss Erkenvåg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.82 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
45.51 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.11 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Herman Nilsson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
29.33 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Aaron O´Malley |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
28.84 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
53.95 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
42.05 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
33.36 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
27.52 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Felix Wensmark |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.22 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Axel Wickbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
52.73 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Rasmus Öst |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
57.74 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:14:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Noémi Andras |
2001 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:24.80 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:16.83 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Bring |
1999 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:10.85 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:20.67 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:08.24 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:45.50 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicole Fard Habibi |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:39.88 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Goulet |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:51.17 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:11.48 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:17.77 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Käll |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:46.47 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Lindqvist |
2001 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:30.40 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronica Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:18.02 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Nivenius |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:32.27 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvira Schei |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:16.84 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Torstensson |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:09.07 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:13.10 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Åhlin |
1991 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:05.23 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:24:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Ali Albahadili |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:56.14 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:20.95 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:20.72 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:24.07 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:21.16 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:34.25 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Farjo |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:16.32 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:58.40 |
100m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:23.72 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:28.93 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:14.44 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwig Höijer |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:00.92 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:08.42 |
100m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jannis Siotis |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:11.12 |
100m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Sörman |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:48.65 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:44.00 |
100m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:31:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:22.01 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliane Westermark |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:26.35 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:37.29 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:35:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Aron Alexanderson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:23.09 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:30.51 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:26.60 |
200m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jesper Holmström |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:13.93 |
200m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
|
DSQ |
200m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 19:40:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|